dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 233 z 258
Pokaż wyniki od 4.641 do 4.660 z 5150

Temat: KULINARIA

  1. #4641

    Domyślnie

    Cytat Napisał Władca Przysmaków Zobacz post
    Strasznie się głubisz w tych swoich kłamstwach. Brak logiki! Masakra! Komedia!
    A jasne. Taka linia obrany. No i agresja.

    Cytat Napisał Władca Przysmaków Zobacz post
    Najlepsze uprawy przeznaczone na rynek USA mają z dziewiczych terenów wycinanej Amazonii na ten cel.
    Dziękuje, ale to nie dla mnie. Wolę moją kiszoną kapustę z mojego poletka.
    Nie dla paliw kopalnych (gazu ziemnego i z tej dużej butli też). Gaz to nie jest "czyste ekologiczne paliwo".

    KLIK KLIK KLIK KLIK

  2. #4642
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Władca Przysmaków
    Zarejestrowany
    Aug 2015
    Skąd
    warszawa
    Kod pocztowy
    01-376
    Posty
    1.060

    Domyślnie

    Cytat Napisał vvvv Zobacz post
    A jasne. Taka linia obrany. No i agresja.



    Dziękuje, ale to nie dla mnie. Wolę moją kiszoną kapustę z mojego poletka.
    Bardzo cieńko ci te manipulacje wychodzą, kłamczuchu. Może całość, która odnosi się do brazylijskiej produkcji organicznej na rynek USA.

    Cytat Napisał Władca Przysmaków Zobacz post

    Bardzo sobie cenie amerykańskie produkty pochodzące z upraw z dziewiczych terenów przeznaczonych na te cele. Jedne z największych na świeci. Pojawiają się znakomite organiczne produkty z Brazylii. Najlepsze uprawy przeznaczone na rynek USA mają z dziewiczych terenów wycinanej Amazonii na ten cel.
    Amerykanie maja najwieksze areały organiczne, malinowy cwaniaku od manipulacji.

  3. #4643
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Władca Przysmaków
    Zarejestrowany
    Aug 2015
    Skąd
    warszawa
    Kod pocztowy
    01-376
    Posty
    1.060

    Domyślnie

    A teraz trochę organicznej amerykanskiej kapusty, ze sklepu typu dyskant jak w PL.







    Tanizna że głowa boli!

  4. #4644

    Domyślnie

    Cytat Napisał Władca Przysmaków Zobacz post
    Bardzo cieńko ci te manipulacje wychodzą, kłamczuchu. Może całość, która odnosi się do brazylijskiej produkcji organicznej na rynek USA.



    Amerykanie maja najwieksze areały organiczne, malinowy cwaniaku od manipulacji.
    Ty masz serio zryta banie. Nie ważne skąd. Przyczyniasz się do wycinania lasów Amazonii. Kupujesz produkty. Ta tak jak ze słoniami. To nie jaj je morduje, ale kości kupuje. No ku... ma.., bo inaczej się nie da. Ja takich rzeczy nie akceptuje. Możesz sobie pisać o mnie co chcesz, wyzywać, tak jak to robiłeś z CP nie raz. Mam to gdzieś. Naprawdę kol. WG trafił. 10 nie 100. Nie wiem jak jeszcze można inaczej tłumaczyć. Na ale teraz już wszystko jasne. Nie ma sensu. Kompletnie.
    Definitywnie nie ma o czym gadać.
    Nie dla paliw kopalnych (gazu ziemnego i z tej dużej butli też). Gaz to nie jest "czyste ekologiczne paliwo".

    KLIK KLIK KLIK KLIK

  5. #4645

    Domyślnie

    Cytat Napisał Władca Przysmaków Zobacz post
    A teraz trochę organicznej amerykanskiej kapusty, ze sklepu typu dyskant jak w PL.







    Tanizna że głowa boli!
    Smacznego.
    Nie dla paliw kopalnych (gazu ziemnego i z tej dużej butli też). Gaz to nie jest "czyste ekologiczne paliwo".

    KLIK KLIK KLIK KLIK

  6. #4646
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Władca Przysmaków
    Zarejestrowany
    Aug 2015
    Skąd
    warszawa
    Kod pocztowy
    01-376
    Posty
    1.060

    Domyślnie

    Cytat Napisał vvvv Zobacz post
    Ty masz serio zryta banie. Nie ważne skąd. Przyczyniasz się do wycinania lasów Amazonii. Kupujesz produkty. Ta tak jak ze słoniami. To nie jaj je morduje, ale kości kupuje. No ku... ma.., bo inaczej się nie da. Ja takich rzeczy nie akceptuje. Możesz sobie pisać o mnie co chcesz, wyzywać, tak jak to robiłeś z CP nie raz. Mam to gdzieś. Naprawdę kol. WG trafił. 10 nie 100. Nie wiem jak jeszcze można inaczej tłumaczyć. Na ale teraz już wszystko jasne. Nie ma sensu. Kompletnie.
    Definitywnie nie ma o czym gadać.
    Jak już zaczynasz coś pisać, to sprawdż. Bo piszesz głupoty. 0.005%(już pisałem) tej wycinki jest pod organikę, reszta pod uprawy konwencjonalnie dla "głodujacych dzieci"! Tylk to mnie nie interesuję, Ty jesteś natomiast za karmieniem "głodujacych dzieci". Zdecyduj się czy chcesz je dokarmiac czy nie?
    Lizni troche wiedzy człowieku, a następnie pisz.

    ps ciąg dalszy zdjęc dla forumowych ekpertów vvvv&ns od żywnosci organicznej w USA

    Ostatnio edytowane przez Władca Przysmaków ; 10-10-2019 o 17:16 Powód: zdjecie

  7. #4647
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWY MISTRZ ZŁOTEJ PATELNIFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Chef Paul

    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Florida
    Posty
    5.472

    Domyślnie

    Cytat Napisał niktspecjalny Zobacz post
    Witam w NS łamie przepisy kulinarne.

    @vvvv dokładnie to przeczytaj.

    http://dspsychodietetyka.pl/?p=375



    Cenzura sieciowa to trochę okroiła ale fakt pozostał.Podziwiam Cie za upór i jak walczysz z kłamstwem tych amerykańskich Polaków. Nie obraź się ale nie wygrasz z ich wrogą propagandą czyli zza wielkiej wody chcą nami sterować i manipulować jako doskonały zespół dwojga.. Przesiąknięci po amerykańsku tą obłuda chcą nam to znowu sprzedać. Przecież wiesz skąd mamy gaz. To co Nam pokazują to obłuda i fałsz. To są pozory.Zapytałem jak przystępują do utylizacji i co i cisza, segregacji i co i cisza ,przecież jak zjedzą to swoje nadmuchane EKO to gdzieś muszą się rozładować . Też mają prywatne fabryki ekologicznego oczyszczania gów....? Pokazuje nam houścik vel Q itp.WP , swoje świnie , swoje kury ,swoje jaja ,króliki, myślisz ,że on tak jada ? Wpiernicza jak może i gdzie to sztuczne żarło , a tu chce stać na piedestale i bronić swej fałszywej doskonałości jak jego kumpel CHP. Zobacz jak przyciągają nas pokazując wory pełne żarcia. Wszystko EKO z rozbiegu przed wybiegiem , ze ściółki i pod ściółką. Wiele tego . Nie wybielam się bo nie jestem EKO ,żyje i w miarę upływu czasu staram się zmieniać na lepsze mój jadłospis. Zauważ jak pięknie to opisujesz bez zbędnego wulgaryzmy i partykularyzmu jak oni , Twój stosunek do mięsa , soli , cukru , przecież to robisz i zmieniasz swój pogląd , a oni? Chcą narzucić mi , Tobie , Nam swój wyimaginowany sztuczny świat.
    Pzdr.
    "prawdziwy" świat NS--a to tony parówek i przypalonej cebuli a wiele dań opływających tłuszczem (co prezentuje w swoim forumowym blogu)
    Biedna "trzytygodniowa" turystka, sypiająca na swej "podróży naukowej" w przydrożnych motelach, oczekiwała śniadań niczym w dobrej restauracji ?
    Przez trzy tygodnie fotografowała półki w dyskontach, (być może nie miała czasu wybrać się do normalnego marketu spożywczego, gdzie każdy z nich posiada choćby mini piekarnię).
    Cóż, jaka turystka, taka opinia
    ... choć np McDonald's i podobne kulinarne przybytki, są ulubionym miejscem "stołowania się na mieście" chwalącego się tym na tym forum "kulinarnego eksperta"
    ... a jak segreguje śmieci, przedstawił na fotografi palacej się plastikowej butelki

    Cytat Napisał Władca Przysmaków Zobacz post
    no i zostałem znaną modelką. ...
    ... a ja jestem "znanym aktorem" i nie trawię parówek
    Finansowo nie narzekam i bardzo lubię swoje menu.
    Zazrośnikom polecam "maść na ból dupy"
    unde venis et quo tendis

  8. #4648

    Domyślnie

    Cytat Napisał Władca Przysmaków Zobacz post
    Jak juz zaczynasz coś pisać , to sprawdz. Bo piszesz głupoty. 0.005%(już pisałem) tej wycinki jest pod organikę, reszta pod uprawy konwencjonalnie dla głodujacych dzieci! Tylk to mnie nie interesuję, Ty jesteś natomiast za karmieniem głodujacych dzieci. Zdecyduj sie czy chcesz je dokarmiac czy nie?
    Lizni troche wiedzy człowieku, a następnie pisz.
    Motasz się. Jak zwykle. No i można 40% odrzucić, bo są brzydkie. No się ubawiłem. Tak głodujące dzieci. Kabaret tutaj niezły odstawiasz.
    Porażka. Tyle.
    PS. Idę bo kapsuty nie zrobię.
    Nie dla paliw kopalnych (gazu ziemnego i z tej dużej butli też). Gaz to nie jest "czyste ekologiczne paliwo".

    KLIK KLIK KLIK KLIK

  9. #4649
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Władca Przysmaków
    Zarejestrowany
    Aug 2015
    Skąd
    warszawa
    Kod pocztowy
    01-376
    Posty
    1.060

    Domyślnie

    Cytat Napisał vvvv Zobacz post
    Motasz się. Jak zwykle. No i można 40% odrzucić, bo są brzydkie. No się ubawiłem. Tak głodujące dzieci. Kabaret tutaj niezły odstawiasz.
    Porażka. Tyle.
    PS. Idę bo kapsuty nie zrobię.
    Ty sie motasz. Amazonia nie jest wycinana pod uprawy organiczne, sprawdz! Tylko 0.005% pod organikę, reszta pod uprawy konwencjonalne. Masz problem z matematyką.
    Tak można odrzucić, konsument żywnosci organicznej płaci za to. Wymaga tego i to dostaje!
    W USA głodujacych dzieci nie ma, bo ten kraj jest najwiekszym producentem żywności na świecie i najtańszej.

  10. #4650

    Domyślnie

    Cytat Napisał Władca Przysmaków Zobacz post
    Ty sie motasz. Amazonie nie jest wycinana pod uprawy organiczne, sprawdz! Tylko 0.005% pod organikę, reszta pod uprawy konwencjonalne. Masz problem z matematyką.
    Tak można odrzucić, konsument żywnosci organicznej płaci za to. Wymaga tego i to dostaje!
    W USA głodujacych dzieci nie ma , bo ten kraj jest najwiekszym producentem żywności na świecie i najtańszej.

    W tym samym czasie, jak podaje ONZ, 795 ludzi na świecie głoduje. Niedożywienie jest problemem także w Stanach Zjednoczonych. 14 proc. amerykańskich gospodarstw domowych miewa problem z zapewnieniem sobie wystarczającej ilości jedzenia, a 5,6 proc. jest niedożywionych.
    Nie dla paliw kopalnych (gazu ziemnego i z tej dużej butli też). Gaz to nie jest "czyste ekologiczne paliwo".

    KLIK KLIK KLIK KLIK

  11. #4651
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Władca Przysmaków
    Zarejestrowany
    Aug 2015
    Skąd
    warszawa
    Kod pocztowy
    01-376
    Posty
    1.060

    Domyślnie

    Cytat Napisał vvvv Zobacz post
    Human Services Department, taki coś intnieje w ameryce. Nie ma ludzi głodujących.

  12. #4652

    Domyślnie

    Cytat Napisał Władca Przysmaków Zobacz post
    Human Services Department, taki coś intnieje w ameryce. Nie ma ludzi głodujących.
    Kabaret. Jaja jak berety. Skąd oni was tam biorą.
    Ten dane o lasach Amazonii to też jakiś departament. Co oni wam tam robią z mózgu? Niesamowite. Kolejny raz dzięki za porcję ciekawej wiedzy.
    Nie dla paliw kopalnych (gazu ziemnego i z tej dużej butli też). Gaz to nie jest "czyste ekologiczne paliwo".

    KLIK KLIK KLIK KLIK

  13. #4653
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Władca Przysmaków
    Zarejestrowany
    Aug 2015
    Skąd
    warszawa
    Kod pocztowy
    01-376
    Posty
    1.060

    Domyślnie

    Cytat Napisał vvvv Zobacz post
    Kabaret. Jaja jak berety. Skąd oni was tam biorą.
    Ten dane o lasach Amazonii to też jakiś departament. Co oni wam tam robią z mózgu? Niesamowite. Kolejny raz dzięki za porcję ciekawej wiedzy.
    To jest rzadowa agencja od wszystkich spraw socjalnych https://dhs.dc.gov/


    Działajaca nie na papierze!

  14. #4654

    Domyślnie

    Cytat Napisał Władca Przysmaków Zobacz post
    To jest rzadowa agencja od wszystkich spraw socjalnych https://dhs.dc.gov/


    Działajaca nie na papierze!
    Oj oj. Dobre. Dane rasują jak w Chianch. Nie wiedziałem, że tam taka propaganda.
    Cały obraz USA. Dziękuje.
    Nie dla paliw kopalnych (gazu ziemnego i z tej dużej butli też). Gaz to nie jest "czyste ekologiczne paliwo".

    KLIK KLIK KLIK KLIK

  15. #4655
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Władca Przysmaków
    Zarejestrowany
    Aug 2015
    Skąd
    warszawa
    Kod pocztowy
    01-376
    Posty
    1.060

    Domyślnie

    Cytat Napisał vvvv Zobacz post
    Oj oj. Dobre. Dane rasują jak w Chianch. Nie wiedziałem, że tam taka propaganda.
    Cały obraz USA. Dziękuje.
    Jak można być tak ograniczonym człowiekiem.

    To nie jest stona propagandowa. Jakbyś nie miał problemu z jezykiem angielskim, wiedzaiałbyś że jest to strona dla emerytów , kobiet ciezarnych, rodziców, może bez zbędnego wymieniania, dla wszystkich . Działa w zakresie zdrowia, zamieszkania, ubezpieczenia społecznego, emetytur itp. ... cała strona socjalna. Wszystko załatwiane w jednym miejscu.

  16. #4656
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie



    Dobra ta kapusta.

  17. #4657

    Domyślnie

    Cytat Napisał Władca Przysmaków Zobacz post
    Jak można być tak ograniczonym człowiekiem.

    To nie jest stona propagandowa. Jakbyś nie miał problemu z jezykiem angielskim, wiedzaiałbyś że jest to strona dla emerytów , kobiet ciezarnych, rodziców, może bez zbędnego wymieniania, dla wszystkich . Działa w zakresie zdrowia, zamieszkania, ubezpieczenia społecznego, emetytur itp. ... cała strona socjalna. Wszystko załatwiane w jednym miejscu.
    Ograniczony to ty jesteś. Łykacie takie rzeczy. Szok. No ale już nie raz pisałem hameryka to "cud miód malina". Na papierze.
    Kończę dyskusje. Żyj sobie w nieświadomości.
    Nie dla paliw kopalnych (gazu ziemnego i z tej dużej butli też). Gaz to nie jest "czyste ekologiczne paliwo".

    KLIK KLIK KLIK KLIK

  18. #4658
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Władca Przysmaków
    Zarejestrowany
    Aug 2015
    Skąd
    warszawa
    Kod pocztowy
    01-376
    Posty
    1.060

    Domyślnie

    Cytat Napisał vvvv Zobacz post
    Ograniczony to ty jesteś. Łykacie takie rzeczy. Szok. No ale już nie raz pisałem hameryka to "cud miód malina". Na papierze.
    Kończę dyskusje. Żyj sobie w nieświadomości.
    Co??????

    Kto to tobie powiedział, rozumiem ze nie znasz angielskiego, ale dzieci sie uczą. Tak? to one tak tobie przetłumaczyły? Serwis w każdej miejscowości poświecony nagłym przypadkom zwiazanych z życie od strony socjalnej i rozwiazywanych tych problemow w chwili zgłoszenia. Dla ciebie to jest łykanie rzeczy?! Bezposrednia pomoc na dany moment, dla potrzebujacych osób. Brawo! Brawo!

    Jesli ktoś sie zwraca do takiej jednostki po pomoc, i otrzymuje ją w chwili zgłaszania to jest to dla ciebie nieświadomość. Może ja rozmawiam z jakimś 5cio letnim dzieckiem? Takie mam wrazenie!

  19. #4659

    Domyślnie

    Ponieważ ostatni jadę ostro z burakami , pora zbioru, nie ma czasu żeby coś wrzucić. No ale w końcu trzeba.

    Burak z własnej uprawy. Mega zdrowy. Prawdziwi organiczny burak. Jeszcze z liśćmi.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20191005_111028.jpg
Wyświetleń:	12
Rozmiar:	43,0 KB
ID:	435792
    No i z takiego burak, marchwi i jabłek pyszny soczek. Wszystko swoje organiczne. Mega energia. Takich rzeczy się nie kupi, za żadne pieniądze. Oczywiście odpowiednio wyciśnięty.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	sok.jpg
Wyświetleń:	6
Rozmiar:	80,9 KB
ID:	435794
    Taka mała uwaga. Buraki i marchew mają duże możliwości gromadzenia azotanów. Trzeba uważać, żeby nie przenawozić. Nawet uprawa bio przemysłowa tego nie zagwarantuje. Tam nikt nie patrzy na takie rzeczy.
    Szklaneczka tania. Smakuje wybornie.

    Pozdrawiam smakowicie.

    PS. Uwaga burak jest bardzo energetyczny.
    Ostatnio edytowane przez vvvv ; 10-10-2019 o 20:00
    Nie dla paliw kopalnych (gazu ziemnego i z tej dużej butli też). Gaz to nie jest "czyste ekologiczne paliwo".

    KLIK KLIK KLIK KLIK

  20. #4660

    Domyślnie

    Cytat Napisał Władca Przysmaków Zobacz post
    Co??????

    Kto to tobie powiedział, rozumiem ze nie znasz angielskiego, ale dzieci sie uczą. Tak? to one tak tobie przetłumaczyły? Serwis w każdej miejscowości poświecony nagłym przypadkom zwiazanych z życie od strony socjalnej i rozwiazywanych tych problemow w chwili zgłoszenia. Dla ciebie to jest łykanie rzeczy?! Bezposrednia pomoc na dany moment, dla potrzebujacych osób. Brawo! Brawo!

    Jesli ktoś sie zwraca do takiej jednostki po pomoc, i otrzymuje ją w chwili zgłaszania to jest to dla ciebie nieświadomość. Może ja rozmawiam z jakimś 5cio letnim dzieckiem? Takie mam wrazenie!
    No faktycznie.

    Ponad 49 mln osób w Stanach Zjednoczonych w 14 proc. gospodarstw domowych miało w ubiegłym roku trudności ze zdobyciem wystarczającej ilości pożywienia - poinformował w poniedziałek Amerykański Departament Rolnictwa. To najgorszy wynik od 14 lat.
    Żyjesz w kraju o nic o nim nie wiesz. Widać nawet nie znasz ang.
    Kłamstwo goni kłamstwo. .
    Koniec. Zaorane.
    Nie dla paliw kopalnych (gazu ziemnego i z tej dużej butli też). Gaz to nie jest "czyste ekologiczne paliwo".

    KLIK KLIK KLIK KLIK

Strona 233 z 258

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony