dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 16 z 267
Pokaż wyniki od 301 do 320 z 5336
  1. #301
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    perm

    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Szczecin
    Dzielnica
    prawobrzeże, na wylocie
    Posty
    11.766

    Domyślnie

    Cytat Napisał Elfir Zobacz post
    Przecież tę zasadę musiałabym stosowac do każdego na forum. Jak to sobie wyobrażasz - ośmiu moderatorów kilkających w linki kilkdziesięciu postów co godzinę i sprawdzajacych ich merytorycznosć.
    Czemu do każdego? Jest paru zaledwie forumowiczów jak Brzęczkowski, na innych reagować na zgłoszenie.
    Andrzej Friszke:
    Tyle historia. Warto się ku niej zwracać, by wyciągać wnioski. Na przykład gdy jedna partia jest ważniejsza od instytucji państwa, a stanowisko partyjne jest ważniejsze niż stanowiska państwowe. Wódz partii może wszystko, a partia zrobi wszystko, żeby on był zadowolony. Można mieć wolną ekonomię, a w kategoriach narracji o tym, kto zasługuje na miano obywatela i prawdziwego Polaka, cofnąć się w przeszłość.

  2. #302
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.186
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Cytat Napisał perm Zobacz post
    Czemu do każdego? Jest paru zaledwie forumowiczów jak Brzęczkowski, na innych reagować na zgłoszenie.

    każda osoba wypowiadająca opinię na forum musiałaby linkowac do opracowań naukowych. Skoro wymagasz tego od Brzęczkowskiego.

  3. #303
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA OD ENERGOOSZCZĘDZANIAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar coulignon
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Posty
    6.268
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    26

    Domyślnie

    Etapy obcowania z Brzeczkowskim na forach internetowych:
    1. zaciekawienie
    2. niedowierzanie
    3. ostateczne utwierdzenie się że to co pisze jest idiotyczne
    4. wkur...nie
    5. walka i próba zagonienia TB do naroznika
    6. wkur...nie
    7. dorzucenie do ignorowanych
    8. stan końcowy - mogę i czytać i nawet mnie to śmieszy


    Perm jest na etapie 6 jak mniemam.
    Ja juz na 8. Mi tam TB nie przeszkadza.
    Nasz Dziennik

    "Z logiką jest tak, że gdy ktoś jej nie rozumie, to zwykle też nie rozumie że jej nie rozumie"

  4. #304
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.186
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    zrobił, tylko niepotrzebnie cytowałeś...

  5. #305
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    perm

    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Szczecin
    Dzielnica
    prawobrzeże, na wylocie
    Posty
    11.766

    Domyślnie

    Cytat Napisał Elfir Zobacz post
    każda osoba wypowiadająca opinię na forum musiałaby linkowac do opracowań naukowych. Skoro wymagasz tego od Brzęczkowskiego.
    Każda osoba wypowiadająca opinie oczywiście nieprawdziwe i robiąca to notorycznie.
    Andrzej Friszke:
    Tyle historia. Warto się ku niej zwracać, by wyciągać wnioski. Na przykład gdy jedna partia jest ważniejsza od instytucji państwa, a stanowisko partyjne jest ważniejsze niż stanowiska państwowe. Wódz partii może wszystko, a partia zrobi wszystko, żeby on był zadowolony. Można mieć wolną ekonomię, a w kategoriach narracji o tym, kto zasługuje na miano obywatela i prawdziwego Polaka, cofnąć się w przeszłość.

  6. #306
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    perm

    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Szczecin
    Dzielnica
    prawobrzeże, na wylocie
    Posty
    11.766

    Domyślnie

    Cytat Napisał coulignon Zobacz post
    Etapy obcowania z Brzeczkowskim na forach internetowych:
    1. zaciekawienie
    2. niedowierzanie
    3. ostateczne utwierdzenie się że to co pisze jest idiotyczne
    4. wkur...nie
    5. walka i próba zagonienia TB do naroznika
    6. wkur...nie
    7. dorzucenie do ignorowanych
    8. stan końcowy - mogę i czytać i nawet mnie to śmieszy


    Perm jest na etapie 6 jak mniemam.
    Ja juz na 8. Mi tam TB nie przeszkadza.
    Zlewałem go, taki smieszny człowieczek, podskakujący nie powiem jak co. Zmieniło się to po tym jak przeczytałem jakich rad udziela na forum budowlanym. "- ociepliłam dom 15 cm styropianu, teraz chcę ocieplić fundament. Nie mam za bardzo funduszy. Ile mam dać tego styropianu?" (Wymyśliłem to ale takie mniej więcej pytania padają). Odpowiedź miszcza (też wymyślona ale sens taki sam); "Nic to ocieplenie nie da, bo całe ciepło ucieknie przez fundament i stopę fundamentową do ziemi". To, moim zdaniem pokazuje cynizm TB. Ja go mam za szkodnika ze wstrętem do książek ale z ambicjami o niebo przerastającymi jego możliwości.
    Andrzej Friszke:
    Tyle historia. Warto się ku niej zwracać, by wyciągać wnioski. Na przykład gdy jedna partia jest ważniejsza od instytucji państwa, a stanowisko partyjne jest ważniejsze niż stanowiska państwowe. Wódz partii może wszystko, a partia zrobi wszystko, żeby on był zadowolony. Można mieć wolną ekonomię, a w kategoriach narracji o tym, kto zasługuje na miano obywatela i prawdziwego Polaka, cofnąć się w przeszłość.

  7. #307
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar Pyxis
    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Skąd
    Strzegom
    Kod pocztowy
    58-150
    Posty
    14.349

    Domyślnie

    Cytat Napisał kszhu Zobacz post
    Ale bez bana na 3 dni?
    Co za zmiana... nie poznaję...
    Nie bierz tego tak do siebie.
    Grzanych podlog 230[m2]+2 drabinki w lazienkach. Ogrzewana kubatura ~550[m3]. Uzytkowa ~175[m2]. Na posadzce 18[cm] styro. Sciany suporex 36[cm]+10[cm] styro. Skosy 25[cm] welny. WG. PCi Ekontech 12,6[kW]. DZ 4x200[m] PE32 jako kolektor spiralny.
    CO za sezon przy temp. w domu 22*C
    2012/13 - 1350 zł (4215 kWh)
    2013/14 - 1035 zł (3320 kWh)
    2014/15 - 936 zł (3481 kWh)
    2015/16 - 576 zł (3313 kWh) - promocja Duon
    2016/17 - 892 zł (4020 kWh)
    2017/18 - 874 zł (3727 kWh)

  8. #308
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.186
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Cytat Napisał perm Zobacz post
    Każda osoba wypowiadająca opinie oczywiście nieprawdziwe i robiąca to notorycznie.
    Ale kto to będzie oceniał co jest prawdziwe a co nie?

  9. #309
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    perm

    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Szczecin
    Dzielnica
    prawobrzeże, na wylocie
    Posty
    11.766

    Domyślnie

    Cytat Napisał Elfir Zobacz post
    Ale kto to będzie oceniał co jest prawdziwe a co nie?
    Moderator. Również na podstawie reakcji innych forumowiczów.
    Andrzej Friszke:
    Tyle historia. Warto się ku niej zwracać, by wyciągać wnioski. Na przykład gdy jedna partia jest ważniejsza od instytucji państwa, a stanowisko partyjne jest ważniejsze niż stanowiska państwowe. Wódz partii może wszystko, a partia zrobi wszystko, żeby on był zadowolony. Można mieć wolną ekonomię, a w kategoriach narracji o tym, kto zasługuje na miano obywatela i prawdziwego Polaka, cofnąć się w przeszłość.

  10. #310
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.186
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Cytat Napisał perm Zobacz post
    Moderator. Również na podstawie reakcji innych forumowiczów.
    Wyobraź sobie, że moderatorem zostaje Brzęczkowski.
    Albo ktokolwiek inny, który ma inne zdanie niż ty.

  11. #311
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.186
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Cytat Napisał kszhu Zobacz post
    Nie biorę. To jest dla mnie bardzo cenny wpis udowodniający ewidentną stronniczość.
    Kolejny kamyczek - zabieram go "na potrzeby własne"
    Czekam na pismo z kancelarii, aby mieć anegdotę do opowiadania w towarzystwie

  12. #312
    Arturo72
    Guest
    Arturo72

    Domyślnie

    Cytat Napisał perm Zobacz post
    Zlewałem go, taki smieszny człowieczek, podskakujący nie powiem jak co. Zmieniło się to po tym jak przeczytałem jakich rad udziela na forum budowlanym. "- ociepliłam dom 15 cm styropianu, teraz chcę ocieplić fundament. Nie mam za bardzo funduszy. Ile mam dać tego styropianu?" (Wymyśliłem to ale takie mniej więcej pytania padają). Odpowiedź miszcza (też wymyślona ale sens taki sam); "Nic to ocieplenie nie da, bo całe ciepło ucieknie przez fundament i stopę fundamentową do ziemi". To, moim zdaniem pokazuje cynizm TB. Ja go mam za szkodnika ze wstrętem do książek ale z ambicjami o niebo przerastającymi jego możliwości.
    I bardzo dobrze,że tak odpowiada. To tylko skłoni tegoż inwestora do zastanowienia się i dalszego drazenia tematu mostków termicznych do gruntu co pozwala sądzić,że ostateczna decyzję inwestor podejmie świadomie.
    TB i jego wypowiedzi znam od ładnych kilku lat i nie uważam je za jakieś zakazane,po prostu kolejny punkt widzenia na jakiś temat. Mądry inwestor doceni to i nie da się zbalamucic,ja osobiście z kilku pożytecznych porad TB skorzystałem przy budowie dot.np.wentylacji.

  13. #313
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.186
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Cytat Napisał kszhu Zobacz post
    Się nie doczekasz, przecież chyba nie jesteś właścicielem forum?
    No patrz, a odgrażałeś się mnie.
    Chciałam pokazać znajomym, jakie to ludziska mają pomysły.

    Cóż, twoja kancelaria też nie ma o tobie dobrego mniemania, skoro bierze od ciebie pieniądze i nie ostrzeże o bezsensie takich działań...

    Pokażesz im rzecz jasna wpisy, który ty robiłeś a potem ze wstydu i po upomnieniach kolegów usunąłeś?

    Faktycznie, niektórzy faceci są jak dzieci, rosną, ale nie dorośleją...

  14. #314
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.186
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    och przeczytałam regulamin.

    "ZPR MEDIA S.A. zastrzega sobie prawo blokowania dostępu do określonych
    Materiałów i ich usuwania, również bez podawania przyczyny i powiadamiania
    Użytkownika,"


    a dla czujących się pokrzywdzonymi:

    "1. Reklamacja zgłoszona przez Użytkownika w związku z niewykonaniem lub
    nienależytym wykonaniem usług przez ZPR MEDIA S.A. winna zostać przesłana w
    formie pisemnej, pod rygorem zwrotu i nierozpoznania."


    Więc niestety jakoś sukcesu nie wróżę. A mnóstwo osób się już tak odgrażało.

  15. #315
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.186
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    bo mnie bawisz

    Prawo prasowe dotyczy internetowych wydań czasopism.
    Ostatnio edytowane przez Elfir ; 27-11-2014 o 14:06

  16. #316
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA OD ENERGOOSZCZĘDZANIAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar coulignon
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Posty
    6.268
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    26

    Domyślnie

    Cytat Napisał kszhu Zobacz post
    Nie wiem, nie znam się, znam tylko tych co się znają i wiem co ja i kilkunastu innych poszkodowanych ma przygotować do pozwu zbiorowego.
    A kogo pozywacie? Bo ja tam zawsze lubię byc poszkodowany - może się dołączę.
    Nasz Dziennik

    "Z logiką jest tak, że gdy ktoś jej nie rozumie, to zwykle też nie rozumie że jej nie rozumie"

  17. #317
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.186
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    trzęsę się ze śmiechu

    coulignon - forum Muratora pozywają, bo zbanowałam Kszhu za obraźliwy tekst wobec forumowicza.

  18. #318
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.186
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Ależ dokładnie o to.
    Wcześniej ci to do głowy nie przyszło

  19. #319
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar Pyxis
    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Skąd
    Strzegom
    Kod pocztowy
    58-150
    Posty
    14.349

    Domyślnie

    Cytat Napisał kszhu Zobacz post
    Tu chodzi o jakość dla użytkowników, perm to trafnie ujął, że na tym forum przejdą wszystkie idiotyzmy bo ci ze statusem moderator o moderacji nic nie wiedzą. Jak widać.
    To wlacz tymi idiotyzmami. Nie zwlaj tego na modow. Ja to staram sie robic wlasnorecznie i w nagrode mam cala rzesze wrogow oraz "piekny" stan licznika postow.
    Grzanych podlog 230[m2]+2 drabinki w lazienkach. Ogrzewana kubatura ~550[m3]. Uzytkowa ~175[m2]. Na posadzce 18[cm] styro. Sciany suporex 36[cm]+10[cm] styro. Skosy 25[cm] welny. WG. PCi Ekontech 12,6[kW]. DZ 4x200[m] PE32 jako kolektor spiralny.
    CO za sezon przy temp. w domu 22*C
    2012/13 - 1350 zł (4215 kWh)
    2013/14 - 1035 zł (3320 kWh)
    2014/15 - 936 zł (3481 kWh)
    2015/16 - 576 zł (3313 kWh) - promocja Duon
    2016/17 - 892 zł (4020 kWh)
    2017/18 - 874 zł (3727 kWh)

  20. #320
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA OD ENERGOOSZCZĘDZANIAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar coulignon
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Posty
    6.268
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    26

    Domyślnie

    Cytat Napisał kszhu Zobacz post
    Ty nie możesz - jawnie łamiesz regulamin wpisem "chems.pl" w opisie user-a przy darmowym profilu.
    Ale co tam, operatorowi forum wydaje się, że wszystko może, coś jak za komuny w sklepiku - tych klientów nie obsługujemy Inni mogą wszystko.
    Dzięki za kolejny przykład wybiórczości
    Och zrobiłem to z ciekawosci bo zobaczyłem to u innego użytkownika. Ewidentna dziura w systemie - u tamtego z pół roku, u mnie ze dwa tygodnie wisi i żadne władze tego nie zauważyły.

    Elfir - chyba Cie za to pozwę.
    Nasz Dziennik

    "Z logiką jest tak, że gdy ktoś jej nie rozumie, to zwykle też nie rozumie że jej nie rozumie"

Strona 16 z 267

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony