dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1686 z 2199
Pokaż wyniki od 33.701 do 33.720 z 43973
  1. #33701
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar AgaJeżyk
    Zarejestrowany
    May 2008
    Posty
    3.871
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    84

    Domyślnie

    Gosiek - będzie śmierdziała ... wyjebujesz apiać do lasu ...

    Nasza świadomość ekologiczna jest porażająca ....
    Ja właśnie mieszkam w takim lesie...
    Jak mam miejsce w koszu to idę do lasu śmieci pozbierać i dopełniam . Chociaż taki ze mnie pożytek

    Kto mi powie dlaczego moja psica kopie kilkumetrowe jamy ?
    "Zbudować dom z nadziei chcę..."

    Jeżykowa chatka
    Jeżykowa chatka - komentarze

  2. #33702
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar Moose
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    10.559

    Domyślnie

    Cytat Napisał AgaJeżyk Zobacz post
    Gosiek - będzie śmierdziała ... wyjebujesz apiać do lasu ...

    Nasza świadomość ekologiczna jest porażająca ....
    Ja właśnie mieszkam w takim lesie...
    Jak mam miejsce w koszu to idę do lasu śmieci pozbierać i dopełniam . Chociaż taki ze mnie pożytek

    Kto mi powie dlaczego moja psica kopie kilkumetrowe jamy ?
    To tak jak ja
    Ale my to dziwne jesteśmy... nie wyjebujemy do lasu...

  3. #33703
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar DPS
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    z 44 wysp
    Posty
    33.238

    Domyślnie

    No bardzo dziwne.
    Ja nie pozbieram, bo drobnych śmieci to niewiele w lesie w sumie, ale za to gabarytów - ooo, lodówek, starych telewizorów, mebli, wytartych dywanów to u nas w bród!
    Dziennik
    Komentarze
    Blog ze wsi
    Nie próbuj mi wmawiać, że natura nie jest cudem, nie opowiadaj mi, że życie nie jest baśnią. Ktoś, kto jeszcze tego nie zrozumiał, być może pojmie to dopiero wtedy, gdy baśń zacznie się kończyć. /Jostein Gaarder/

  4. #33704
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar AgaJeżyk
    Zarejestrowany
    May 2008
    Posty
    3.871
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    84

    Domyślnie

    U mnie butelki, puszki, słoiki ... sam recykling ...ino za brudne do worków albo potłuczone.
    Zbieram bo strach co by psice łap nie porozwalały ... a ja kaloszy jak za grzybami łażę.

    Jakbym namierzyć chciała bandytę to wiem, że dziecko ma na etapie słoiczków gerbera i mocno bidny nie jest skoro zupek się gotować nie chce tylko chemią dzieciaka pasie ...


    No kto mi powie czemu pies ryje jamy ?
    Ja naprawdę mam problem ...
    "Zbudować dom z nadziei chcę..."

    Jeżykowa chatka
    Jeżykowa chatka - komentarze

  5. #33705
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Gosiek33
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Posty
    16.690
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    326

    Domyślnie

    zakop siatkę... podobno działa, tylko musisz zakopać tak gdzie ryje

  6. #33706
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar DPS
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    z 44 wysp
    Posty
    33.238

    Domyślnie

    Jeżysia, tak naprawde to nigdy się nie wie, czemu psiak ryje.
    Może czuć coś żywego pod ziemią i chce wykopać.
    Może być z jakiegos powodu zestresowany.
    Może po prostu się nudzić.
    Może mieć nadmiar żarcia i chcieć schować sobie.
    Może też po prostu mieć to w genach i żadna siła nie odwiedzie...
    Trza byłoby pilnować, kiedy kopie i skarcić stanowczo, zmęczyć mocniej na spacerach, zająć czymś w domu, ogrodzić ogród czy ważne miejsca/rośliny.
    Poszukać, co fachowcy w necie radzą...
    Może więcej uwagi potrzebuje, zabawy z piłką czy innych zadań.
    Ale z tym psim nawykiem zawsze bardzo trudno jest walczyć.
    Dziennik
    Komentarze
    Blog ze wsi
    Nie próbuj mi wmawiać, że natura nie jest cudem, nie opowiadaj mi, że życie nie jest baśnią. Ktoś, kto jeszcze tego nie zrozumiał, być może pojmie to dopiero wtedy, gdy baśń zacznie się kończyć. /Jostein Gaarder/

  7. #33707
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar AgaJeżyk
    Zarejestrowany
    May 2008
    Posty
    3.871
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    84

    Domyślnie

    Cytat Napisał DPS Zobacz post
    Jeżysia, tak naprawde to nigdy się nie wie, czemu psiak ryje.
    Może czuć coś żywego pod ziemią i chce wykopać. myszora kiedyś goniła ... i kreta bo wierzchem po działce latał ( włókninę mamy ) to możliwe
    Może być z jakiegos powodu zestresowany - lajt max jak mówią młodzi, nie ma powoda do stresa
    Może po prostu się nudzić.- trzy sztuki som to wariują cały dzień, podwórko zasypane zabawkami...
    Może mieć nadmiar żarcia i chcieć schować sobie-aaaa to są wtedy małe norki baaardzo dokładnie zakryte
    Może też po prostu mieć to w genach i żadna siła nie odwiedzie...- i to może być prawda ...
    Trza byłoby pilnować, kiedy kopie i skarcić stanowczo, zmęczyć mocniej na spacerach, zająć czymś w domu, ogrodzić ogród czy ważne miejsca/rośliny.
    Poszukać, co fachowcy w necie radzą...- karcić już nie mam sumienia bo ona tak doskonale wie kiedy zasłużyła , że jeszcze dziury nie znalazłam a ona już z uszami po sobie chodzi i łukiem mnie omija. A ja tylko mordę drę ... nie będę wielkiego psa bić bo się jeszcze poodzieram sama ...
    Może więcej uwagi potrzebuje, zabawy z piłką czy innych zadań.
    Ale z tym psim nawykiem zawsze bardzo trudno jest walczyć.
    Ano trudno ... doświadczam właśnie. Bąble mi od łopaty wychodzą
    "Zbudować dom z nadziei chcę..."

    Jeżykowa chatka
    Jeżykowa chatka - komentarze

  8. #33708
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar wu
    Zarejestrowany
    Apr 2008
    Posty
    38.025
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    129

    Domyślnie

    Jeżysiu suki czasem kopią jak im się w główce pomajga że trzeba gniazdo naszykować młodym

  9. #33709
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar AgaJeżyk
    Zarejestrowany
    May 2008
    Posty
    3.871
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    84

    Domyślnie

    Cytat Napisał wu Zobacz post
    Jeżysiu suki czasem kopią jak im się w główce pomajga że trzeba gniazdo naszykować młodym
    A jak zastrzyki dostają i się nie cieczkują to też ?
    "Zbudować dom z nadziei chcę..."

    Jeżykowa chatka
    Jeżykowa chatka - komentarze

  10. #33710
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar EZS
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Łódź-Bałuty
    Posty
    14.190
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    157

    Domyślnie

    Mój pies szczyt kopania ma w okolicy cieczki. Ja już nie zasypuję, niech sobie kopie, przynajmniej w jednym miejscu jest. Zasypuję, jak jej trochę przechodzi. Podobno wilkowate to genetycznie, nie odwiedziesz od tematu. A wybieganie i długi spacer to tylko powodują, ze wytrenowana bardziej i na kopanie ma więcej siły, głębszy dół jej wychodzi . Może tak zapaść ją, to jej się nie będzie chciało?

  11. #33711
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar wu
    Zarejestrowany
    Apr 2008
    Posty
    38.025
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    129

    Domyślnie

    instynkt mimo wszystko działa

  12. #33712
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar braza
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    40.664
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    Mój mi dzisiaj tawułke japońską wykopał i tak cudownie, wesoło się nią bawił .... Zastosowałam sposób Gagaty - tam, gdzie kopał po zasypaniu połozyłam jego dżówno pod niezbyt grubą warstwą ziemi i w tym miejscu już nie kopie. W innych i owszem, jak tak dalej pójdzie to całą działkę będę miała w jego dżównach ale może przeniesienie się z kopaniem do lasu ....


    Szanowny na morze ruszył, tym razem do Batumi przez Turcję, ja powoli zaczynam dom przyozdabiać, chociaż sprzątać i tak mi się nie chce już tylko 10 dni do świąt i ... aż do 06.01. wolne od szkoły!!!!!
    Uwielbiam to uczucie, kiedy wstaję rano i wiem, że przez cały dzień mogę się opier...ć
    Droga do Uroczyska
    Brazowe komenty
    Wnętrza

  13. #33713
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar AgaJeżyk
    Zarejestrowany
    May 2008
    Posty
    3.871
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    84

    Domyślnie

    EZS - moja "koparka" właśnie miałaby cieczkę ... gdyby nie zastrzyk. A poprzedni maraton wykopaliskowy miała na wiosnę !
    No to by to było TO !

    Ja jej zostawiłam jedną taką jamę co by sobie rządziła do woli. Nic z tego. Jak już wyorała na taka głębokość, że włażą tam razem z Bobikiem - znalazła nowe miejsce. Może to dlatego, że miała "zwiedzającego" ... a sobie nie życzyła gościów. Siatka odpada - za duże powierzchnie i w miejscach gdzie kwiatki mam. Na wiosnę nie przekopię.

    Braza - twoje podwórko to będzie gigantyczne pole minowe: ...
    Kiedyś z Jeżem wtykaliśmy w krecie i mysie nory takie kocie bomby z kuwety. Wiesz - ten zbrylony żwirek i grubsze tematy.
    Nie wiem jakim cudem w to wlazłam ... Nigdy więcej !
    "Zbudować dom z nadziei chcę..."

    Jeżykowa chatka
    Jeżykowa chatka - komentarze

  14. #33714
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Arctica
    Zarejestrowany
    Jul 2006
    Posty
    9.780
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1357

    Domyślnie

    Moje kopią tylko za kretem... niestety krecik nie wybiera miejsc ustronnych i mniej widocznych... cały trawnik przy domu zorany mam

    Jeżowa??? A tymi zastrzykami nie boisz się ropomacicza suni zafundować??? Ja kocice kłuję ale też z obawą



    Batumi, ech Batumi, herbaciane pola Batumi...

    Fajnie Mu...

  15. #33715
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar EZS
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Łódź-Bałuty
    Posty
    14.190
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    157

    Domyślnie

    AgaJeżyk, zastrzyki nie są dobre, już lepiej sterylizować. Ja się na psach nie znam za bardzo, ale mogę się domyślać na bazie ludzi, co w tym zastrzyku jest i takie dawki hormonów - nie ma bata - muszą działać rakotwórczo. To nie jest pytanie z kręgu "czy" ale "kiedy" czyli czy pies zdąży zachorować...
    Ja nie sterylizowałam, najpierw chciałam żeby raz miała szczeniaki a potem już nie miało sensu. Ale u nas teren zamknięty i nie ma problemu.

  16. #33716
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    moje tylko za jeżami polowania urzadzaja a tak to luz na bani, nie kopia, kretów u nas prawie nie ma, jedynie nornice ale tych nie wylapia, tylko wesza.

  17. #33717
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWY MISTRZ PIÓRAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Agduś
    Zarejestrowany
    Dec 2004
    Posty
    20.349
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    249

    Domyślnie

    Emi kiedyś usiłowała się podkopać pod dom i tak do niego wejść. Raz bardzo skutecznie podkopała się pod kojcem. W wynajmowanym domu był kojec, raz ją zamknęliśmy i wylazła dołem. Pod płotem nie próbuje kopać, ale chyba umie go przeskoczyć, bo nas ostatnio przywitała, kiedy wracałam samochodem z dziewczynami. Furtka była zadrutowana (bo z klamki otwiera), a psica powitała nas po zewnętrznej stronie. W dodatku koniecznie chciała się z samochodem przywitać serdecznie i usłyszałam stuknięcie w karoserię. Mało nie zeszłam, widząc oczyma wyobraźni własną psicę własnokolnie przejechaną, ale dzieci zeznały, że ona ogonem walnęła w drzwi.
    mój dziennik
    komentarze
    nowy dziennik
    agdusiowe wojaże

    Praca uszlachetnia, lenistwo uszczęśliwia!

  18. #33718
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar AgaJeżyk
    Zarejestrowany
    May 2008
    Posty
    3.871
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    84

    Domyślnie

    Cytat Napisał TAR Zobacz post
    moje tylko za jeżami polowania urzadzaja a tak to luz na bani, nie kopia, kretów u nas prawie nie ma, jedynie nornice ale tych nie wylapia, tylko wesza.
    Strach się u ciebie pokazać ... zaciukają mnie jak nic

    Ja się przymierzam do sterylki. Chcemy tylko co by się uregulowała hormonalnie bo jak ją przygarnęliśmy to młodziutka była i nikt nie wie ile miała miesięcy. Pachniała szczeniakiem z pyska. Wet kazał poczekać. Trochę się też boję ... u dużych psów to poważny zabieg ...

    Bobikowi jak jajka urwało to się chłop nie zorientował nawet. Porzygał sobie trochę po narkozie i to wszystko.
    Poprzednią sunię miałam prawie 18 lat. Tylko na szczepionkach - nic się nie działo złego. Umarło jej się na starość i słabe serduszko...
    "Zbudować dom z nadziei chcę..."

    Jeżykowa chatka
    Jeżykowa chatka - komentarze

  19. #33719
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    nie boj, krzywdy nie robia, tylko obszczekają.

  20. #33720
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar AgaJeżyk
    Zarejestrowany
    May 2008
    Posty
    3.871
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    84

    Domyślnie

    Cytat Napisał TAR Zobacz post
    nie boj, krzywdy nie robia, tylko obszczekają.
    Przeczytałam ... obszczają
    "Zbudować dom z nadziei chcę..."

    Jeżykowa chatka
    Jeżykowa chatka - komentarze

Strona 1686 z 2199

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony