Ależ Wam zazdroszczę że jesteście już na tym etapie Gosja weekend się kończy a Ty obiecałaś fotki gratuluję pięknych wnętrz Maćku my też niestety posuwamy się do przodu małymi krokami kasa się skończyła trzeba czekać od wypaty do wypłaty ale powoli damy radę ... nie mamy jeszcze ostatecznych drzwi ciągle jest prowizorka bramy garażowej też nie ma ale mnie cieszy każdy kolejny kroczek wylewki wyszły piękne gładziutkie prościutkie naprawdę super !mąż i szwagier robią stelaże na sufity i ocieplenie.Maćku my mamy projekt mebli kuchennych z ikea w białym połysku będziemy mieć też wyspę kuchenna cena wyszła 16 tyś chyba jeszce nie najgorzej bo w cenę jest wliczony sprzęt agd a z mebli kuchennych ikea jestem naprawdę zadowolona i szczerze polecam wnętrza będziemy mieć jaśniutkie ściany jasno szary wpadający w bez na jednej ścianie szary ciemniejszy białe meble w połysku jasno dębowe podłogi białe drzwi i białe listwy przypodłogowe tak to sobie wymyśliłam mniej więcej jaśniutko nowocześnie i minimaistycznie.Zobaczymy jak to wyjdzie Gosja czekam na fotki plissss Maćku Ciebie też proszę a co u reszty ? Państwu Mruczkom gratuluję ślicznego dzieciątka sama słodycz