dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 205 z 290
Pokaż wyniki od 4.081 do 4.100 z 5785
  1. #4081
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    fuxszyk

    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Skąd
    Chrząszczyżewoszyce powiat Łękołody
    Posty
    171

    Domyślnie

    Witam
    poszukuję kogoś kto wykona projekt ogrodu i ew. go zrealizuje.
    Jak macie jakieś warte polecenia namiary - proszę o kontakt.
    Budujemy się na wschód od Warszawy.
    Pozdrawiam

  2. #4082

    Domyślnie

    Cytat Napisał ewbuxxxo Zobacz post
    Elewacja - no coż... nie moge się powstrzymać......polecam.....Siebie
    Tynki gipsowe: Sain, Anatak.
    Okna - Aprel, forumowy Stary.
    Dzięki za polecenie, zależy na kiedy potrzebny termin

  3. #4083
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Budowa-Wawa

    Zarejestrowany
    Oct 2014
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    00-950
    Posty
    1

    Domyślnie Firma do budowy domu

    Witam,
    Polecam firmę DQM - co prawda robiłem z nimi tylko SSO, ale są godni polecenia.

    Koordynują temat całościowo - od materiałów, dobór wykonawców po sprzątanie terenu...
    Schody zaczęły się później, gdy sam zacząłem wybierać dostawców

    Warto tylko kontrolować faktury i sposób rozliczeń, ale to chyba podstawa nie tylko na budowie


    Cytat Napisał Yukusiowa Zobacz post
    Dzień dobry. Poszukuję sprawdzonej firmy budowlanej, która wybuduje dom najchętniej do stanu deweloperskiego.
    Budowa w Grodzisku Mazowieckim. Interesuje mnie firma "samowystarczalna", tzn. ja tylko płacę i nie muszę się martwić o dostarczanie materiałów itp. Miło by było, jeśli firma pomogłaby również załatwić papierkową robotę, tzn. pozwolenie na budowe itp.
    Zaczęłam czytać ten temat (od końca ) i jak na razie "wyłowiłam" firmę Auris.

    PS. Czy ktoś ma jakieś doświadczenia z firmą New House? Zaintrygowały mnie ich reklamy, ale nie mogę znaleźć żadnych opinii w internecie.

  4. #4084

    Domyślnie

    Ocieplanie poddasza? A może zabudowa karton-gips? Zdecydowanie polecam firmę SELKI czyli forumowe Misiaczki. Robert z ekipą pracował u nas już 4 raz, za każdym razem bez zarzutów, w miłej atmosferze, za każdym razem co do obiecanej godziny skończyli swoją pracę. Zostawili mega porządek i mega pozytywne wrażenie. Przyznam zupełnie szerze, jest to najlepsza ekipa, którą mieliśmy na budowie. Zaczynamy trzeci rok mieszkania, zabudowa karton-gips nie pęka, wykonana jest bardzo starannie. Ocieplenie poddasza perfekcyjne, dzięki czemu płacimy niskie rachunki za gaz (ok 500,- za miesiąc w najzimniejszych miesiącach, przy 220 m2) Ciepło bardzo długo się utrzymuje (temperatura, nawet przy wyłączonym piecu, spada bardzo powoli). Jeśli będę budować jeszcze kiedyś dom, to bankowo zadzwonię do Roberta i chłopaków telefon do Roberta: 502 469 645
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	kuch.jpg
Wyświetleń:	176
Rozmiar:	97,0 KB
ID:	286699Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	ak2a.jpg
Wyświetleń:	168
Rozmiar:	75,1 KB
ID:	286698Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	ak.jpg
Wyświetleń:	168
Rozmiar:	62,4 KB
ID:	286700
    Ostatnio edytowane przez MonDav ; 29-10-2014 o 11:37

  5. #4085
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    kipi

    Zarejestrowany
    Apr 2013
    Skąd
    mazowieckie
    Posty
    185

    Domyślnie

    .
    Ostatnio edytowane przez kipi ; 10-08-2016 o 22:01

  6. #4086
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar yaco181
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Skąd
    lubelskie/mazowieckie
    Posty
    1.352

    Domyślnie

    Cytat Napisał Justyna831 Zobacz post
    JayM - od poddasza - Pan Jacek Kondraszuk http://www.yacek-poddasza.pl/pages/kontakt.php , aktualnie kończy poddasze u mnie i współpraca jak do tej pory przebiega bardzo pozytywnie.
    Bardzo dziękuję za polecenie i miłą współpracę...
    Poddasza to nasza pasja...

  7. #4087

    Domyślnie

    Polecam ekipę od stanu surowego która budowała mi dom. Dużą zaletą jest uczciwość ekipy, porządek na budowie oraz łatwość dogadania się. Szef brygady sam pracuje wraz ze swoim zespołem co jest ważne.

    Człowiek ugodowy.
    Cena, jakość, solidność - wszystko OK. Nie widziałem brygady która taki porządek trzymałaby na budowie

    Wyglądało to tak:
    http://galerkiwnetrz.pl/obrazki/budowa

    Jeśli ktoś jest zainteresowany, proszę o PW

  8. #4088
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    DDAREKK

    Zarejestrowany
    Aug 2013
    Skąd
    Blizne Łaszczyńskiego
    Posty
    24
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Witam
    Ja ze swej strony także dołączam się do polecenia Pana Jacka Kondraszuka do zabudowy poddasza, także do innych prac. Bardzo dobra komunikacja, wszystko zgodnie z ustaleniami, ludzie naprawdę bardzo konkretni i mili. Polecam.

    Pozdrawiam

  9. #4089
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar yaco181
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Skąd
    lubelskie/mazowieckie
    Posty
    1.352

    Domyślnie

    Cytat Napisał DDAREKK Zobacz post
    Witam
    Ja ze swej strony także dołączam się do polecenia Pana Jacka Kondraszuka do zabudowy poddasza, także do innych prac. Bardzo dobra komunikacja, wszystko zgodnie z ustaleniami, ludzie naprawdę bardzo konkretni i mili. Polecam.

    Pozdrawiam
    Baaaaaardzo dziękujemy za pozytywne opinie..
    Takie wpisy można czytać godzinami
    Poddasza to nasza pasja...

  10. #4090
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar symultana
    Zarejestrowany
    Jun 2013
    Skąd
    Lesznowola
    Kod pocztowy
    05-506
    Posty
    145

    Domyślnie

    Cytat Napisał MonDav Zobacz post
    Ocieplanie poddasza? A może zabudowa karton-gips? Zdecydowanie polecam firmę SELKI czyli forumowe Misiaczki. Robert z ekipą pracował u nas już 4 raz, za każdym razem bez zarzutów, w miłej atmosferze, za każdym razem co do obiecanej godziny skończyli swoją pracę. Zostawili mega porządek i mega pozytywne wrażenie. Przyznam zupełnie szerze, jest to najlepsza ekipa, którą mieliśmy na budowie. Zaczynamy trzeci rok mieszkania, zabudowa karton-gips nie pęka, wykonana jest bardzo starannie. Ocieplenie poddasza perfekcyjne, dzięki czemu płacimy niskie rachunki za gaz (ok 500,- za miesiąc w najzimniejszych miesiącach, przy 220 m2) Ciepło bardzo długo się utrzymuje (temperatura, nawet przy wyłączonym piecu, spada bardzo powoli). Jeśli będę budować jeszcze kiedyś dom, to bankowo zadzwonię do Roberta i chłopaków telefon do Roberta: 502 469 645
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	kuch.jpg
Wyświetleń:	176
Rozmiar:	97,0 KB
ID:	286699Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	ak2a.jpg
Wyświetleń:	168
Rozmiar:	75,1 KB
ID:	286698Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	ak.jpg
Wyświetleń:	168
Rozmiar:	62,4 KB
ID:	286700
    A czy Pan Robert może zrobić jeszcze gładzie? Mam co prawda zrobione śliczne tynki gipsowe Diamant, ale i tak tynkarze mówią, że "dla siebie" to by jeszcze raz gładzią to wyrównali, żeby potem nie było widocznych cieni po pomalowaniu. Czy ktoś ma jakieś w tym względzie doświadczenia? Mnie właśnie zrobił w trąbę p. Leszek Trzeciakiewicz z Piaseczna. Czekałam na niego 4 miesiące, potem przyszedł z pomagierem, wziął zaliczkę na materiały 2000 zł, kupił płyty g-k i inne drobiazgi. Od początku snuł się po budowie jak ból po kichach, ale się nie odzywałam, tak przeleserował ze 3 dni, a potem zadzwonił, że go 2 dni nie będzie, potem znowu go nie było, ale już bez uprzedzenia. Miał gościu pecha, że na budowie jestem prawie codziennie i szybko się połapałam. W piątek powiedział, że schodzi z budowy! Rozmiawiałam z P. Robertem - powiedział, że pomoże mi z zabudową G-K, ale nie wiem, czy robi coś jeszcze oprócz tego? Chciałam się za max 2 miesiące przeprowadzić, bo mieszkanie już prawie sprzedałam, a tu taki numer... A Trzeciakiewicz też był z polecenia
    Pozdrawiam

  11. #4091
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Nefer
    Zarejestrowany
    Dec 2005
    Posty
    35.721
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2772

    Domyślnie

    Po prostu zadzwoń do Roberta. Jak nie on to na pewno ma kogoś kto Ci to zrobi.
    Dziennik
    Kołmentarze,
    Nalewki - nowe hobby
    Suma inteligencji na świecie jest stała, ale liczba ludności ciągle rośnie.

  12. #4092
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    EWBUD

    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    1.950

    Domyślnie

    Cytat Napisał symultana Zobacz post
    A czy Pan Robert może zrobić jeszcze gładzie? Mam co prawda zrobione śliczne tynki gipsowe Diamant, ale i tak tynkarze mówią, że "dla siebie" to by jeszcze raz gładzią to wyrównali, żeby potem nie było widocznych cieni po pomalowaniu. Czy ktoś ma jakieś w tym względzie doświadczenia? Mnie właśnie zrobił w trąbę p. Leszek Trzeciakiewicz z Piaseczna. Czekałam na niego 4 miesiące, potem przyszedł z pomagierem, wziął zaliczkę na materiały 2000 zł, kupił płyty g-k i inne drobiazgi. Od początku snuł się po budowie jak ból po kichach, ale się nie odzywałam, tak przeleserował ze 3 dni, a potem zadzwonił, że go 2 dni nie będzie, potem znowu go nie było, ale już bez uprzedzenia. Miał gościu pecha, że na budowie jestem prawie codziennie i szybko się połapałam. W piątek powiedział, że schodzi z budowy! Rozmiawiałam z P. Robertem - powiedział, że pomoże mi z zabudową G-K, ale nie wiem, czy robi coś jeszcze oprócz tego? Chciałam się za max 2 miesiące przeprowadzić, bo mieszkanie już prawie sprzedałam, a tu taki numer... A Trzeciakiewicz też był z polecenia
    Pozdrawiam
    Jak by nie chciał/nie mógł to ja gładzie Ci chętnie zrobię
    Ale tak po 15 grudnia.
    Szukasz porządnych parapetów aluminiowych ALURONA? Zapraszam do mnie: http://forum.muratordom.pl/showthrea...uron-Soft-Line
    Więcej o mojej działalności:http://forum.muratordom.pl/showthrea...atem&p=6448131

  13. #4093
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar symultana
    Zarejestrowany
    Jun 2013
    Skąd
    Lesznowola
    Kod pocztowy
    05-506
    Posty
    145

    Domyślnie

    Cytat Napisał Nefer Zobacz post
    Po prostu zadzwoń do Roberta. Jak nie on to na pewno ma kogoś kto Ci to zrobi.
    Dziękuję bardzo! Mam nadzieję, że całe to zamieszanie będzie miało dobry koniec i nie będę musiała mieszkać w domu podczas prac wykończeniowych

  14. #4094
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar symultana
    Zarejestrowany
    Jun 2013
    Skąd
    Lesznowola
    Kod pocztowy
    05-506
    Posty
    145

    Domyślnie

    Cytat Napisał ewbuxxxo Zobacz post
    Jak by nie chciał/nie mógł to ja gładzie Ci chętnie zrobię
    Ale tak po 15 grudnia.
    Dziękuję, odezwę się, gdyby nie udało mi się szybciej znaleźć kogoś do tej roboty.
    A tak przy okazji szukam kogoś do wykonania instalacji rozprowadzającej ciepłe powietrze z kominka (Jotul). Wspomniane rozprowadzenie też miał mi zrobić p. Trzeciakiewicz

  15. #4095

    Domyślnie

    Do tej pory szło dobrze, stan surowy zamknięty, dach, ocieplenie zewn (jedna firma robiła), ale z 1-2 miesiące temu zacząłem szukać ekipy do wentylacji mechanicznej, rekuperacji. Pierwszy Pan zrobił wycenę ale chyba złapał większą robotę niż mały domek i zniknął, drugi dostał projekty, miał dzwonić, potem oddzwaniać, przyjechać na wizję lokalną i ...
    Na ostatnich 6 stronach widzę trzy ekipy polecane, mój domek to aps161 2G, miejsce Otwock, a może jeszcze ktoś by reflektował w tym roku ??? póki mróz nie przyjedzie. Instalacje wszelakie chcę zacząć od największych przekrojów (reku), potem hydrauliczne i na końcu elektryczno-RTV-medialne.

  16. #4096
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    zbigor

    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    657
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    19

    Domyślnie

    Z tym "reflektował w tym roku" to masz na myśli innego inwestora czy kolejną firmę wykonawczą?
    btw
    Tez sie przymierzałem do wykonania instalacji pod reku w tym roku ale chyba jednak nie zdążę.

  17. #4097
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    DDAREKK

    Zarejestrowany
    Aug 2013
    Skąd
    Blizne Łaszczyńskiego
    Posty
    24
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Witam
    Chciałbym polecić, wielokrotnie już polecaną firmę od kominków, czyli Centrum komina www.kominki.fm
    Kominek zamontowałem już jakiś czas temu, wszystko było zgodnie z indywidualnymi ustaleniami i na czas wykonane.
    Teraz spotkała mnie bardzo miła sprawa - zareklamowałem jedną rzecz, która odrazu powiem nie była od nich zależna ani nie była z ich winy. Generalnie poza reklamacjami. I tu spotkała mnie miła niespodzianka, firma skontaktowałą się z firmą produkującą wkład i temat mimo że nie podlegał pod reklamację będzie załatwiony. Powiem szczerze, że naprawdę zrobiło się miło, bo generalnie zazwyczaj po wykonanieu czegoś i zapłaceniu już nie jest tak fajnie a tu takie proklienckie, bardzo fajne podejście.
    Jak będzie się ktoś zastanwiał nad zabudową kominka to polecam, generalnie ceny są też bardzo konkurencyjne.
    Pozdrawiam
    Darek.

  18. #4098

    Domyślnie

    Cytat Napisał zbigor Zobacz post
    Z tym "reflektował w tym roku" to masz na myśli innego inwestora czy kolejną firmę wykonawczą?
    btw
    Tez sie przymierzałem do wykonania instalacji pod reku w tym roku ale chyba jednak nie zdążę.
    Szukam firmę, osobę która wykona mi na razie instalację do rekuperatora, ciężko jest potem wszystko pruć.

  19. #4099
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    zbigor

    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    657
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    19

    Domyślnie

    Nie wiem z którymi firmami już miałeś kontakt ale wiele dobrego czytałem o Tora Wentylacja z Częstochowy i Gomar z Radomia.

  20. #4100

    Domyślnie

    U nas robiła firma GOMAR. Polecam.

Strona 205 z 290

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony