dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 488 z 893
Pokaż wyniki od 9.741 do 9.760 z 17847
  1. #9741

    Domyślnie

    https://dziendobry.tvn.pl/a/niepokoj...ariantem-delta

    tylko ja zauważam pewna prawidłowość? Na początek hurra optymizm, a wraz z upływem czasu, dane są coraz mniej optymistyczne (a bardziej realistyczne)
    39% i 40% wygląda naprawdę słabo w zestawieniu z obiecywanym wcześniej 94% i 97%
    Ostatnio edytowane przez JTKirk ; 27-07-2021 o 10:09
    NIE DLA WĘGLA W NOWYCH DOMACH!
    Jeśli nie rozumiesz pojęć typu: ironia, sarkazm, przenośnia, porównanie, wnioskowanie przez analogię (lub podobnych) - to możesz poczuć się urażony/obrażony tym postem. Z góry przepraszam.
    Ucz się ucz, bo nauka to potęgi klucz.

  2. #9742

    Domyślnie

    Cytat Napisał fotohobby Zobacz post
    U tego, który nie miał sekcji też wpisali "zakrzepica" ?
    A jak niby to stwierdzili ?
    Poza tym, o ile wiem, w akcie zgonu nie wpisuje się ogólnych jednostek chorobowych, typu "cukrzyca", "nadciśnienie", czy "zakrzepica" - tylko konkretne zdarzenie, które zgon spowodowało - śpiączkę cukrzycową, zawał mięśnia sercowego, udar mózgowy, czy niezwykle popularną ostrą niewydolność sercowo-naczyniową.
    Obaj mieli robiona sekcje zwłok, pisałem o tym ale wystarczy tylko ze zrozumieniem to co napisałem.
    Widzę że w swoim życiu wypisałeś setki aktów zgonu, zresztą Ty jak d7d czy kulibot to drugi fakultet macie chyba z medycyny
    Ostatnio edytowane przez henrykow ; 27-07-2021 o 10:26

  3. #9743
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Kaizen
    Zarejestrowany
    Jun 2014
    Kod pocztowy
    05-540
    Posty
    24.444
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    155

    Domyślnie

    Cytat Napisał SAVAGE7 Zobacz post
    Widzieliście te tłumy wczasowiczów w Egipcie? Teraz czekamy na czwartą falę przywleczoną przez naszych zaszczepionych rodaków. No bo niby skąd ta czwarta fala miałaby nadejść?
    Jakbyśmy mieli jedyne przypadki pozytywnych wyników testów wyłapane na granicy, to musielibyśmy przepuścić z zewnątrz. Ale tak nie jest - wirus i chorzy juz są wokół nas.

  4. #9744
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar SAVAGE7
    Zarejestrowany
    Jul 2006
    Skąd
    granica śląskiego i małopolski
    Posty
    2.380

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kaizen Zobacz post
    Jakbyśmy mieli jedyne przypadki pozytywnych wyników testów wyłapane na granicy, to musielibyśmy przepuścić z zewnątrz. Ale tak nie jest - wirus i chorzy juz są wokół nas.
    No właśnie, chorzy i wirus są wokół nas. Czy widzisz zatem sens paszportów kowidowych??

  5. #9745
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar fotohobby
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rybnik
    Posty
    18.663
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    Cytat Napisał henrykow Zobacz post
    Obaj mieli robiona sekcje zwłok, pisałem o tym ale wystarczy tylko ze zrozumieniem to co napisałem.
    Widzę że w swoim życiu wypisałeś setki aktów zgonu, zresztą Ty jak d7d czy kulibot to drugi fakultet macie chyba z medycyny
    To dziwne, jeden przecież zmarl w domu...
    Też "prokurator zlecał sekcję.

    Co do aktów zgonu, to nie ja je wypisuję, ale znam i wypytałem osobę, która to robi, stąd moje zainteresowanie

    A właściwie to moment, w poście #8982 piszesz:

    Pytam bo dzisiaj dowidziałem się od kolegi z pracy że jego sąsiad (59 lat) po II dawce szczepionki AftaZeneki po powrocie do domu źle się poczuł i pomimo przybycia karetki, zmarł a w akcie zgonu napisali że przyczyną śmierci zakrzepica. I rodzina nic nie może zrobić bo właśnie sam wyraził zgodę na swoją odpowiedzialność.
    Nie wiadomo oczywiście czy gdyby się nie zaszczepił żył by dalej czy nie, ale fakt jest faktem.
    Drugi przykład, też daleko nie szukając to kolega z pracy (55 lat) po II dawce tejże samej szczepionki wrócił do domu i z domu zabrało go pogotowie. Już trzecie tydzień lezy w szpitalu i nie wiadomo co będzie.
    To jeszcze jest trzeci ?
    W zeszłym tygodniu niespecjalnie śledziłem Forum i może mi umknęło ?
    Pisałeś, że sekcje zlecił "prokurator na miejscu zdarzenia".
    Jakiego zdarzenia ? Z tego, co napisałeś, nikt nie zmarł w pracy...
    Ostatnio edytowane przez fotohobby ; 27-07-2021 o 11:09
    parterówka, płyta fundamentowa, 10cm XPS pod i 10cm EPS na płycie, silikat 18cm, 20 cm grafitowego EPS na ścianach, 5cm wełny i 30 cm celulozy na stropie. Rekuperator Kinetic 250, kocioł kondensacyjny Immergas Victrix 12kW, PV 4,27kWp na SolarEdge

  6. #9746

    Domyślnie

    Tak, ostatnio pisałem o dwóch wypadkach w pracy jeden w im zakładzie macierzystym, drugi w oddziale zakładu.
    A tak w ogóle to przedtem d7d teraz ty drążysz temat jakby to im pomogło i zmartwychwstali.
    Na marginesie, nawet gdy w domu ktoś umrze to prokurator zleca sekcje zwłok znam tez takie przypadki.
    Ostatnio edytowane przez henrykow ; 27-07-2021 o 11:18

  7. #9747
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar fotohobby
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rybnik
    Posty
    18.663
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    A możesz podać linka do tego ?

    Czyli chcesz powiedzieć, że znasz trzy przypadki NOP zakończonego śmiercią i jednego (conajmniej) trzytygodniową hospitalizacją ?

    Nie rozkręciłeś się za bardzo?
    parterówka, płyta fundamentowa, 10cm XPS pod i 10cm EPS na płycie, silikat 18cm, 20 cm grafitowego EPS na ścianach, 5cm wełny i 30 cm celulozy na stropie. Rekuperator Kinetic 250, kocioł kondensacyjny Immergas Victrix 12kW, PV 4,27kWp na SolarEdge

  8. #9748

    Domyślnie

    Cytat Napisał fotohobby Zobacz post
    W zeszłym tygodniu niespecjalnie śledziłem Forum i może mi umknęło ?
    .
    Tobie coś umknęło? niepodziewane naprawdę? a z jakiego powodu nie śledziłeś forum przez ostatni tydzień?

  9. #9749

    Domyślnie

    Cytat Napisał fotohobby Zobacz post
    A możesz podać linka do tego ?

    Czyli chcesz powiedzieć, że znasz trzy przypadki NOP zakończonego śmiercią i jednego (conajmniej) trzytygodniową hospitalizacją ?

    Nie rozkręciłeś się za bardzo?
    Tak, oczywiście dam linki wkleję ksero aktu zgonu i wrzucę kilka fotek ze sekcji zwłok bo przecież brałem w niej czynny udział. Może jeszcze podać tel do zmarłego rodziny abyś się więcej dowiedział.

  10. #9750
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Kaizen
    Zarejestrowany
    Jun 2014
    Kod pocztowy
    05-540
    Posty
    24.444
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    155

    Domyślnie

    Cytat Napisał SAVAGE7 Zobacz post
    No właśnie, chorzy i wirus są wokół nas. Czy widzisz zatem sens paszportów kowidowych??
    Tak. Oczywiście z solidnym pilnowaniem kwarantanny, gdy ktoś może przywlec nowy wariant. Dużym błędem były luźne zasady jak przed świętami sprowadzano Polaków z UK. Każde ognisko też powinno być izolowane.

  11. #9751
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar fotohobby
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rybnik
    Posty
    18.663
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    tak, byłem na urlopie, poza tym dostałem pierwszego w życiu bana, co wreszcie sprawi że skończy się pisanie o moderacji na moich usługach
    parterówka, płyta fundamentowa, 10cm XPS pod i 10cm EPS na płycie, silikat 18cm, 20 cm grafitowego EPS na ścianach, 5cm wełny i 30 cm celulozy na stropie. Rekuperator Kinetic 250, kocioł kondensacyjny Immergas Victrix 12kW, PV 4,27kWp na SolarEdge

  12. #9752

    Domyślnie

    Niesamowite, nieskazitelna reputacja po 10 latach na forum poszła w p.... runęła w gruzach, tragedia, a urlop to chyba był od forum skoro ban

  13. #9753
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar fotohobby
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rybnik
    Posty
    18.663
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    Cytat Napisał henrykow Zobacz post
    Tak, oczywiście dam linki wkleję ksero aktu zgonu i wrzucę kilka fotek ze sekcji zwłok bo przecież brałem w niej czynny udział. Może jeszcze podać tel do zmarłego rodziny abyś się więcej dowiedział.
    Widzisz, nie powiem może, że kłamiesz, ale tworzysz właśnie city legend, dość mało sprawnie zresztą.
    Już w poście 8982 pisałeś o "zakrzepicy" w akcie zgonu, mimo, iż domniemany zgon nastąpił w domu.
    Teraz dołożyłeś do tego jeszcze dwóch kolegów z pracy...
    Spauzuj trochę, bo zaraz będziesz musiał sam tam robić...
    parterówka, płyta fundamentowa, 10cm XPS pod i 10cm EPS na płycie, silikat 18cm, 20 cm grafitowego EPS na ścianach, 5cm wełny i 30 cm celulozy na stropie. Rekuperator Kinetic 250, kocioł kondensacyjny Immergas Victrix 12kW, PV 4,27kWp na SolarEdge

  14. #9754
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar fotohobby
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rybnik
    Posty
    18.663
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    Cytat Napisał henrykow Zobacz post
    Niesamowite, nieskazitelna reputacja po 10 latach na forum poszła w p.... runęła w gruzach, tragedia, a urlop to chyba był od forum skoro ban
    Nie, na Mazurach
    parterówka, płyta fundamentowa, 10cm XPS pod i 10cm EPS na płycie, silikat 18cm, 20 cm grafitowego EPS na ścianach, 5cm wełny i 30 cm celulozy na stropie. Rekuperator Kinetic 250, kocioł kondensacyjny Immergas Victrix 12kW, PV 4,27kWp na SolarEdge

  15. #9755
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.945

    Domyślnie

    Cytat Napisał Gik Zobacz post
    Przeczytaj sobie jakie NOPy występują przy jakichkolwiek szczepionkach.
    Udokumentowane, udowodnione NOPy.
    Zakrzepica jest wśród najpopularniejszych.

    Baza NOPów dla szczepionek covidowych jest właśnie tworzona. Bo skąd miała by się nagle pojawić? Tworzenie trwa latami.
    Poczytaj sobie o szkodliwych działaniach ubocznych powszechnie dostępnych i masowo używanych lekarstwach.
    Zakrzepica po szczepieniu jest bardzo rzadko występującym NOP-em.
    Australijskie Biuro Statystyczne (ASB) podało w piątek, że zgodnie z badaniami ryzyko zgonu po szczepionce AstraZeneca z powodu zespołu zakrzepicy z małopłytkowością (TTS) jest prawie takie samo jak ryzyko zgonu od uderzenia pioruna.
    Ryzyko zgonu z powodu TTS wynosi 0,5 na milion, co jest tylko nieznacznie wyższe od ryzyka zgonu od uderzenia pioruna, wynoszącego 0,4 na milion
    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

  16. #9756
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.945

    Domyślnie

    Cytat Napisał henrykow Zobacz post
    I masz tu odpowiedź na skuteczność szczepionki w która wierzysz tak ślepo że powiedziałbym zakrawa to na fanatyzm a nie propagowanie normalne szczepień.
    Pytam bo dzisiaj dowidziałem się od kolegi z pracy że jego sąsiad (59 lat) po II dawce szczepionki AftaZeneki po powrocie do domu źle się poczuł i pomimo przybycia karetki, zmarł a w akcie zgonu napisali że przyczyną śmierci zakrzepica. I rodzina nic nie może zrobić bo właśnie sam wyraził zgodę na swoją odpowiedzialność.
    Nie wiadomo oczywiście czy gdyby się nie zaszczepił żył by dalej czy nie, ale fakt jest faktem.
    Drugi przykład, też daleko nie szukając to kolega z pracy (55 lat) po II dawce tejże samej szczepionki wrócił do domu i z domu zabrało go pogotowie. Już trzecie tydzień lezy w szpitalu i nie wiadomo co będzie.
    Ty cały czas z uporem maniaka chrzanisz o tej szczepionce jakby to był lek na wieczną młodość.
    Nie jestem za ani przeciw ale trzeba rozsądnie i obiektywnie podchodzić do sprawy a nie jak maniak który nic poza czubkiem swojego nosa nie widzi. Sądzisz że Twoje maniakalne pisanie przyniesie wymierna korzyść, otóż nie, tym pisaniem powodujesz że efekt jest odwrotny.
    Cytat Napisał henrykow Zobacz post
    Tak, ostatnio pisałem o dwóch wypadkach w pracy jeden w im zakładzie macierzystym, drugi w oddziale zakładu.
    A tak w ogóle to przedtem d7d teraz ty drążysz temat jakby to im pomogło i zmartwychwstali.
    Na marginesie, nawet gdy w domu ktoś umrze to prokurator zleca sekcje zwłok znam tez takie przypadki.
    Podaj która zakrzepica została wpisana w akcie zgonu lub w sekcji zwłok.
    Ile tych przypadków zgonów po szczepienie masz w najbliższym otoczeniu - dwa, trzy czy może cztery przypadki - i wszystkie w wyniku bliżej nie określonej zakrzepicy.

    Drążę temat bo wymyślasz kolejne przypadki zgonów po szczepieniu.
    Zmarłym prawda nie pomoże ale innym zostaną uświadomione twoje konfabulacje.
    Ostatnio edytowane przez d7d ; 27-07-2021 o 11:44
    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

  17. #9757

    Domyślnie

    Jesteście tak naiwni jak kulibob co wyczytacie a wyczytujecie tylko to co Wam pasuje i w to ślepo wierzycie. Te teksty piszą ludzie po to aby ogłupić całe społeczeństwo i jak widać udaje im się. Jest takie powiedzenie że ktoś na płocie ze sztachet napisał ......(słowo niecenzuralne) i gościu w to uwierzył a potem przez tydzień wyciągał drzazgi z przyrodzenia.

    Co to za szczepionka jak po niej bardzo rzadko ale jedna występuje zakrzepica, ale nie jarajcie się tym tak bardzo bo to dopiero początek a i tak media nie przekazują całej prawdy.

  18. #9758

    Domyślnie

    I już jak widzę w komplecie d7d i kolega od fotografii, ale wy się suuuuuuuuper uzupełniacie BRAWO WY!!!!!

  19. #9759
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.945

    Domyślnie

    Całą prawdę przekazuje @henrykow ?
    Ile znasz przypadków śmierci w wyniku zakrzepicy po szczepieniu? 2, 3 czy 4 przypadki?
    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

  20. #9760
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar fotohobby
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rybnik
    Posty
    18.663
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    Żeby było dziwniej - teraz sobie uświadomiłem, że osobiście znam około 200osób zaszczepionych, a jedyny znany mi przypadek zgonu z powodu zakrzepu dotyczył 31-letniego, niezaszczepiomego chłopaka, który w towarzystwie swojego znajomego, piłkarza jakieś III-, czy IV-ligowej drużyny piłkarskiej zmarł wchodząc na schody budynku z siłownią. Zresztą kilkaset metrów od szpitala
    Dołączył do 45tys ludzi w Polsce, którzy co roku umierają na skutek "zatoru tętnicy płucnej"
    I to właśnie, @henrykow, wpisywane jest do aktu zgonu.
    parterówka, płyta fundamentowa, 10cm XPS pod i 10cm EPS na płycie, silikat 18cm, 20 cm grafitowego EPS na ścianach, 5cm wełny i 30 cm celulozy na stropie. Rekuperator Kinetic 250, kocioł kondensacyjny Immergas Victrix 12kW, PV 4,27kWp na SolarEdge

Strona 488 z 893

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony