dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 9
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 178
  1. #21
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar DPS
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    z 44 wysp
    Posty
    33.238

    Domyślnie



    No proszę, a ja myślałam, że mój laptop winien albo słaby zasięg!
    Dziennik
    Komentarze
    Blog ze wsi
    Nie próbuj mi wmawiać, że natura nie jest cudem, nie opowiadaj mi, że życie nie jest baśnią. Ktoś, kto jeszcze tego nie zrozumiał, być może pojmie to dopiero wtedy, gdy baśń zacznie się kończyć. /Jostein Gaarder/

  2. #22
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) ENCYKLOPEDIA LINKÓW Avatar cieszynianka
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Posty
    13.035

    Domyślnie

    Dzisiaj też nie chodziło najlepiej

  3. #23

    Domyślnie By was cholera wzięła!!

    [ od moderatora:
    od kwietnia 2010 Forum Muratora działa na skrypcie vBulletin ]


    Co do cholery admin zrobiłeś?? Żaden link z goole nie "wejdzie" na "NOWE FORUM", liniki dodane do ulubionych również! Co wy do chole..y zrobiliście. Przywrócić stare foum!. Jeśli myślicie że teraz użytkownicy będa na nowo szukać tych samych tematów i na nowo dodawac je do ulubionych to chyba was posr..... Wole zmienić forum na forumbudowalne i tam szukac tych wszystkich tematów które mnie ineteresują niż u was jeszcze raz to samo robić. Trzeba było się zastanowic co zrobiliscie. Gazeta zeszła na psy teraz kolej na forum?? No to trzymajcie tak dalej.

  4. #24

    Domyślnie

    Do administratora!
    proszę o zmianę mojego nicka-imported magos na magos-tak jak wcześniej był.
    dziękuję.

  5. #25

    Domyślnie

    Dlaczego Fm nie otwiera sie w Firefox?
    Nasze życie jest ekscytujące tylko dzięki możliwośći spełnienia marzeń - P. Coelho
    http://forum.muratordom.pl/maly-dwor...ac,t146945.htm

  6. #26

    Domyślnie

    Cytat Napisał coffee82 Zobacz post
    Dlaczego Fm nie otwiera sie w Firefox?
    U mnie się otwiera Jest powolne, zakręcone, ale się otwiera! Co rusz muszę się logować - wyrzuca mnie przy każdej okazji.
    Zastanawia mnie również, dlaczego niektórzy użytkownicy zachowali swoje nicki i cały dorobek, niektórzy zostali zastąpieni np.: imported_AśkaK, i jeszcze kilkoro... A jeszcze inni skarżą się, że nie mogą się zalogować pod stałymi nickami, nie działają ich dzienniki itd!

  7. #27
    ELITA FORUM (min. 1000)
    Ryska

    Zarejestrowany
    Sep 2008
    Posty
    1.403
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    71

    Domyślnie

    Poprosze o zmianę nicka z imported_Ryska na Ryska - ta jak było do 31-03-2010

  8. #28
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar aadamuss24
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Poznań
    Posty
    3.373
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    189

    Domyślnie

    Jak mogę skasować hurtem wybrane wiadomości? jest gdzieś taki guzik, bo nie mogę znaleźć ? pozdr adam
    Dziennik Karii http://forum.muratordom.pl/showthread.php?157129
    Komentarze http://forum.muratordom.pl/showthread.php?157130
    dom piętrowy 155m2+nieogrzewany garaż w gruncie, pompa ciepła 6,4 kW; WM-Brink Renowent, GWC żwirowy, solary płaskie, okna 0,6; ocieplenie: ściany 33cm szary styropian, płyta fundamentowa styropian biały 20cm +8 cm, strop 63cm wełny cieplejszej, ściany 24cm siporex jakiś podły

  9. #29
    Saxxxnt
    Guest
    Saxxxnt

    Domyślnie

    W wiadomościach dajesz po lewej Moje wiadomości >Edycja folderów i tam znajdziesz opróżnianie całych folderów

  10. #30

    Domyślnie

    Cytat Napisał Serwis24 Zobacz post
    Jak mogę skasować hurtem wybrane wiadomości? jest gdzieś taki guzik, bo nie mogę znaleźć ? pozdr adam
    jest - zaznaczasz zbiorczo - wg dat i z rozwijanego menu pod listą wiadomości wybierasz, co chcesz z nimi zrobić

    kliknij by zobaczyć Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	zaznacz.JPG
Wyświetleń:	5
Rozmiar:	19,2 KB
ID:	94
    Cywilizacja to niekończący się ciąg potrzeb, których nie potrzebujemy [Mark Twain]

  11. #31

    Domyślnie

    nowe forum jest.................inne i muszę się przyzwyczaić ale stasznie wolno ładują się stronki i to juz jest tragedia. zróbcie cos z tym tak szybko jak sie da bo nerwa można dostać. pozdrawiam.
    jest nas dwoje i Cichy C95.
    budujemy dom 2-osobowy

  12. #32
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Zbigniew100
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Posty
    5.440
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    6

    Domyślnie

    Do administratora!
    Jak można usunąć przeniesiony przypadkowo przeniesiony wpis z innego dziennika do swojego .
    Jeżeli ja nie mogę to proszę to zrobić w moim dzienniku.

  13. #33

    Domyślnie

    pytanie: w poprzedniej wersji forum było coś takiego że można było śledzić tematy w których zabierało się głos/ pisało posty. Szukam i szukam tej opcji i g.@##$@. Ktoś pomoże i podpowie gdzie to jest? A tak mna marginesie. Ostatnia zmiana forum chyba ze 2 lata temu uważam że była nieudana ale ta..... Z A Ł A M K A!!!
    Jagiellonia.

  14. #34
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar DPS
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    z 44 wysp
    Posty
    33.238

    Domyślnie

    U góry strony, między profilem i ustawieniami, masz Twoje posty. Klikasz i - jest!

    Wygląda, że idzie do lepszego...
    Dziennik
    Komentarze
    Blog ze wsi
    Nie próbuj mi wmawiać, że natura nie jest cudem, nie opowiadaj mi, że życie nie jest baśnią. Ktoś, kto jeszcze tego nie zrozumiał, być może pojmie to dopiero wtedy, gdy baśń zacznie się kończyć. /Jostein Gaarder/

  15. #35

    Domyślnie

    Tak to widziałem. Problem że wyświetla postami a nie tematami. Jak zabrałeś/łaś raz głos w sprawie nie ma problemu ale jak napisałeś/łaś 100 postów w jednym temacie to już jest problem, bo zazwyczaj pisze się posty w różnych tematach. I teraz wyświetla Ci kilkadziresiąt stron postów. I weź się teraz przez to przebij.... paranoja jakaś.
    Jagiellonia.

  16. #36

    Domyślnie

    A poza tym nie wyświetla wszystkich tematów. Tylko część. I to małą.
    Jagiellonia.

  17. #37

    Domyślnie

    Właśnie, mi wyświetla aż 2 posty... porażka...

  18. #38

    Domyślnie

    Nooo, bo zdaje się, że ta funkcja pokazuje posty, które zostały napisane w nowej wersji FM!

    Może dopracują i będziemy mieli swoje Tematy zamiast postów?
    Tylko czy to ma sens? Jest przecież nowa funkcja subskrypcja tematów.

  19. #39
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar DPS
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    z 44 wysp
    Posty
    33.238

    Domyślnie

    Cytat Napisał vittorio Zobacz post
    Tak to widziałem. Problem że wyświetla postami a nie tematami. Jak zabrałeś/łaś raz głos w sprawie nie ma problemu ale jak napisałeś/łaś 100 postów w jednym temacie to już jest problem, bo zazwyczaj pisze się posty w różnych tematach. I teraz wyświetla Ci kilkadziresiąt stron postów. I weź się teraz przez to przebij.... paranoja jakaś.
    Tematami byłoby jeszcze gorzej, jak sądzę. Napiszesz kilkanaście czy kilkadziesiąt postów w jakimś temacie. Nie ma Cię na forum 2 dni, potem chcesz zajrzeć. I wyświetla Ci się cały temat, z nabitymi przez ten czas np. 100 postami. Jak znajdziesz swoje i odpowiedzi na nie? Katastrofa jakaś. A tak - od razu widzisz, gdzie byłeś.
    Dziennik
    Komentarze
    Blog ze wsi
    Nie próbuj mi wmawiać, że natura nie jest cudem, nie opowiadaj mi, że życie nie jest baśnią. Ktoś, kto jeszcze tego nie zrozumiał, być może pojmie to dopiero wtedy, gdy baśń zacznie się kończyć. /Jostein Gaarder/

  20. #40

    Domyślnie

    czy oprócz zakładki Twoje Posty będzie można znależć Moje Wpisy ale w innych postach ( nie tylko te posty które stworzyłam ale te w których coś komentowałam ) , chodzi o takie śledzenie różnych innych tematów niekoniecznie przeze mnie napisanych - masło maślane , ale chyba wiadomo o co chodzi ?

Strona 2 z 9

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony