dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 3102

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    boru

    Zarejestrowany
    Oct 2006
    Skąd
    Brzezia Łąka / Wrocław
    Posty
    561

    Domyślnie

    ja z mulczowaniem dałem sobie spokój po pierwszym razie jak musiałem psa wykąpać z trawy .. tak jak kolega pisał wyżej.. trawę można mulczować przy koszeniu co kilka dni.. przy wyższej to mulczowanie nie daje rady całej trawy "wrzucić" w trawnik i potem to leży najpierw mokre na trawniku a potem kilka dni suche.
    Ja mam też 500-600m2 i kupilem AL-KO PREMIUM 470 SP-A i jedyne do czego mogę się przyczepić, to że po prawej stronie lekko zostawia ślad w postaci skoszonej trawy. Poza tym lekka, łatwo pali, dobrze nabija kosz.

  2. #2

    Domyślnie

    Cytat Napisał boru Zobacz post
    ja z mulczowaniem dałem sobie spokój po pierwszym razie jak musiałem psa wykąpać z trawy .. tak jak kolega pisał wyżej.. trawę można mulczować przy koszeniu co kilka dni.. przy wyższej to mulczowanie nie daje rady całej trawy "wrzucić" w trawnik i potem to leży najpierw mokre na trawniku a potem kilka dni suche.
    Ja mam też 500-600m2 i kupilem AL-KO PREMIUM 470 SP-A i jedyne do czego mogę się przyczepić, to że po prawej stronie lekko zostawia ślad w postaci skoszonej trawy. Poza tym lekka, łatwo pali, dobrze nabija kosz.
    pewnie z tym mulczowaniem tak jak piszesz jest ale ja i tak planowalem robic to raz na jakis czas 2-3dni po glownym koszeniu. Niemniej kosiarek szukalem tych szerszych aby szybciej skonczyc sprawe. Mam w poblizu Honde, Sthil, Nac, Al-ko ....Honde polecal facet ta co napisalem 466, w Al-ko 520 SP-H PREMIUM

    choc mysle czy nie kupic teraz akumulatorowej z extra bateriami tak aby wykorzystac tez do podkaszarki czy dmuchawy + odchodza spaliny i serwis - ale to wiekszy wydatek ze wzgledu na baterie - tylko o dziwo akumulatorowe tez potrafia wazyc ok 40kg a ja muse manewrowac miedy sosnami.....

    finalnie czy kojarzycie ciekawe kosiarki co kosza przy krawedzi?
    Ostatnio edytowane przez .:Paco:. ; 05-06-2022 o 06:59

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony