Cytat Napisał agawi74 Zobacz post
Ojjjj to niedobrze Beatko właśnie chciałam napisać o basenie- niech koniecznie pływa
A z treningami trzeba spokojniej, bo szkoda zdrowia...
Na razie jest jeszcze przeziębiona ,jak dojdzie do siebie to zaczniemy pływanie ...i mnie to się przyda

Cytat Napisał agawi74 Zobacz post
Dzięki Beatko o troskę u Oli w sumie bez zmian- oprócz sterydów dostaje codziennie butlę kroplówki z lekiem znieczulającym
Od jutra dawka sterydów ma być zmniejszana- i dobrze, bo dziewczyna ma już skutki uboczne- wszystko ją swędzi, podskoczył cukier i ciśnienie- ma zakaz jedzenie słodkiego... Miejmy nadzieję, że powoli ta zniszczona tkanka zacznie się odbudowywać, na razie nie wiadomo kiedy wyjdzie ze szpitala - ból musi ustąpić... a ona póki co ledwo chodzi... Cały czas leży plackiem... aż żal patrzeć na taką młodą osóbkę w łóżku...
boższe ,ale Mała się nameczya musza ja faszerować tymi sterydami? ,one maja straszne skutki uboczne..może jakieś masaże. lepiej?...

Cytat Napisał agawi74 Zobacz post
Beatko a jakach plafoników szukasz? Może znajdziesz coś u Magdy Z?
Takich reflektorków w brązie nigdzie nie widziałam w srebrze, to chyba do salonu Ci za bardzo nie pasują? chociaż niektórzy łączą kolory metali...
Uciekam, bo późno
Udanego tygodnia
Pytałam już Magdy ,ona ma duży wybór ,ale w chromie.
Patrzyłam w almi i znalazłam coś takiego ... może to już bardziej pasuje,przynajmniej do kinkietów?Z tego co wiem ,to mają też na ramieniu takie dwie ruchome lampki.Chyba w końcu to kupie ,bo już mi się nie chce szukać..