dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 4 z 4
Pokaż wyniki od 61 do 77 z 77
  1. #61
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar Agusssia2008
    Zarejestrowany
    May 2010
    Posty
    40
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    3

    Domyślnie

    Cały dzień wczoraj o tym myślałam i stwierdziłam że chyba jednak wybiore te z czarnymi frontami A ściany pomaluję dwie na szaro a dwie na fioletowo Wypoczynek kupie popielaty a dodatki fioletowe I myślę że tak będzie dobrze A dziewczyny prosze o jeszcze jedną pomoc bo kurcze muszę jechać kupić fugę a nie wiem jaką do tych płytek co wam pokazywałam I niewiem czy dać jasną czy ciemną a ściany i podłogi chce taką samą

  2. #62

    Domyślnie

    Co do fugi to tylko mogę powiedzieć, że ja mam jasno szarą w łazience na podłodze i ścianie i jest świetna i bezproblemowa. Ale fakt - gres biały i grafitowy. Te Twoje w krem wpadają, nie wiem jakby to wyglądało...

  3. #63
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar Agusssia2008
    Zarejestrowany
    May 2010
    Posty
    40
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    3

    Domyślnie

    Kuchnia pomalowana, mały pokój też tylko trzeba jeszcze pare poprawek zrobić dzisiaj zaczynamy malować duży pokój
    Kuchnia

    A tu z boku ta niepomalowana ściana będzie brązowa tylko musze kupić farbę

    Pokój mały

    A tu próbka kolorów w dużym pokoju troszkę się boję że będzie za ciemno ale cóż nic juz nie zrobię farby już kupione

    A oto moje płytki do kuchni i na korytarz 5dni się męczyłam żeby zetrzeć z nich wosk teraz trzeba jeszcze je zaimpregnować

  4. #64

    Domyślnie

    Agusia do tej szarości dokup białego i dolewaj po trochu szarego będzie piękny popiel i rozjaśni wnętrze,płytki ładne
    Marysia

  5. #65
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    milkowska

    Zarejestrowany
    Jan 2008
    Skąd
    Okolice Grójca
    Posty
    111

    Domyślnie

    Cytat Napisał Agusssia2008 Zobacz post
    Płytki na ścianach są juz prawie położone Na podłogę płytki kupione takie jak wam pokazywałam

    Jak znajdę czas to wrzucę parę zdjęć chociaż wątpie czy ktos jeszcze mnie czyta bo tak dawno tu nie pisałamJeżeli ktoś jeszcze mnie czyta to proszę o pomoc przy wyborze mebli który wariant kolorystyczny wam się podoba bo ja nie mogę się zdecydować
    1,
    czy te 2,
    A i na jaki kolor najlepiej pomalować ściany i jaki wypoczynek do tego dobrać bo mam kompletny mętlik w głowie
    jeśli mój głos się liczy to wersję szarą, dodatki fiolet skoro ściana będzie też fioletowo-szara. Możesz do wypoczynku dokupić jakieś pufy albo fotel w fiolecie. Ściany i tapicerkę wg mnie łatwiej zmienić niż meble.

  6. #66
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    milkowska

    Zarejestrowany
    Jan 2008
    Skąd
    Okolice Grójca
    Posty
    111

    Domyślnie

    A fugi to pięknie wyglądają jasne do takich płytek, ale będziesz musiała je czyścić szczoteczką do zębów i cilitem. WIem coś o tym, mam białą płytkę na podłodze w łazience i fugę krokus, jak doczyszczę to jest piknie najlepiej płytkę w garść i do sklepu

  7. #67
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar Agusssia2008
    Zarejestrowany
    May 2010
    Posty
    40
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    3

    Domyślnie

    Wczoraj cały dzień spędziłam na zakupach ale warto było Bo większość rzeczy kupiona
    A Meble będą z szarymi albo czarnymi frontami Fuga na podłodze będzie ciemna ,chciałam jasną ale chcę uniknąć szorowania szczoteczką
    Pokój cały pomalowany Niestety fioetowe ściany muszą być 3raz malowane bo porobiły się takie prześwity pomimo tego że były malowane 2razy Ale w sumie ten fiolet z tym szarym ładnie się prezentuje myślałam że będzie gorzej

    Panele do pokoi kupione te jaśniejsze będą w dużym pokoju a ciemniejsze w małym

    A taki kolorek będzie w wnękach w kuchni

    Ta Lampa będzie wisiała w dużym pokoju

    Niemogę doczekać się przeprowadzki Mam nadzieję że nastąpi to w miare szybko

  8. #68

    Domyślnie

    Ładnie, zwłaszcza lampa śliczna A do przeprowadzki już wam bliżej niż dalej. Jak się na coś mocno czeka, to smakuje to znacznie, znacznie lepiej
    Zapraszam do dziennika remontowego
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...%C5%84skim-%29
    Kostka moich marzeń czyli dom w stylu hiszpańskim

  9. #69

    Domyślnie

    No i ślicznie lampa piękna, kolory też mi się podobają, i panele do salonu śliczne. Dobrze będzie

  10. #70
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar kardamina
    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Posty
    870
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    59

    Domyślnie

    Taki ciemny fiolet, jakiś czas temu, sobie zażyczyła moja córka u siebie w pokoju. Przyznaję, że mnie też to troszkę zastanawiało. Ale, w połączeniu z pudrowym różem wyszło super. U Ciebie jest fiolet połączony z popielem. Podczas malowania dostrzegam tylko małą, jednak dość istotną różnicę w ułożeniu kolorów na ścianach - u Ciebie jest fiolet "na oknie", co przyciemnia pomieszczenie, u mnie natomiast, fiolet jest na ścianach na wprost okna. To daje "jaśniejsze" pomieszczenie. Łączenie kolorów jest fajne
    Recykling mojego 60-latka z plusem - czyli wszystko o tym, jak to "staruszek" zmienia się w dom z moich marzeń...

  11. #71
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar kubel30
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Pola
    Posty
    2.950
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    8

    Domyślnie

    Wszystko ładne a lampa miodzio . My w salonie w kamienicy na ścianie z oknem mieliśmy bordową ścianę i nigdy nie było ciemno, fakt w połączeniu z bielą ...ale jakby co rozjaśnisz dodatkami.

  12. #72
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar Agusssia2008
    Zarejestrowany
    May 2010
    Posty
    40
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    3

    Domyślnie

    Mieszkamy już trzeci tydzień Oto fotki
    Duży pokój Mam nadzieję że dobrze mi się zdjęcia wkleją bo tak dawno nie pisałam i już nie pamiętam jak to było


    Uploaded with ImageShack.us

  13. #73
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar Agusssia2008
    Zarejestrowany
    May 2010
    Posty
    40
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    3

    Domyślnie



    Uploaded with ImageShack.us

    Kanapa i ława


    Uploaded with ImageShack.us

    Komoda


    Uploaded with ImageShack.us

  14. #74
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar Agusssia2008
    Zarejestrowany
    May 2010
    Posty
    40
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    3

    Domyślnie

    korytarzyk


    Uploaded with ImageShack.us

    Kuchnia


    Uploaded with ImageShack.us


    Uploaded with ImageShack.us

    Mały pokój



    Uploaded with ImageShack.us

  15. #75

    Domyślnie

    Wszystkiego dobrego w nowym domku ładnie wyszło
    Marysia

  16. #76
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar kubel30
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Pola
    Posty
    2.950
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    8

    Domyślnie

    Cieszę się , że jesteście w domku , moje gratulacje

  17. #77

    Domyślnie

    Cytat Napisał milkowska Zobacz post
    A fugi to pięknie wyglądają jasne do takich płytek, ale będziesz musiała je czyścić szczoteczką do zębów i cilitem
    Niekoniecznie- na jasne fugi dobrze robi pasta z wodu octu i sody- super doczyszcza, nie wiem jak ciemniejsze, bo jeszcze nie próbowałam- mam w kuchni biaą- super się wyczyściłaz.a dużo nie trzeba szorować

Strona 4 z 4

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony