dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 446

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1
    ELITA FORUM (min. 1000)
    goguś

    Zarejestrowany
    Aug 2021
    Skąd
    k-k
    Kod pocztowy
    47-253
    Posty
    1.813

    Domyślnie

    Cytat Napisał fotohobby Zobacz post
    No właśnie, tak samo prawdopodobne, jak "szedł środkiem lasu".
    Biedny, jesteś, jak już ruskim wierzysz...
    Nie tylko szedł lasem ale był taki Muchamed jeden co płynął całymi nocami w rzece a w dzień odpoczywał sęk w tym że ta rzeka miała 60 cm szer i 40 cm głębokości tekie to rewelacje a na TVN ale to telwizja dla ograniczonych więc taka im pasuje, następny to potomek Ukraińców niejaki szef wyborczej tam tez ciekawe rewelacje prawie podobne.

  2. #2
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar fotohobby
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rybnik
    Posty
    18.651
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    Cytat Napisał goguś Zobacz post
    Nie tylko szedł lasem ale był taki Muchamed jeden co płynął całymi nocami w rzece a w dzień odpoczywał sęk w tym że ta rzeka miała 60 cm szer i 40 cm głębokości tekie to rewelacje a na TVN ale to telwizja dla ograniczonych więc taka im pasuje, następny to potomek Ukraińców niejaki szef wyborczej tam tez ciekawe rewelacje prawie podobne.
    Aha, a wyroki sądu to skąd się wzięły ? Też TVN wymyślił ?
    parterówka, płyta fundamentowa, 10cm XPS pod i 10cm EPS na płycie, silikat 18cm, 20 cm grafitowego EPS na ścianach, 5cm wełny i 30 cm celulozy na stropie. Rekuperator Kinetic 250, kocioł kondensacyjny Immergas Victrix 12kW, PV 4,27kWp na SolarEdge

  3. #3
    ELITA FORUM (min. 1000)
    goguś

    Zarejestrowany
    Aug 2021
    Skąd
    k-k
    Kod pocztowy
    47-253
    Posty
    1.813

    Domyślnie

    Cytat Napisał fotohobby Zobacz post
    Aha, a wyroki sądu to skąd się wzięły ? Też TVN wymyślił ?
    Akurat ten tzw w cudzysłowiu dziennikarzyna jest znany z tych dziwnych reportaży on ma ich na koncie więcej więc nie ma z czym dyskutować , kto kiedyś się zgodził i po kiego aby prywatne media dostały na koncesję programy informacyjne ja bym się nie zgodził , w publicznej tv wystarczyło dać okienka 3 godzinne dla każdej frakcji koniec kropka.

  4. #4
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.929

    Domyślnie

    Cytat Napisał goguś Zobacz post
    Akurat ten tzw w cudzysłowiu dziennikarzyna jest znany z tych dziwnych reportaży on ma ich na koncie więcej więc nie ma z czym dyskutować , kto kiedyś się zgodził i po kiego aby prywatne media dostały na koncesję programy informacyjne ja bym się nie zgodził , w publicznej tv wystarczyło dać okienka 3 godzinne dla każdej frakcji koniec kropka.
    w cudzysłowie - odmiana tak jak "w rowie" w nie "w rowiu".
    "język polski to trudna sztuka"

    Reportaż nie był dziwny. Pokazał to co było.
    Okienka 3 godzinne w publicznej tv - frakcji jest np. 8 czyli wystarczy 24 godzin na dobę.
    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

  5. #5
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar fotohobby
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rybnik
    Posty
    18.651
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    Cytat Napisał goguś Zobacz post
    Akurat ten tzw w cudzysłowiu dziennikarzyna jest znany z tych dziwnych reportaży on ma ich na koncie więcej więc nie ma z czym dyskutować .
    Z wyrokami sądu chcesz dyskutować ? Nadal uważasz, że to była ustawka ?


    po kiego aby prywatne media dostały na koncesję programy informacyjne ja bym się nie zgodził , w publicznej tv wystarczyło dać okienka 3 godzinne dla każdej frakcji koniec kropka.
    Powiedz mi - jako zwolennik Konfederacji wiesz, co to wolny rynek ?
    Bo ja widzę ogromne braki...
    parterówka, płyta fundamentowa, 10cm XPS pod i 10cm EPS na płycie, silikat 18cm, 20 cm grafitowego EPS na ścianach, 5cm wełny i 30 cm celulozy na stropie. Rekuperator Kinetic 250, kocioł kondensacyjny Immergas Victrix 12kW, PV 4,27kWp na SolarEdge

  6. #6
    ELITA FORUM (min. 1000)
    goguś

    Zarejestrowany
    Aug 2021
    Skąd
    k-k
    Kod pocztowy
    47-253
    Posty
    1.813

    Domyślnie

    Cytat Napisał fotohobby Zobacz post
    Z wyrokami sądu chcesz dyskutować ? Nadal uważasz, że to była ustawka ?




    Powiedz mi - jako zwolennik Konfederacji wiesz, co to wolny rynek ?
    Bo ja widzę ogromne braki...
    Wolny rynek ???? bo jebnę przecież to czysta komuna a media totalna żenada , wolny rynek widać na przykładzie fotovoltaiki ,popatrz w USA oddajesz 1 dostajesz 1 koniec kropka kilowat kosztuje 11 centów płacisz 11 centów a tu wolny rynek buhaha 15 składników ceny , daj spokój szkoda jęzora strzępić wszystko jest naopak. jednym słowem ciąg dalszy Polskiego burdelu a teraz to się nasila i metody bardzo Ukraińskie a niby jakie miałby by być Bodnar półkrwi Ukrainiec .

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony