Cytat Napisał chcialbympompe Zobacz post
Czyli skoro moja PC może (teoretycznie) grzać do 65 stopni to zawsze wywali wodę... Dziwne a właściwie po raz kolejny po prostu mijasz się z prawdą.

A to co napisałeś o tym punkcie rosy to chyba żart (raczej brak wiedzy)? Co ma punkt rosy do otwierania się zaworu bezpieczeństwa?

Co ale skoro sam wszedłeś na ten temat to mam takie "dziwne" pytanie... Jeżeli wg ciebie w tym przypadku winowajcą była zbyt niska temperatura wody w obiegu podczas uruchamiania (przyjmijmy 8 stopni) to co będzie w przypadku aktywnej funkcji chłodzenia??? Po przejściu z trybu chłodzenia (pewnie około tych 8 stopni albo nawet mniej) na podgrzewanie CWU wg twojej teorii zawór bezpieczeństwa na bank "wywali wodę". No i co wtedy? Co kilka godzin użytkownik będzie uzupełniał wodę w układzie?

Może po prostu zamiast brnąć trzeba przyznać się do błędu?
.....
PRZECIEŻ JA PISZĘ O UKŁADZIE C.O. PODŁOGOWEGO TAM NIE GRZEJESZ WODY DO 65C!!! Dlatego napisałem o zakresie 20-35C.
Układ CWU to osobne naczynie NIEBIESKIE! i tam jest inny przelicznik doboru ogrzewania.
Szukasz na siłę powodu by pokazać że ktoś się nie zna?
kanalizę podprowadza sie pod jednostkę wewnętrzną, a nie pod zawór jak jest chłodzenie bo skrapla się woda z tacy ociekowej jak woda schodzi poniżej punktu rosy.
Wiec może zanim znów coś napiszesz z przeświadczeniem że jesteś super znawcą to podłącz 150 pomp a potem porozmawiamy jak fachowiec z fachowcem, bo masz mało wiedzy i myślisz że zjadłeś chyba wszystkie rozumy po czytaniu tego forum.