ulcia, tak naprawdę wszystko może się znudzić. Jak wybierasz płytki do łazienki to za 2 lata też mogą przestać się podobać... Białe okna też. I żółta elewacja z czerwoną dachówką też Gdybym tylko o tym myślała, to żadnej decyzji nie byłabym w stanie podjąć... U mnie okna w kolorze drewna nie wchodzą w grę. Pozostają białe (w środku koniecznie białe), albo antracyt... Elewacja bobiego podoba mi się od dawien dawna. Są u niego w wątku moje wpisy z czasu, jak wykańczałam obecny domek (czyli kilka lat temu) i już wtedy jego elewację zapisałam w ulubionych, na KIEDYŚ TAM. No i KIEDYŚ TAM nastało. Mam okazję zrobić coś podobnego więc robię, bo niezmiennie mi się podoba. I dlaczego ma być chłodno? Będzie neutralnie, jasno, dość naturalnie... Biała elewacja, szare okna, grafitowy dach, naturalny kolor rynien... Dom wtopi się ładnie w otoczenie. Takie jest moje zdanie i tego się będę trzymać

atika

yokasta, zaskoczyłaś mnie trochę, bo o graficie czy innym szarym nie pomyślałam... A ławeczka mi się podoba wizualnie i cena suuuuuuper Może skarbonką potrząsnę i wystarczy Mówisz, że szare? Muszę spytać, czy w ogóle takie robią