dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 6 z 11
Pokaż wyniki od 101 do 120 z 212
  1. #101

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kendra Zobacz post
    dziękuję.. ależ obrzydlistwo... brrr
    W tym tkwi urok wyimaginowanego potwora. Dostrzegamy,że rzeczywistość nie jest tak brzydka jaką nam się wydawała.

  2. #102
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Kendra

    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Posty
    1.987

    Domyślnie

    tak tak ale wers z wydłubaniem kotu oka był obrzydliwy.. tym bardziej że niestety są ludzie potwory które oko wydłubią i ogon wyrwą zwierzęciu...

  3. #103

  4. #104

  5. #105

    Domyślnie

    Też się zastanawiam, czy nie odpuścić ,

  6. #106

    Domyślnie

    ale przecież sami się tu dobrze bawimy/straszymy

  7. #107

  8. #108
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) ENCYKLOPEDIA LINKÓW Avatar cieszynianka
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Posty
    13.035

    Domyślnie

    Jedenasty

  9. #109

    Domyślnie

    Cytat Napisał cieszynianka Zobacz post
    Jedenasty

    Adam jest zajęty. Buduje elektrownie wodną, WM z rekuperacja, kolektor słoneczny powietrze- powietrze, kogenerator na holzgas,UPS podtrzymujący całą kamienicę, lodownie dającą ciepło, alarm z monitoringiem, naprawia sierrę, popsuty aparat przez sępa i karmi wielkiego kota. Jednym słowem nie ma czasu.

  10. #110
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) ENCYKLOPEDIA LINKÓW Avatar cieszynianka
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Posty
    13.035

    Domyślnie

    Cytat Napisał twaro Zobacz post
    Adam jest zajęty. Buduje elektrownie wodną, WM z rekuperacja, kolektor słoneczny powietrze- powietrze, kogenerator na holzgas,UPS podtrzymujący całą kamienicę, lodownie dającą ciepło, alarm z monitoringiem, naprawia sierrę, popsuty aparat przez sępa i karmi wielkiego kota. Jednym słowem nie ma czasu.
    O zepsutym aparacie nic nie wiem, to nowe wydarzenie. Pewnie Sęp już nie posiada odnóży w jednym kawałku razem z kadłubem

  11. #111
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Kominki Piotr Batura
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Łaziska 29 k. Wągrowca
    Kod pocztowy
    62-100
    Posty
    10.408
    Kominki i piece kominkowe z których ciepło nie ucieka kominem. Prowadzimy Szkołę Kominkową Instalacje piecokominków dobrej jakości na terenie całego kraju www.kominki-batura.pl Lokalizacja: POLSKA, Tel. 502 607 546

    Domyślnie

    Cytat Napisał twaro Zobacz post
    Adam jest zajęty. Buduje elektrownie wodną, WM z rekuperacja, kolektor słoneczny powietrze- powietrze, kogenerator na holzgas,UPS podtrzymujący całą kamienicę, lodownie dającą ciepło, alarm z monitoringiem, naprawia sierrę, popsuty aparat przez sępa i karmi wielkiego kota. Jednym słowem nie ma czasu.



    Słuchajcie, żenada!! Facet spędził 8 lat na forum, wmawiał nam, że niby to zajmuje się jakimiś ważnymi sprawami, a wszystko tylko po to, żeby kryć jakiegoś kota!



    I bez głupich skojarzeń poproszę

  12. #112
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Gosiek33
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Posty
    16.690
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    326

    Domyślnie

    Adam zachowujesz się jak jeden ze szczeniaków mojej suki - pierwszy szedł spać, potem pierwszy się budził - wszczynał bijatyki wśród rodzeństwa - podszczypywał, pyskował.... a potem znowu w kimę..... a te już spać nie mogły

  13. #113

    Domyślnie

    Bo to chodzi nie o jakiegoś kota, ale o ZASADY

    Cytat Napisał Kominki Piotr Batura Zobacz post
    ....kryć jakiegoś kota!
    I bez głupich skojarzeń poproszę
    Pierwsze skojarzenie z kryciem dużego kota, jakie mi się nasuwa, to sowieckie powiedzenie:

    -Tigra jobać- I smieszno i straszno!

  14. #114

    Domyślnie

    Bo to jest kot na skalę naszej wyobraźni ... I nikt nie ma prawa się przyczepić, bo to jest już kot społeczny, ... ; )
    I już mieszkamy !

  15. #115
    Banned NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    adam_mk

    Zarejestrowany
    Jan 2005
    Skąd
    pustynia
    Kod pocztowy
    32-310
    Posty
    22.229

    Domyślnie

    "Adam jest zajęty. Buduje elektrownie wodną, WM z rekuperacja, kolektor słoneczny powietrze- powietrze, kogenerator na holzgas,UPS podtrzymujący całą kamienicę, lodownie dającą ciepło, alarm z monitoringiem, naprawia sierrę, popsuty aparat przez sępa i karmi wielkiego kota. Jednym słowem nie ma czasu. "

    Elektrownię wodną, chwilowo - nie.
    WM z rekuperacją - stale.
    Kolektor słoneczny to z doskoku, bo dopiero za jakie półrocze będzie potrzebny.
    Sierkę Sępa, niestety, też teraz muszę, bo mi Sęp dziurę w brzuchu wywierci...
    Do alarmu z monitoringiem to mnie w Trzech Króli o 2 w nocy wyrwali.
    Kogenerator na gaz niestety CIĄGLE!
    Nie wszyscy wiedzą, że ja jestem na własnym zasilaniu. Prąd sobie sam robię... od lat kilku...
    A jak kogenerator klęknie, to wszystko idzie na bok, bo jak prądu nie ma - to i tak wszelka robota stanie...
    W ostatnich dwóch tygodniach zrobiłem TRZY remonty generalne tego wysłużonego bydlaka...
    Nowego nie kupuję, bo "dorosła" elektrownia do ukończenia potrzebuje ze dwa tygodnie dłubania.
    Ciągle liczę na to, że na tym rzęchu jakoś dotrwam, to go reanimuję co i raz...
    Sępa dopadłem i aparat z niego wydarłem.
    Wtedy ujawniła się pewna komplikacja....
    Ona ma to samo, co ja...
    Mini ma wyjątkowy dar ustawiania się do niego tak, że nic nie widać!
    Albo, dla odmiany, tylko fragment, za to z bardzo bliska...
    Wrzucę to, co jest jako tako akceptowalne i obiecuję, że będę polował na lepsze ujęcia!

    Z imagesem walczę od jakiej godziny...
    Coś pozmieniali i nie lata jak kiedyś...

    Adam M.

  16. #116
    Banned NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    adam_mk

    Zarejestrowany
    Jan 2005
    Skąd
    pustynia
    Kod pocztowy
    32-310
    Posty
    22.229

    Domyślnie

    Młodszy Sęp dopomógł...

    Zwykle wychodzi na zdjęciach tak:

    Mam ich już ze czterdzieści... do sformatowania...

    Ale kilka jest znośnych.






    uff...
    Może nie zlinczują za tę zwłokę...

    Adam M.

  17. #117

    Domyślnie

    Ja się tam tego stwora nie boję!

    Choć osiołek nie przeżył....

  18. #118

    Domyślnie

    To na pewno ten? Pokaż te mniejsze, będzie porównanie ; )
    I już mieszkamy !

  19. #119

  20. #120
    Banned NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    adam_mk

    Zarejestrowany
    Jan 2005
    Skąd
    pustynia
    Kod pocztowy
    32-310
    Posty
    22.229

    Domyślnie

    W Wigilię była niewiele większa od tego osiołka...
    Nie on jeden nie żyje..
    Dwie ładowarki do telefonów - też!
    Jedna - rzucona kotem.
    Druga - odgryziony kabelek...

    Adam M.

Strona 6 z 11

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony