dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 26 z 27
Pokaż wyniki od 501 do 520 z 535
  1. #501
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar kimklb
    Zarejestrowany
    Jan 2008
    Posty
    735
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    34

    Domyślnie

    Witam się WIOSENNIE):
    Dziękuję pieknie za życzenia niestety nie odpisałam i nie złożyłam ich Tobie, przepraszam ale to nie był dla mnie dobry czas.... miałąm wypadek, dachowałam i trochę musiałąm dojść do siebie teraz już jest ok czekam wiosny i do dzieła
    pozdrawiam baaardzo serdecznie

  2. #502
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar fulek
    Zarejestrowany
    Oct 2007
    Dzielnica
    Lubuskie
    Posty
    843

    Domyślnie

    Cytat Napisał kimklb Zobacz post
    Witam się WIOSENNIE):
    ...miałąm wypadek, dachowałam i trochę musiałąm dojść do siebie....
    O matko.Mam nadzieję,że nic poważnego się nie stało.

    Trzymaj się cieplutko.Pozdrawiam.


    Co mnie nie zabije, to mnie wzmocni
    Kobieta pracująca - żadnej pracy się nie boję - mogę nosić cegły na budowie !!

  3. #503
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar kimklb
    Zarejestrowany
    Jan 2008
    Posty
    735
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    34

    Domyślnie

    Fulek no na szczęście skonczyło sie tylko potłuczeniami, kołnierzem ortopedycznym i szokiem z którym trzeba sobie radzić bo do pracy dojechać trzeba a ten śnieg tylko powoduje we mnie lęk przed kolejnym wypadkiem. ale mam nadzieję że ta wiosna już naprawdę bliziutko i człowiek troche na dwór wyjdzie i optymizmu załapie.

  4. #504
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar kimklb
    Zarejestrowany
    Jan 2008
    Posty
    735
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    34

    Domyślnie

    A Ty jak tam? Wydobrzałaś już?

  5. #505
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar fulek
    Zarejestrowany
    Oct 2007
    Dzielnica
    Lubuskie
    Posty
    843

    Domyślnie

    Cytat Napisał kimklb Zobacz post
    A Ty jak tam? Wydobrzałaś już?
    Do pracy dzisiaj poszłam. Ale słaba jeszcze jestem. Głowa pobolewa...Wiesz jak to jest po chorobie...Człowiek dochodzi do siebie przez kolejnych kilka dni.
    Mam nadzieję,że z dnia na dzień będzie już lepiej.


    Co mnie nie zabije, to mnie wzmocni
    Kobieta pracująca - żadnej pracy się nie boję - mogę nosić cegły na budowie !!

  6. #506
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar agalind
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Posty
    10.098
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    3

    Domyślnie

    Cytat Napisał kimklb Zobacz post
    Witam się WIOSENNIE):
    Dziękuję pieknie za życzenia niestety nie odpisałam i nie złożyłam ich Tobie, przepraszam ale to nie był dla mnie dobry czas.... miałąm wypadek, dachowałam i trochę musiałąm dojść do siebie teraz już jest ok czekam wiosny i do dzieła
    pozdrawiam baaardzo serdecznie
    Łomatko, to sie porobiło. Całe szczęście, że jesteś cała i zdrowa.

    Cytat Napisał fulek Zobacz post
    Do pracy dzisiaj poszłam. Ale słaba jeszcze jestem. Głowa pobolewa...Wiesz jak to jest po chorobie...Człowiek dochodzi do siebie przez kolejnych kilka dni.
    Mam nadzieję,że z dnia na dzień będzie już lepiej.
    Szalona dziewczyno, ledwie do siebie doszłaś i za robotę się wziełaś Dbaj o siebie i odpoczywaj żeby nie wróciło choróbsko.

  7. #507
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar agalind
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Posty
    10.098
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    3

    Domyślnie

    Cytat Napisał kimklb Zobacz post
    Witam się WIOSENNIE):
    Dziękuję pieknie za życzenia niestety nie odpisałam i nie złożyłam ich Tobie, przepraszam ale to nie był dla mnie dobry czas.... miałąm wypadek, dachowałam i trochę musiałąm dojść do siebie teraz już jest ok czekam wiosny i do dzieła
    pozdrawiam baaardzo serdecznie
    Łomatko, to sie porobiło. Całe szczęście, że jesteś cała i zdrowa.

    Cytat Napisał fulek Zobacz post
    Do pracy dzisiaj poszłam. Ale słaba jeszcze jestem. Głowa pobolewa...Wiesz jak to jest po chorobie...Człowiek dochodzi do siebie przez kolejnych kilka dni.
    Mam nadzieję,że z dnia na dzień będzie już lepiej.
    Szalona dziewczyno, ledwie do siebie doszłaś i za robotę się wziełaś Dbaj o siebie i odpoczywaj żeby nie wróciło choróbsko.

  8. #508
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar Relda1
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    117
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    7

    Domyślnie

    Witaj Fuleczku. Pięknie dziękuję za świąteczne życzenia. Wybacz że dopiero teraz, ale rzadko zaglądam do dziennika. Ciągle brak mi czasu. U Ciebie ogromne zmiany- jesteście już na tzw. ostatniej prostej. Fajnie jest popatrzeć jak prace mają się na ukończeniu. Pozdrawiam i życzę dużo, dużo zdrówka i radości z wykańczania wnętrz.

  9. #509
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar msdracula
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    dolnośląskie
    Posty
    1.607
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    Jakie świetne kociaki!!!! są jacyś chętni na nie, czy zostawiacie? ogródek spory, mam nadzieję, że się pochwalisz efektami jak podrosną ja też czekam na mój z niecierpliowścią, bo czeka do posadzenia papryka i pomidorki , a trochę mi tego wyrosło
    Nasza Werbenka-dziennik

    Komentarze

    WYŚNIŁAM NASZ DOM
    NIE PAMIĘTAM ŚCIAN, NIE PAMIĘTAM DACHU,
    ALE WIEM, ŻE TO BYŁ ON,
    POZNAŁAM PO CIEPLE, POZNAŁAM PO ZAPACHU

  10. #510
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar fulek
    Zarejestrowany
    Oct 2007
    Dzielnica
    Lubuskie
    Posty
    843

    Domyślnie

    Cytat Napisał msdracula Zobacz post
    Jakie świetne kociaki!!!! są jacyś chętni na nie, czy zostawiacie? ogródek spory, mam nadzieję, że się pochwalisz efektami jak podrosną ja też czekam na mój z niecierpliowścią, bo czeka do posadzenia papryka i pomidorki , a trochę mi tego wyrosło
    MSDracula - jedna kotka zostanie, jedna jest już zamówiona, pozostałe kocięta mam do wydania, gdybyś była zainteresowana.....to daj znać, w czerwcu jadę w okolice Zgorzelca, to mogę go przywieźć , chyba będzie już "akuratny" .

    A w ogródku rośnie.....wrzuciłam foty do dziennika .


    Co mnie nie zabije, to mnie wzmocni
    Kobieta pracująca - żadnej pracy się nie boję - mogę nosić cegły na budowie !!

  11. #511
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar agalind
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Posty
    10.098
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    3

    Domyślnie

    Cześć Fulek, podziwiam Cię bardzo. Wybudować umie, zielone jej rośnie. Naprawdę gratuluję.

    Nie wiem gdzie ja byłam jak talenty rozdawali

  12. #512
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    mariolka krejzolka

    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Skąd
    Puszczykowo
    Kod pocztowy
    62-040
    Posty
    8
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Cześć Fulku,
    tak dawno nie zaglądałam na forum, że musiałam zresetować hasło, żeby się tu dostać I widzę, że dawno mnie nie było, bo zmian mnóstwo. Porównując jak było jak się wprowadzaliście, a jak jest to naprawdę chylę czoła. Ty to naprawdę nie usiedzisz jak nie w domu to do ogrodu Cię niesie. Wysiewy wyglądają obiecująco, jestem pewna, że plony obrodzą Też trochę posiałam i posadziłam i teraz czekam co z tego będzie. Fajnie mieć jakieś warzywka z własnego ogródka. Kociaki rozkoszne. Też mam dwa (i dwa psiaki) więc rozumiem słabość do zwierzaków Trzymam kciuki za Was i życzę zdrowia całej rodzince. A kiedy planowane zakupy w IKEA? Może Puszczykowo będzie Wam po drodze mariolka

  13. #513
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar fulek
    Zarejestrowany
    Oct 2007
    Dzielnica
    Lubuskie
    Posty
    843

    Domyślnie

    Cytat Napisał agalind Zobacz post
    Cześć Fulek, podziwiam Cię bardzo. Wybudować umie, zielone jej rośnie. Naprawdę gratuluję.

    Nie wiem gdzie ja byłam jak talenty rozdawali
    Chyba Aga lekko przesadzasz.
    Masz zapewne inne talenty , których ja nie mam :'-(.

    A z zielonego, to najlepiej mi rośnie perz i pokrzywy


    Co mnie nie zabije, to mnie wzmocni
    Kobieta pracująca - żadnej pracy się nie boję - mogę nosić cegły na budowie !!

  14. #514

    Domyślnie

    a nie chcesz wpaść do mnie i rabatką jedną jedyną się zająć ? dodam że mimo czarnoziemu i nawozu nawet kwiatki rosnąć na niej nie chcą taka zdolna jestem

  15. #515
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar kimklb
    Zarejestrowany
    Jan 2008
    Posty
    735
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    34

    Domyślnie

    Cytat Napisał pumpaluna Zobacz post
    a nie chcesz wpaść do mnie i rabatką jedną jedyną się zająć ? dodam że mimo czarnoziemu i nawozu nawet kwiatki rosnąć na niej nie chcą taka zdolna jestem
    oj Pumpaluno jak miło Cię widzieć na forum, już zastanawiałam się gdzie się podziewasz
    co do ogródeczka to nie może być aż tak źle chyba???

    FULEK, ale u Ciebie fajnie!!!!! a mnie się wydawało, że mam duży ogród

  16. #516
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Lukarna
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Posty
    9.469

    Domyślnie

    Gratuluje kolejnych sukcesów Fulkowych

  17. #517

    Domyślnie

    Fulek kwiatki wysiałam z ziarenek w prawdzie niedawno ale na razie zielsko szaleje Kupiłam trefny czarnoziem i nawet pryskanie różnymi specyfikami nie działa. Fakt u mnie miejsca na ogródek nie ma, jest raptem na jedną rabatkę, a reszta to trawa no i może kiedyś krzaczki będą jak się kasa pojawi (bo potrzebuję jednych ładnych sztuk 3-5 od jednego sąsiada ale przy drugim płocie to już 30m do obsadzenia mam taką samą 'sztuką')

  18. #518
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar fulek
    Zarejestrowany
    Oct 2007
    Dzielnica
    Lubuskie
    Posty
    843

    Domyślnie

    Cytat Napisał pumpaluna Zobacz post
    a nie chcesz wpaść do mnie i rabatką jedną jedyną się zająć ? dodam że mimo czarnoziemu i nawozu nawet kwiatki rosnąć na niej nie chcą taka zdolna jestem
    Nie przejmuj się. Ja wysiałam trawę, która w ogóle nie wzeszła. Dokupiłam nowej (innej) i to samo, ale perz wyłazi mi gdzie popadnie!!

    Cytat Napisał kimklb Zobacz post
    …FULEK, ale u Ciebie fajnie!!!!! a mnie się wydawało, że mam duży ogród
    Mój nie jest aż taki duży. Widziałam większe. Tylko kiedy w nim robić??

    Cytat Napisał Lukarna Zobacz post
    Gratuluje kolejnych sukcesów Fulkowych
    Dzięki, dzięki Luka

    Cytat Napisał pumpaluna Zobacz post
    Fulek kwiatki wysiałam z ziarenek w prawdzie niedawno ale na razie zielsko szaleje. Kupiłam trefny czarnoziem i nawet pryskanie różnymi specyfikami nie działa. Fakt u mnie miejsca na ogródek nie ma, jest raptem na jedną rabatkę, a reszta to trawa no i może kiedyś krzaczki będą jak się kasa pojawi (bo potrzebuję jednych ładnych sztuk 3-5 od jednego sąsiada ale przy drugim płocie to już 30m do obsadzenia mam taką samą 'sztuką')
    Ja wysiałam aksamitki i maciejkę wkoło moich rabatek. Niestety nie wzeszło ani jedno nasionko L. Poddałam się i nie siałam drugi raz.

    Na jesień planuję zakup lepszej ziemi, bo na tej mojej to szczaw, perz i pokrzywa ma rację bytu.


    Co mnie nie zabije, to mnie wzmocni
    Kobieta pracująca - żadnej pracy się nie boję - mogę nosić cegły na budowie !!

  19. #519

    Domyślnie

    Wklep w wujka google analiza ziemi/gleby i zawieś do najbliższej stacji / powiedzą Ci jak pobrać / próbki gleby.
    Na podstawie analizy będziesz wiedziała jakie nawozy, wapno etc należy zastosować, aby i kwiatki i trawa rosły bez problemów.
    Serdecznie Pozdrawiam

    Krzysztof5426

  20. #520

    Domyślnie

    Fulek jak mijają wakacje? Gospodarzysz w ogródku trochę?

Strona 26 z 27

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony