Cytat Napisał Frofo007 Zobacz post



Jeśli nie pracujesz za grosze przez 8h dziennie tak jak większość ludzi to gratuluję, nie dałeś się zmanipulować. Ale jeśli pracujesz za grosze to jesteś nieświadomy tego, że zostałeś zmanipulowany.
Dla mnie możesz mieć miliony i być zmanipulowanym , a przepraszam - zwiedzonym .

Cytat Napisał Frofo007 Zobacz post
Wcale mnie nie dziwi, że o to pytasz. Ty twierdzisz, że komputer jest z góry zaprogramowany jakimiś danymi a ludzie dorośli sami podejmują decyzję w co wierzą. A ja twierdzę, że jeszcze gorzej jest z ludźmi niż z AI i jako argument podałem religię. Ludzie wierzą w to co im zostało wpojone gdy byli dziećmi. W zależności od tego w co wierzyli ich rodzice/otoczenie.
Nie prawda , jeśli chodzi o religię to nie zgadzam się z tym co zostało mi wpojone w dzieciństwie. Czy sztuczna inteligencja może nie zgadzać z czymś co zostało jej udostępnione ? Odmówi przyjmowania danych ?


Cytat Napisał Frofo007 Zobacz post

To, że coś "pochodzi" od człowieka nie jest żadnym argumentem bo to nie jest nigdzie udowodnione, że człowiek nie może stworzyć czegoś inteligentniejszego od siebie.
Mam problemy aby przeczytać to zdanie ze zrozumieniem.