dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 595 z 893
Pokaż wyniki od 11.881 do 11.900 z 17847
  1. #11881
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.960

    Domyślnie

    Cytat Napisał Ryni Zobacz post
    Najgorzej, jak się mierzy wszystkich swoją miarą, a prawda jest taka, że jesteśmy bardzo rożni. Niektórzy robią coś z pasją i nie koniecznie interesuje ich czy dużo zarobią, inni nie wyjdą z domu jeśli nie będą mieli pewności, że coś zarobią. Jeszcze inni filozofują, a kolejni głównie krytykują. Więc zawsze znajdzie się ktoś kto podejmie nawet najtrudniejsze wyzwanie. Po prostu wystarczy stworzyć proste zasady, a resztę zostawić ludziom, a sami znajdą rozwiązania i ustalą zasady.
    Właśnie tworzysz proste reguły które są wg Ciebie właściwe (twoja miara)
    Cytat Napisał Ryni Zobacz post
    Pozostaje jeszcze dodać, że lekarz, tak jak każdy usługodawca powinien mieć płacone za wykonanie usługi, a nie za jej wykonywanie tak ja ma to miejsce teraz.
    Dla tych co nie rozumieją lekarz powinien mieć zapłacone dopiero za wyleczenie chorego.
    Tylko nie pisz, że specjalnie tak napisałeś aby sprowokować dyskusję.
    Takie są twoje zasady.
    Inni maja inne zasady.
    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

  2. #11882

    Domyślnie

    Cytat Napisał d7d Zobacz post
    W ciągu ilu dni od drugiej dawki szczepionki AstraZeneca powstała śmiertelna zakrzepica??
    Rak nie zżera, covid też nie a szczepionka "zżera".

    Nie ma co tłumaczyć tylko podaj wiarygodne źródło potwierdzające te twoje tragiczne przypadki.
    Źródło już było podawane i co to dało? Normalnie jak male dzieci w przedszkolu, drążą temat do bólu i pomimo odpowiedzi i tak nic nie wiedzą.
    Covid nie powoduje spustoszenia w płucach??!!! Poczytaj sobie co twój kolega po fachu napisał a który to podam bo zaraz zaczną się pytania który kolega i gdzie to napisał - Arturo1972 w tym temacie kilka postów wyżej.

  3. #11883

    Domyślnie

    Cytat Napisał adam_mk Zobacz post
    d7d
    Jesteś partaczem!
    Wyrobnikiem forumowym zdolnym do wypominania literówek, co stale czynisz!
    Nic ciekawego nie piszesz...
    NIE MASZ własnego zdania...
    Wklejasz jakies linki w opozycji do tego, co jak ci (celowo!!!) się wydaje jest niesłuszne.
    PO CO?
    Przestań!
    Nie mieszaj w wątku...
    Albo....
    Wypisz coś ciekawego!
    Np. coś co o czymś MYŚLISZ!

    Adam M.
    Cóż, można pisać w nieskończoność i tak do niego to nie dotrze. Sam robi literówki ale jemu najwyraźniej wolno a drugiemu będzie wypominał i to nie tylko on bo jest tu kilku takich hipokrytów.
    Zarzuca komuś kłamstwo a sam kłamie jak z nut.
    Wkleisz linka w którym tekst jest antyszepionkowy to pisze że to kłamstwa ale jak on wkleja linki to jego linki są sama prawdą
    Szkoda czasu na polemikę z nim bo nie wiem jakby się człowiek starał to nie przekonasz kogoś kto ma wypaczone spojrzenie na życie po zaszczepieniu.

  4. #11884
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.960

    Domyślnie

    Cytat Napisał henrykow Zobacz post
    Źródło już było podawane i co to dało? Normalnie jak male dzieci w przedszkolu, drążą temat do bólu i pomimo odpowiedzi i tak nic nie wiedzą.
    Covid nie powoduje spustoszenia w płucach??!!! Poczytaj sobie co twój kolega po fachu napisał a który to podam bo zaraz zaczną się pytania który kolega i gdzie to napisał - Arturo1972 w tym temacie kilka postów wyżej.
    Jeżeli uważasz że "źródło" to wpis @henrykow na FM to niestety nie jest to źródło.
    Innych źródeł nie podawałeś.


    Nie manipuluj bo jasno pytam o zakrzepicę po drugiej dawce AsrtraZeneca - u zdrowych facetów!!
    Nie pytam o zniszczenie płuc - nie potrafisz czytać??
    COVID-19 czasami powoduje gwałtowne zniszczenie płuc..
    Znam (z opowieści znajomego) taki tragiczny przypadek.
    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

  5. #11885

    Domyślnie

    Cytat Napisał adam_mk Zobacz post
    A PO CO CIEBIE O TYM WIEDZIEĆ?
    Spadaj ...

    Pyatłem GDZIE I CZYM byłes TEGO 13 grudnia!

    I?

    Adam M.
    Adam, to jest jego polityka prowadzenia polemiki, na niewygodne pytania zadaje pytanie wyślizgując się tym samym od odpowiedzi.
    Natomiast co do LWP to jakby nie wiedział bo skąd może wiedzieć (może link mu podeślij) służba wojskowa była obowiązkowa i nie było ważne czy ktoś chce czy nie chce, takie były czasy i takie były realia.
    Widzę że jemu i kilku tu oświeconym przydałby się pobyt w wojsku wtedy by może inaczej na świat spoglądali, jak to się mówiło w wojsku - wyrobią ci miłość do Ojczyzny.

  6. #11886

    Domyślnie

    Cytat Napisał d7d Zobacz post
    [B]
    COVID-19 czasami powoduje gwałtowne zniszczenie płuc..
    Znam (z opowieści znajomego) taki tragiczny przypadek.
    Śmieszny jesteś, znasz z opowieści od znajomego??? a ten znajomy podał Ci linka czy tak na słowo.
    Covid może czasami spowodować zniszczenie płuc w ciągu trzech dni ale jak napisałem o śmierci po szczepionce to już nie może. Żałosne jest to co wypisujesz a zarazem słabe.
    O wyniszczeniu płuc pisał tu twój kolega ze stacji TVN24 Arturo1972, ja tego nie wymyśliłem.
    Przecież to logiczne że wszystko co ma związek ze zgonami przed wynalezieniem tych ala szczepionek było i jest przypisywane covidowi po to aby otumanić ludzi a o zgonach po zaszczepieniu się nie pisze i nie nagłaśnia się tematu a nawet te informacje są blokowane po to aby nie rzucać złego światła na te cudowne ala szczepionki.

  7. #11887
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.960

    Domyślnie

    Cytat Napisał henrykow Zobacz post
    Adam, to jest jego polityka prowadzenia polemiki, na niewygodne pytania zadaje pytanie wyślizgując się tym samym od odpowiedzi.
    Natomiast co do LWP to jakby nie wiedział bo skąd może wiedzieć (może link mu podeślij) służba wojskowa była obowiązkowa i nie było ważne czy ktoś chce czy nie chce, takie były czasy i takie były realia.
    Widzę że jemu i kilku tu oświeconym przydałby się pobyt w wojsku wtedy by może inaczej na świat spoglądali, jak to się mówiło w wojsku - wyrobią ci miłość do Ojczyzny.
    Nie szukaj wspólników tylko prosto odpowiedz i podaj źródło.Adama i jego służby w LWP też nie mieszaj do swoich konfabulacji.
    NIGDY NIE PODAŁEŚ ŹRÓDŁA SWOICH TRAGICZNYCH PRZYPADKÓW

    Cytat Napisał d7d Zobacz post
    Jeżeli uważasz że "źródło" to wpis @henrykow na FM to niestety nie jest to źródło.
    Innych źródeł nie podawałeś.


    Nie manipuluj bo jasno pytam o zakrzepicę po drugiej dawce AsrtraZeneca - u zdrowych facetów!!
    Nie pytam o zniszczenie płuc - nie potrafisz czytać??
    COVID-19 czasami powoduje gwałtowne zniszczenie płuc..
    Znam (z opowieści znajomego) taki tragiczny przypadek.
    Zniszczenie płuc w trakcie COVID-19 to jest wielokrotnie potwierdzony przypadek.
    Nie jest do tego potrzebny Arturo1972 anie przypadek podany przez mojego znajomego.
    Przypadku śmierci w wyniku zakrzepicy powstałej w wyniku otrzymania drugiej dawki szczepionki AstraZeneca nigdzie nie było.
    Tylko na FM podawał to @henrykow .

    To są zupełnie różne przypadki - zakrzepica po szczepienie i zniszczenie płuc w wyniku COVID-19.
    Jedno to szczepionka a drugie to choroba.


    USIŁUJESZ ZMIENIĆ TEMAT NA ZNISZCZENIE PŁUC I DORABIASZ NOWE SWOJE TEORIE.
    Ostatnio edytowane przez d7d ; 27-09-2021 o 13:54
    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

  8. #11888
    Banned
    Arturo1972

    Zarejestrowany
    Dec 2020
    Skąd
    Przyszowice
    Kod pocztowy
    44-178
    Posty
    2.007

    Domyślnie

    Cytat Napisał henrykow Zobacz post
    Natomiast co do LWP to jakby nie wiedział bo skąd może wiedzieć (może link mu podeślij) służba wojskowa była obowiązkowa i nie było ważne czy ktoś chce czy nie chce, takie były czasy i takie były realia.
    I znowu piszesz bzdury,do woja (przymusowego) brali nierobów, kryminalistów, sierotow,mameje i nieudaczników życiowych...
    Takie były to realia.
    Nie byłem w woju a miałem być,niby przymusowo, na 2 lata...

  9. #11889
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.960

    Domyślnie

    Arturo Ty jesteś trochę młodszy niż Adam i nie miałeś szansy służyć w LWP w 1981 roku.
    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

  10. #11890
    Banned
    Arturo1972

    Zarejestrowany
    Dec 2020
    Skąd
    Przyszowice
    Kod pocztowy
    44-178
    Posty
    2.007

    Domyślnie

    Cytat Napisał d7d Zobacz post
    Arturo Ty jesteś trochę młodszy niż Adam i nie miałeś szansy służyć w LWP w 1981 roku.
    Pierwsze WKU miałem za LWP ale była "odroczka" ze względu na szkole.
    Co prawda nie w 1981r ale tuż przed końcem lat 80-tych
    A później to już "przymusowo" generałów nie brali w kamasze

  11. #11891
    ELITA FORUM (min. 1000)
    goguś

    Zarejestrowany
    Aug 2021
    Skąd
    k-k
    Kod pocztowy
    47-253
    Posty
    1.852

    Domyślnie

    Cytat Napisał henrykow Zobacz post
    Śmieszny jesteś, znasz z opowieści od znajomego??? a ten znajomy podał Ci linka czy tak na słowo.
    Covid może czasami spowodować zniszczenie płuc w ciągu trzech dni ale jak napisałem o śmierci po szczepionce to już nie może. Żałosne jest to co wypisujesz a zarazem słabe.
    O wyniszczeniu płuc pisał tu twój kolega ze stacji TVN24 Arturo1972, ja tego nie wymyśliłem.
    Przecież to logiczne że wszystko co ma związek ze zgonami przed wynalezieniem tych ala szczepionek było i jest przypisywane covidowi po to aby otumanić ludzi a o zgonach po zaszczepieniu się nie pisze i nie nagłaśnia się tematu a nawet te informacje są blokowane po to aby nie rzucać złego światła na te cudowne ala szczepionki.
    To że informacje są blokowane to niestety smutny fakt , faktem też jest że tzw niepokornych lekarzy też się ucisza lub po prostu omija się z daleka to samo tyczy się demonstracji przeciw covidowej czy jak to się tam nazywa ,nie ma nie było nikt nie widział bo tv nie pokazała a te 200 000 czy milion ludków tak sobie spacerowało z jakimiś szmatami . a podobno mamy demokrację ,więcej za komuny tej demokracji było bo dostałeś w ryj wypierdalaj i po sprawie a teraz ? obłuda

  12. #11892

    Domyślnie

    Cytat Napisał goguś Zobacz post
    To że informacje są blokowane to niestety smutny fakt , faktem też jest że tzw niepokornych lekarzy też się ucisza lub po prostu omija się z daleka to samo tyczy się demonstracji przeciw covidowej czy jak to się tam nazywa ,nie ma nie było nikt nie widział bo tv nie pokazała a te 200 000 czy milion ludków tak sobie spacerowało z jakimiś szmatami . a podobno mamy demokrację ,więcej za komuny tej demokracji było bo dostałeś w ryj wypierdalaj i po sprawie a teraz ? obłuda
    A teraz? Teraz też możesz dostać w ryj Takie obrazki można sobie było oglądać całkiem niedawno. A tak na poważnie, pisanie o demokracji za komuny to jest bardzo niesmaczne. Covid covidem, maseczki maseczkami, żal tylko, że większość z tych osób dramatyzuje jak pokojówka o 4 nad ranem, a nie zastanawiają się, za co będą żyć na emeryturze. To jest straszne, że ludzie mają problem z noszeniem maski, a nie mają problemu z tym, że na emeryturze będą przymierać głodem. Ech, pochrzaniły nam się priorytety kompletnie.
    stodoła 130 m2 z garażem 20m2, PV 9,8 kWp na dachu, napędzana PC PW 10 (roczne zużycie CO+CWU+chłodzenie pasywne ok. 3700-4300 kWh, 99% w II taryfie), WM własnej roboty+rekuperator. Ściany 24+20 styropian, podłoga 15 cm perlit, dach 30 cm wełna. Podłogówka + grzejnik w temp otoczenia w łazience i garażu. Masa mostków i niepotrzebnych kominów

  13. #11893

    Domyślnie

    Cytat Napisał d7d Zobacz post
    Zniszczenie płuc w trakcie COVID-19 to jest wielokrotnie potwierdzony przypadek.
    Nie jest do tego potrzebny Arturo1972 anie przypadek podany przez mojego znajomego.

    [/B]
    Sranie w banie. Płuca "wyżarł" rak a nie covid. Znam przypadki że ludzie byli normalnie w świecie przeziębieni a dopisywali ich do zarażonych covidem. Ot cala prawda. Ale cóż moi znajomi jak coś powiedzą to się nie liczy ale jak twój znajomy tobie powiedział to jest ko
    Kolega 42 lata miał zapalenie płuc i tak się odwodnił że gdy trafił do szpitala na drugi dzień zmarł - powód? a jakby inny jak covid, zresztą kto by w czasie pandemii nie zmarł to każdemu przypisywali covid.

  14. #11894

    Domyślnie

    Cytat Napisał d7d Zobacz post
    Nie szukaj wspólników tylko prosto odpowiedz i podaj źródło.Adama i jego służby w LWP też nie mieszaj do swoich konfabulacji.
    NIGDY NIE PODAŁEŚ ŹRÓDŁA SWOICH TRAGICZNYCH PRZYPADKÓW

    ]
    Chłopie, ja mieszam LWP? to doczepiłeś się do LWP i do Adama jakby to miało jakiś związek z covidem.
    Więc kto miesza? ale oczywiście zacząłeś gooownem rzucać a teraz chrzanisz że to ja???, żenada.

  15. #11895

    Domyślnie

    Cytat Napisał Arturo1972 Zobacz post
    I znowu piszesz bzdury,do woja (przymusowego) brali nierobów, kryminalistów, sierotow,mameje i nieudaczników życiowych...
    Takie były to realia.
    Nie byłem w woju a miałem być,niby przymusowo, na 2 lata...
    Do wojska nie brali kretynów i idiotów dlatego cię nie wzięli i jesteś do dziś nieudacznikiem życiowym.

  16. #11896
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    2112wojtek

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Posty
    4.617

    Domyślnie

    Cytat Napisał Arturo1972 Zobacz post
    Pierwsze WKU miałem za LWP ale była "odroczka" ze względu na szkole.
    Co prawda nie w 1981r ale tuż przed końcem lat 80-tych
    A później to już "przymusowo" generałów nie brali w kamasze
    Troszkę mijasz się z prawdą. Pobór w 80 a pierwsze WKU pod koniec 80' i bilet na pociąg, gdzieś na lata 90' robił jednak zasadniczą różnicę.
    Są tutaj co prawda tacy, których tatuś za parę dolców pod stołem, wyrabiał sobie kat. "CDD" i jechał na saksy, ale uwierz mi, nie było to takie proste.
    Osobiście w 86 roku, tuż przed okresem karencji wiekowej dla SPR ( zabrakło mi raptem tydzień) zostałem godnie doprowadzony przez "organ" do macierzystej jednostki. Nie była to w konsekwencji miła służba, ale rozumiem Adama, chociaż mocno ubarwia on swoje kombatanctwo.

  17. #11897

    Domyślnie

    Cytat Napisał Arturo1972 Zobacz post
    Pierwsze WKU miałem za LWP ale była "odroczka" ze względu na szkole.
    Co prawda nie w 1981r ale tuż przed końcem lat 80-tych
    A później to już "przymusowo" generałów nie brali w kamasze
    Ty nawet liczyć nie umiesz a kłamiesz jak najęty. Do WKU wzywali po ukończeniu 18 roku życia to raz, dwa w 1990 roku miałeś 18 lat więc co ty chłopie piszesz o odroczeniu przed końcem lat 80? i po trzecie z upadkiem komuny skończyło się LWP więc w latach 90 nie było już LWP.

  18. #11898

    Domyślnie

    Cytat Napisał 2112wojtek Zobacz post
    Troszkę mijasz się z prawdą. Pobór w 80 a pierwsze WKU pod koniec 80' i bilet na pociąg, gdzieś na lata 90' robił jednak zasadniczą różnicę.
    Są tutaj co prawda tacy, których tatuś za parę dolców pod stołem, wyrabiał sobie kat. "CDD" i jechał na saksy, ale uwierz mi, nie było to takie proste.
    Osobiście w 86 roku, tuż przed okresem karencji wiekowej dla SPR ( zabrakło mi raptem tydzień) zostałem godnie doprowadzony przez "organ" do macierzystej jednostki. Nie była to w konsekwencji miła służba, ale rozumiem Adama, chociaż mocno ubarwia on swoje kombatanctwo.
    Nie troszkę się mija tylko lata świetlne, tak samo jak tu wypisywał że za komuny walczył o Polskę, tylko szkoda że w pampersie między nogami

  19. #11899
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Kaizen
    Zarejestrowany
    Jun 2014
    Kod pocztowy
    05-540
    Posty
    24.498
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    155

    Domyślnie

    Cytat Napisał Ryni Zobacz post
    Najgorzej, jak się mierzy wszystkich swoją miarą, a prawda jest taka, że jesteśmy bardzo rożni. Niektórzy robią coś z pasją i nie koniecznie interesuje ich czy dużo zarobią, inni nie wyjdą z domu jeśli nie będą mieli pewności, że coś zarobią.
    Jasne. Lekarze, nauczyciele, pielęgniarki mają pracować pro bono. Tylko po takim pro bono trudno dzieci nakarmić i ubrać.

    Można podejść w ten sposób, że każdy zawód powinien być tak płatny, by dało się z niego wyżyć. A zawody, w których odpowiedzialność za zdrowie i życie jest duża powinny być lepiej płatne. Tak, by nikt nie musiał pracować na kilka etatów, żeby utrzymać rodzinę. Tutaj wrzucałem filmik, który jest też o tym

    Można też podejść wolnorynkowo. Jak ktoś ma studiować, robić specjalizację (czyli większą część życia poświęcić na naukę, zamiast zarabiać) i zarabiać powiedzmy 5K zł na rękę za kodeksowy czas pracy i za dużą odpowiedzialność to zdecyduje się na to? Czy wybierze tę samą pracę za 5K ale EUR na rękę za granicą? Czy może pracę za 10K zł i nienormowany czas pracy, dużo mniejszą odpowiedzialnoś jako sales rep? A może zajmie się hodowlą alpak w bieszczadach?

    To, że zastraszająca ilość lekarzy jest w wieku emerytalnym to jest dowód na to, że mają powołanie. Nie oszukujmy się - nie muszą pracować i emerytur najmniejszych też nie mieliby. A to, że tak wielu pozostało w pracy będąc w grupie ryzyka w czasie pandemii to powód do ogromnego szacunku.
    Niestety, to też dowód na to, że system stoi nad przepaścią. Przypomnę, co już tu pisałem:
    Cytat Napisał Kaizen Zobacz post
    Nie ma kogo brać za mordę. Na cztery ostatnie wizyty u lekarza tylko raz obsługiwała mnie Polka - dwie lekarki ze wschodnim zaśpiewem i raz Arab. Ten Arab już wyjechał na zachód.
    Chyba w każdej specjalności lekarskiej brak rąk do pracy.
    Niby to jest ratunek. Ale jak widać na przykładzie tego Araba - jak ktoś już się zdecydował na emigrację, to czemu ma u nas rypać za te przykładowe 5K zł, jak może pojechać kilkaset kilometrów dalej na zachód i zarabiać tyle w EUR (albo i więcej)?

    A jak padnie to całkiem, to lekarze najmniej ucierpią. Owszem, w razie W mogą mieć dalej do szpitala, bo bliższe pozamykają przez brak obsady. Ale większość spraw załatwią sobie po koleżeńsku. Będą też rozchwytywani przez prywatne szpitale - bo bogaci przecież będą płacić. Najbardziej ucierpimy my, szaraczkowie. I dlatego należy popierać żądania protestujących lekarzy. To jest bardziej w naszym interesie, niż w ich, żeby wynagrodzenie zachęcały do pozostania w Polsce a młodych do kształcenia się na lekarzy, pielęgniarki, ratowników... Żeby szpitale i karetki miały obsadę wypoczętych, wykształconych ratowników i lekarzy.

    Tak mi się jeszcze przypomniała sprawa z Lubina. Jak poczytałem analizy specjalistów, to ratowniczka z karetki popełniła całą masę podstawowych błędów. Nic dziwnego, że natychmiast rzuciła papierami. Owszem, wszystko wskazuje na to, że to policjanci zabili. Ale rozmowy z karetki dowodzą niekompetencji jej obsady. Ciekawe, jakie miała kompetencje i doświadczenie - ale wygląda to na totalna amatorkę.
    Ostatnio edytowane przez Kaizen ; 27-09-2021 o 15:40

  20. #11900
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    kulibob

    Zarejestrowany
    May 2015
    Skąd
    ble ble ble
    Posty
    6.358

    Domyślnie

    Covid mi nie straszny człowiek zaszczepiony, kn95 oczywiście z zaworem zwrotnym bo własny komfort ważniejszy od czyjejś dupy
    i dzisiaj miałem spirometrie
    FEV1 104%
    FVC 117%
    Ok 150m2 ogrzewanej powierzchni(116 użytkowej ogrzewanej)+ nieogrzewany garaż45m2 + stryszek
    Temperatura 22,5-24*C
    U skosy i strop=0.14;U stryszek skosy =0,26 ściany=0.17; podłoga=0.23.
    CO Podłogówka 3KW DIY + 2x PC PP kaisai 2,6/2,9kW
    CWU 300l+ 2x1,5kW + Kolektor słoneczny 7,8m2 absorbera+wymiennik basenowy.
    1,88kWp + Solar Boster 3000 do CWU i CO
    4,55kWp qcells G8 + Fronius 3.7kW
    Koza 2-6kW,
    Reku+GGWC

    4,3kW 29 W/m2 wg ciepłowłaściwie.pl

Strona 595 z 893

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony