dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1

    Unhappy kolor mebli do różowej sypialni?

    witam, proszę o pomoc w wyborze koloru do odnowienia kompletu mebli : szafa duża, podwójne łóżko toaletka stoliki nocne, kolor ścian to pudrowy róż w dwóch odcieniach, lampa i karnisze w kolorze biel i miętowa zieleń, podłoga w panelach dąb syberyjski drzwi do pokoju kolor dąb bielony, czy całe meble malować na jeden kolor np. miętowa zieleń, lub cappuccino, czy może łączyć kolory - inny kolor drzwiczek w meblach a inny w detalach typu nóżki wieńce? styl mebli retro. sypialnia ma być romantyczna, proszę o pomoc żeby nie zepsuć wnętrza kolorem mebli.
    Dopóki serce bije wszystko jest możliwe.

  2. #2
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar ana289
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Posty
    1.941

    Domyślnie

    Dałabym meble w kolorze złamanej bieli - odcień śmietankowy. Moim zdaniem masz już dość kolorów w sypialni i robienie dwukolorowych mebli wprowadzi dodatkowe zamieszanie
    pierwszy i bez błędów-zwariowałam http://forum.muratordom.pl/showthrea...82adam!-%29%29

  3. #3

    Domyślnie

    A może wystarczy tak zmienić kolor ścian a meble zostawić w spokoju.Najlepiej wstaw zdjęcie.

  4. #4

    Domyślnie

    meble są stare,bardzo piękne, stylowe,pokryte czymś w rodzaju politury brązowoczarnej, jedyna odnowa to pokrycie farbą, białe meble nie są moim faworytem, ana 289, masz może namiar na taka farbę Dulux czy coś innego. satyna czy mat?
    Dopóki serce bije wszystko jest możliwe.

  5. #5
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar ana289
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Posty
    1.941

    Domyślnie

    Niestety nie mam, pisząc śmietankowa miałam na myśli inną biel niż ta, która pojawia się w nowoczesnych meblach - nie biel arktyczna, tylko właśnie śmietankowa, ale nie tak ciemna jak kolor ecru. Pasowałby mi ten kolor zwłaszcza do starych, stylowych mebli I osobiście wybrałabym satynę.
    tu jest biel śmietankowa
    pierwszy i bez błędów-zwariowałam http://forum.muratordom.pl/showthrea...82adam!-%29%29

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony