Normalnie mi żal takich ludzi jak naprawdę naiwonoś to twoje imię a a manipulować sobą dajesz jak dzieciakiem , co ty pitolisz o tych ruskich a co mnie oni obchodzą ? nic kompletnie mi obojętni i tak każdy z nas powinien to traktować , policz szable i porównaj to do siebie (Nato-Rosja ) a odpowiedź sam otrzymasz czy ruski się odważy wejść zresztą po co miałby to robić tylko tobie tacy Tuskowie,Kaczyńscy to wmawiają jakies tajne narady ,i teraz mi odpwiedz czy jakiś Tusk czy Kaczyński lub inny kacyk jest właścicielem Polski czy nas obywateli że tak ochoczo próbują nas wbić na wojnę bo jak narazie to ze strony zachodniej bardziej przebąkują szabelkami niż ruskiej , a teraz sobie wyobraź jak rusza 20 000 samolotów bojowych Nato i zaczyna bombardowanie Moskwy,Sankt Petersburga czy tam innych miast jak myślisz ile ruski by wytrzymali ? 2 dni 4 dni ?? więc przestań łaskawie wciskać już ten kit że ruski wejdą do Polski brednie brednie jeszcz raz brednie . przewaga militarna Nato jest iażdżąca i to zapamiętaj w tej łepetynie , wojnę nam fundują obcy ludzie typu Tusk,Kaczyński ja bynajmniej nie uważam się za ich poddanego dlatego sprzeciwiam się wojnie .