dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 9160

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar fenix2
    Zarejestrowany
    Jan 2009
    Skąd
    Śląsk
    Posty
    2.929
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2

    Domyślnie

    Cytat Napisał TAR Zobacz post
    łatwiej sie czysci, brodzik ze swoja iloscia załaman, sylikonami musialam niestety robic na kolanach czy kucaku. gabki, spraye, itp. kazda szpara zwlaszcza przy drzwiach do czyszczenia. oblesnie wyglada tez sylikon po kilkunastu miesiacach. dla mnie malo wygodne rozwiazanie. do tego akryl po czasie matowieje, jest po prostu brzydki. a brodziki metalowe sa wlasnie zimne i śliskie.
    Brodzik a brodzi to też trzeba rozróżnić. Bo obecnie popularne są brodziki bardzo cienkie 3 czy 5cm i można je nawet zlitować z płytkami. I w zasadzie są to raczej dość proste powierzchnie. Więc nie ma zakamarków.
    CO do tych silikonów to przy brodzikach z płytek przecież też trzeba zasilikonować łączenie szklanych ścianek z podłogą i ścianą. I jeżeli nie mamy otwartej kabiny to drzwi występują i tu i tu.
    Nic nie jest takie, jakim się wydaje!

  2. #2
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    Cytat Napisał fenix2 Zobacz post
    Brodzik a brodzi to też trzeba rozróżnić. Bo obecnie popularne są brodziki bardzo cienkie 3 czy 5cm i można je nawet zlitować z płytkami. I w zasadzie są to raczej dość proste powierzchnie. Więc nie ma zakamarków.
    CO do tych silikonów to przy brodzikach z płytek przecież też trzeba zasilikonować łączenie szklanych ścianek z podłogą i ścianą. I jeżeli nie mamy otwartej kabiny to drzwi występują i tu i tu.
    wiem, ze tak jest. mialam w poprzednim domu brodzik klasyczny sredniowysoki i o takim pisalam. byl niewygodny do sprzatania i w uzytkowaniu. dlatego zdecydowalam sie na rozwiazanie wg. mnie prostsze i bardziej mi odpowiadajace. ja nie przekonuje nikogo zeby sobie robil bez brodzika czy z brodzikiem, napisalam jedynie o swoich odczuciach i o swoich wyborach. nikomu nie narzucam tych rozwiazan. nie rozumiem skad takie obruszenie milosnikow brodzikow

  3. #3
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar fenix2
    Zarejestrowany
    Jan 2009
    Skąd
    Śląsk
    Posty
    2.929
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2

    Domyślnie

    Cytat Napisał TAR Zobacz post
    wiem, ze tak jest. mialam w poprzednim domu brodzik klasyczny sredniowysoki i o takim pisalam. byl niewygodny do sprzatania i w uzytkowaniu. dlatego zdecydowalam sie na rozwiazanie wg. mnie prostsze i bardziej mi odpowiadajace. ja nie przekonuje nikogo zeby sobie robil bez brodzika czy z brodzikiem, napisalam jedynie o swoich odczuciach i o swoich wyborach. nikomu nie narzucam tych rozwiazan. nie rozumiem skad takie obruszenie milosnikow brodzikow
    Ja się nie obruszam tylko chodzi o to by pisać precyzyjnie i nie wrzucać wszystkiego do jednego worka.
    Nic nie jest takie, jakim się wydaje!

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony