dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 50 z 90
Pokaż wyniki od 981 do 1.000 z 1798
  1. #981
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar Moose
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    10.559

    Domyślnie

    Cytat Napisał Jagna Zobacz post
    A drzwiczki dla zwierzaków są super. My też mamy, dla kotów. Tyle, że klapkę zjadły psy....
    Piękna konkluzja...

  2. #982
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Zochna
    Zarejestrowany
    Sep 2004
    Skąd
    3miasto
    Posty
    5.879

    Domyślnie

    Cytat Napisał Moose Zobacz post
    Piękna konkluzja...
    bardzo piękna

    Jagna - ze stropem drewnianym to mi się taka nasza skucha przypomniała - wbrew projektowi nie zrobiliśmy wylewki u góry ( z lenistwa czy jakoś tak, ale bardziej z lenistwa niż z jakoś tak ) - tylko przybiliśmy legary od podłogi na piętrze bezpośrednio do stropu. No, jeszcze w środek napchaliśmy wełny.
    I teraz to wszystko pięknie razem współpracuje - jak ktoś mrugnie okiem u góry - to na dole słychać. A jak kichnie - to na dole efekt jakby Ksawery się po piętrze przechadzał. Ale na strychu to wiadomo - nikt kichał za często nie będzie - to nawet jak nie wylejecie to obleci

    A z cegłami to ja bardzo serio - szacunek Jestem pewna, że mi by odpadły wszystkie, nawet gdybym układała poziomo na podłodze.
    Się nie zabieram w ogóle. Aa, cieszę się , że ruszyły rogi wklęsłe . Fuga w rogu wklęsłym jest w porządku. Będzie Pani zadowolona, No i Peter, mam nadzieję, też A wielkość fugi - to przy krzywych cegłach raz mniejsza raz większa - się nie rzuca w oczy.
    Jeżeli chodzi o anielskość - to oczywiście. Jestem powszechnie znana z przeprowadzania staruszek przez ulicę

    Gina Davis jest też dla mnie zagadką...sympatyczna, szeerooki uśmiech, ale żeby tak od razu do domu

    Myślisz, że to AnSi'owe serce jest wysikane ? super
    Wegetarianie nie jedzą wprawdzie zwierząt, ale zjadają im pożywienie ...

  3. #983

    Domyślnie

    Gina Davis - Na przykład ponad 180 wzrostu.
    Serdecznie Pozdrawiam

    Krzysztof5426

  4. #984
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Zochna
    Zarejestrowany
    Sep 2004
    Skąd
    3miasto
    Posty
    5.879

    Domyślnie

    183 cm podobno a to dobrze czy źle ?
    Wegetarianie nie jedzą wprawdzie zwierząt, ale zjadają im pożywienie ...

  5. #985
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... WSZECHOBECNANAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar anSi
    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    3City
    Posty
    7.745

    Domyślnie

    Jagno - o cegielkach Twych nie piszę, bo wstyd mi, że nie wiem, o co chodzi z rogami wklęsłymi czy wypukłymi - nawet zaczęłam przyglądać się swoim rogom, tzn. tym ściennym i ... dalej nic nie wiem, ale, ale...to nie znaczy, że nie podziwiam. Nawet dzisiaj, tzn. chyba już wczoraj - opowiadałam w szkole o Twoich cegiełkach i styropianowych poduszkach. W sensie, że zazdroszczę i talentu i determinacji

    Zochna -
    nie wiem, czy to serce wysikane, łapą wygrzebane czy inaczej jakoś wyrzezane, ale zrobiło na mnie wrażenie. Żeby tak pod płotem uczucia wyznawać - to musiał być mój pies. Bo nie listonosz chyba Z Ksawerym na strychu to jednak bym się pożegnała. On nie tylko hałaśliwy, ale i dość nieobliczalny.


  6. #986
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... WSZECHOBECNANAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar anSi
    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    3City
    Posty
    7.745

    Domyślnie

    Cytat Napisał Jagna Zobacz post
    ...Maluszek, która niestety już na forum nie bywa, ...
    Bywa, bywa - właśnie się była pojawiła na licytacji prac dzieciaków z ogniska Marymont i zabrała mi moje Kto mi dał rogi No ale ja jeszcze ostatniego słowa nie powiedziałam...


  7. #987
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Romana101
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Skąd
    Sobącz
    Posty
    700

    Domyślnie

    Jagna Twoje poczynania na budowie utwierdzają mnie w przekonaniu, że też z mężem damy radę wykończyć nasz dom, tylko jeszcze męża muszę bardziej przekonać. Krzywizną cegiełek bym się nie przejmowała, jak to mówi mój mąż: trochę krzywo też jest prosto. Nam też nie wszystko wychodzi idealnie, ale mamy satysfakcję, że zrobiliśmy to sami

  8. #988
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... WSZECHOBECNANAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar anSi
    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    3City
    Posty
    7.745

    Domyślnie

    Romano - z tymi mężami to już tak jest, że zawsze znajdą wytłumaczenie, żeby niczego nie poprawiać, bo przecież jest Ok, tak jak jest. Gdy na ten przykład zgłosiłam swojemu, że chyba nasza altanka ma krzywo przyspawane koło na górze ( bo ma ) to mój mąż stwierdził, że zdaje mi się, że to błąd paralaksy, że pod "krzywym kątem " patrzę - cokolwiek to znaczy. No i zostało takie krzywe koło, ale.... na szczęście udało mi się kupić siatkę maskującą szaro-grafitową i już żadna paralaksa mnie nie straszy


  9. #989
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Jagna
    Zarejestrowany
    May 2002
    Posty
    4.123
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    354

    Domyślnie

    Cytat Napisał Zochna Zobacz post
    ...I teraz to wszystko pięknie razem współpracuje - jak ktoś mrugnie okiem u góry - to na dole słychać. A jak kichnie - to na dole efekt jakby Ksawery się po piętrze przechadzał. Ale na strychu to wiadomo - nikt kichał za często nie będzie - to nawet jak nie wylejecie to obleci
    Kichać może rekuperator, ale mam nadzieję, że będzie kulturalny i będzie to robił dyskretnie.

    Cytat Napisał Zochna
    Jestem pewna, że mi by odpadły wszystkie, nawet gdybym układała poziomo na podłodze.
    Się nie zabieram w ogóle. Jeżeli chodzi o anielskość - to oczywiście. Jestem powszechnie znana z przeprowadzania staruszek przez ulicę
    Umarłam po prostu....


    Cytat Napisał Zochna
    [Gina Davis jest też dla mnie zagadką...sympatyczna, szeerooki uśmiech, ale żeby tak od razu do domu
    No, ale zobacz co się dzieje: Krzychu najwyraźniej czyta, ale się prawie nie odzywa, a tu proszę:
    Cytat Napisał krzysztof5426
    Gina Davis - Na przykład ponad 180 wzrostu.
    Uderz w stół.... W Ginę, znaczy, a od razu się odezwą
    AnSi, mi jeszcze nikt wyznania nie wysikał, możesz być dumna!
    A co do rogów, to sobie wyobraź, że ktoś Cię postawił do kąta. Masz poważną karę i musisz stać tyłem do pokoju. I jak tam już jesteś to przed nosem masz wklęsłość o której mowa i na tej wklęsłości trzeba teraz przykleić cegły z fugą. Już wiesz?
    A Maluszka nie mogę winić, bo też mam ochotę Gosiek wysiudać z obrazka, ale poczekam aż się sytuacja rozwinie
    Romana, obejrzałam sobie Wasze zdjęcia i Ci powiem kobieto, że jestem pewna, że go wykończycie i to tak, że będę Cię musiała zabić z zazdrości. On, ten dom, już jest piękny! Długo marzyłam o takim i nawet zbierałam ogłoszenia o sprzedaży takowego i kto wie, być może gdyby nie zawirowania z Planem Zagospodarowania, to może byśmy takie cudo właśnie kończyli.

  10. #990
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Romana101
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Skąd
    Sobącz
    Posty
    700

    Domyślnie

    Cytat Napisał Jagna;6266696 [B
    Romana[/B], obejrzałam sobie Wasze zdjęcia i Ci powiem kobieto, że jestem pewna, że go wykończycie i to tak, że będę Cię musiała zabić z zazdrości. On, ten dom, już jest piękny! Długo marzyłam o takim i nawet zbierałam ogłoszenia o sprzedaży takowego i kto wie, być może gdyby nie zawirowania z Planem Zagospodarowania, to może byśmy takie cudo właśnie kończyli.
    Dzięki Żeby znaleźć ten jeden, jedyny dom zrobiliśmy 3tys. kilometrów po Polsce. Przeoczyliśmy za pierwszym razem to ogłoszenie i miejscowość, mimo, że miałam zaznaczone na mapie. Wracaliśmy 60km, żeby go obejrzeć, a potem w drodze powrotnej jeszcze raz i już nie było odwrotu. Poprosiliśmy cieślę, który na szczęście mieszkał niedaleko, żeby luknął jeszcze swoim fachowym okiem i potwierdził, że jest OK. Planowaliśmy kupić mniejszy, a wyszło tak, że będziemy się teraz ganiać

    Z tą wykończeniówką to pewnie trochę potrwa, bo też musieliśmy wziąć kredyt, żeby ten dom postawić i jakoś dziwnie szybko te pieniądze znikają

  11. #991
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar Moose
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    10.559

    Domyślnie

    A czy Romana ma swój wątek???
    Bo tylko zdjęcia obejrzałam...
    A coś nowego, dla ciekawskich jak ja, by się przydało...

  12. #992
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Romana101
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Skąd
    Sobącz
    Posty
    700

    Domyślnie

    Wątku nie zakładam, nie miałabym czasu na jego aktualizację, dlatego też w niewielu wątkach się udzielam. Zdjęcia domu z aktualnego stanu wklejałam w wątku o domach z bali http://forum.muratordom.pl/showthrea...=1#post6186661

  13. #993

  14. #994
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Jagna
    Zarejestrowany
    May 2002
    Posty
    4.123
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    354

    Domyślnie

    Cytat Napisał Moose Zobacz post
    Piękny
    Chyba będę musiała zabić ją wcześniej niż zamierzałam....

  15. #995
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar dorkaS
    Zarejestrowany
    Nov 2006
    Posty
    3.507
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    28

    Domyślnie

    Cytat Napisał Jagna Zobacz post
    Chyba będę musiała zabić ją wcześniej niż zamierzałam....
    Hmm, wydawałaś się być ucieleśnieniem łagodności

  16. #996
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Zochna
    Zarejestrowany
    Sep 2004
    Skąd
    3miasto
    Posty
    5.879

    Domyślnie

    Przy takim domu trudno ukryć prawdziwą twarz .. Pięknie bardzo.
    Romana
    - fajnie, że tak ładnie uratowaliście ten dom. Okna są nowe - a udało Was się przytulić drzwi wew ?
    Na zdjęciu "before" wyglądają pięknie. I piec fajny biały podejrzałam i kredens..

    O, i dopiero dojrzałam, że osikę macie na dachu
    Ostatnio edytowane przez Zochna ; 13-12-2013 o 21:03
    Wegetarianie nie jedzą wprawdzie zwierząt, ale zjadają im pożywienie ...

  17. #997
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Romana101
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Skąd
    Sobącz
    Posty
    700

    Domyślnie

    Cytat Napisał Moose Zobacz post
    Piękny
    Cytat Napisał Jagna Zobacz post
    Chyba będę musiała zabić ją wcześniej niż zamierzałam....
    Cytat Napisał Zochna Zobacz post
    Przy takim domu trudno ukryć prawdziwą twarz .. Pięknie bardzo.
    Romana
    - fajnie, że tak ładnie uratowaliście ten dom. Okna są nowe - a udało Was się przytulić drzwi wew ?
    Na zdjęciu "before" wyglądają pięknie. I piec fajny biały podejrzałam i kredens..

    O, i dopiero dojrzałam, że osikę macie na dachu
    Dzięki dziewczyny

    Drzwi wewnętrzne i zewnętrzne mamy wszystkie, są w bardzo dobrym stanie i część z nich zostanie - latem już wejściowe i część wewnętrznych wyczyściłam z farby, wejściowe zrobiły się super, nabrały pięknego wrzosowego koloru, poniżej zdjęcia przed i po. Okna daliśmy nowe, ale stare mamy wszystkie i są w dobrym stanie - na pewno gdzieś wykorzystamy. Kafle piecowe były bardzo przepalone, kruszyły się i nie braliśmy. Jednego, czego żałuję, to że nie pomyślałam o tych wszystkich meblach, które tam były i nie kupiliśmy . Ludzie od których kupiliśmy ten dom już dawno mieszkali w nowym, murowanym. W tym domu do końca swoich dni mieszkała mama właściciela, która powiedziała, że jej noga w domu murowanym nie stanie.

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC09766 (960x1280).jpg
Wyświetleń:	23
Rozmiar:	91,6 KB
ID:	230111Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC09804 (1280x960).jpg
Wyświetleń:	26
Rozmiar:	89,9 KB
ID:	230112

    Później usunę zdjęcia, żeby nie zaśmiecać Jagnie wątku.
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC09879 (1280x960).jpg
Wyświetleń:	23
Rozmiar:	90,4 KB
ID:	230113  

  18. #998
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Jagna
    Zarejestrowany
    May 2002
    Posty
    4.123
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    354

    Domyślnie

    Nie! Nie, proszę, nie usuwaj! Po pierwsze ja sobie popatrzę czasem z tą zabójczą zazdrością, a po drugie może ktoś się nabierze i pomyśli, że to moje takie ładne
    Miło, że te mordercze instynkty odebrałaś prawidłowo i cieszysz się, że takowe wywołujesz pokazując, a właściwie sącząc , te piękne zdjęcia.
    Drzwi są cudne! Podwójne, i ten ganek, no marzenie.... A i jeszcze ściana ceglana - fantastyczna. A układ pomieszczeń zachowaliście? Bo w takich domach to chyba częste są izby przechodnie, prawda? Oj, powinnaś założyć dziennik, nawet taki foto - dziennik, żeby dać popatrzeć takim niespełnionym balowiczom jak ja.
    A' propos - Zochna, a Twój dziennik, lub chociaż parę fotek to nie łaska? Z tego co czasem zdradzasz to dom masz piękny. Poookaż coś, kawałeczek....

  19. #999
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar Moose
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    10.559

    Domyślnie

    Cytat Napisał Jagna;6269463 Oj, powinnaś założyć dziennik, nawet taki foto - dziennik, żeby dać p[B
    opatrzeć takim niespełnionym balowiczom jak ja[/B].
    A' propos - Zochna, a Twój dziennik, lub chociaż parę fotek to nie łaska? Z tego co czasem zdradzasz to dom masz piękny. Poookaż coś, kawałeczek....
    I spełnionym też by się kciało popatrzeć...

  20. #1000
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Romana101
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Skąd
    Sobącz
    Posty
    700

    Domyślnie

    Cytat Napisał Jagna Zobacz post
    A układ pomieszczeń zachowaliście? Bo w takich domach to chyba częste są izby przechodnie, prawda? Oj, powinnaś założyć dziennik, nawet taki foto - dziennik, żeby dać popatrzeć takim niespełnionym balowiczom jak ja.
    Tak, w takich domach izby były przechodnie i tu też tak było. Układ zmieniliśmy, dopasowując wnętrza do układu okien i drzwi, bo zależało nam na tym, żeby bale zostały odkryte. Projekt i tak musieliśmy zrobić pod wymiary domu, czyli indywidualny.

    Może się kiedyś zmobilizuję i wrzucę kolejne zdjęcia do albumu w necie. Na razie wewnątrz tylko bałagan i nie ma co pokazywać.

Strona 50 z 90

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony