dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1

    Domyślnie Czym zmyć fugę z płytek

    W łazience w domku letniskowym fachowiec, położył mi płytki ok. 6 miesięcy temu niestety osobiście prac nie odbierałam no i przyjeżdżam sobie wczoraj na Święta a tu na płytkach fuga, próbowałam to dziś zmywać specjalistycznymi środkami do zmywania fug, a tu ani rusz, jak macie jakiś pomysł jak to usunąć proszę o radę.
    Mareczek, nie zawsze oznacza mężczyznę przynajmniej w tym przypadku

  2. #2

    Domyślnie

    Fuga zementowa po 6 m-cach to wyzwanie. Znam jedyna skuteczna metode - czyszczenie produktami z firmy FINALIT. Zadzwon do dystrybutora - Firma Techniczno-Handlowa KRANTO S-ka z o.o. - niech Ci doradza jakiego srodka uzyc i kto w Twojej okolicy ma to w sprzedyzy. Nie sa to srodki tanie, ale za to bardzo skuteczne. FINALIT znany jest na calym swiecie - w Polsce jeszcze niestety malo popularny.
    Pozdrawiam!
    Nata03

  3. #3

    Domyślnie

    Dzięki Bardzo za radę, we wtorek tam tyrknę, bo do łazienki aż strach wchodzić.
    Mareczek, nie zawsze oznacza mężczyznę przynajmniej w tym przypadku

  4. #4

    Domyślnie

    jesli to cementowa fuga to jakos sie z tym uporasz, jesli epoksydowa to współczuje.
    Nasz dziennik budowy
    ''Nie ma krytyki szkodliwej, tylko brak krytyki przynosi szkodę''. Kisiel.

  5. #5

    Domyślnie

    Fuga jest cementowa, i tam gdzie zostały grubsze kawałki nawet zeszła, najgorsze są smugi, no ale dzisiaj już nie szoruję, po Świętach jak dostanę jakieś środki za to się zabiorę.
    Mareczek, nie zawsze oznacza mężczyznę przynajmniej w tym przypadku

  6. #6
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    ikaria

    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    02-786
    Posty
    329

    Domyślnie

    Jeśli to nie pomoże możesz spróbować użyć środka do usuwania cementu.Do kupienia w każdym markecie.

  7. #7
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Nefer
    Zarejestrowany
    Dec 2005
    Posty
    35.721
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2772

    Domyślnie

    Cytat Napisał ikaria Zobacz post
    Jeśli to nie pomoże możesz spróbować użyć środka do usuwania cementu.Do kupienia w każdym markecie.
    U mnie niestety nie zadziało, ale to w garażu, więc nie bardzo się znęcałam nad podłogą. Jakoś to przeżyję
    Dziennik
    Kołmentarze,
    Nalewki - nowe hobby
    Suma inteligencji na świecie jest stała, ale liczba ludności ciągle rośnie.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony