dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 491 z 893
Pokaż wyniki od 9.801 do 9.820 z 17844
  1. #9801
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWY MISTRZ ZŁOTEJ PATELNIFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Chef Paul

    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Florida
    Posty
    5.472

    Domyślnie

    Cytat Napisał henrykow Zobacz post
    Nie, dziwne ze nie słyszałeś bo mnie tez trochę to zdziwiło bo było to nadawane w programie kulinarnym pod tytułem jak dobrze pamiętam i nie przekrętce nazwy to chyba "The golden master presents" ale cóż takie cuda tylko w hameryce.
    Ty to masz bardzo ciekawe życie z taką wyobraźnią

    ps - popraw literówkę
    unde venis et quo tendis

  2. #9802
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar fotohobby
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rybnik
    Posty
    18.642
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    Cytat Napisał henrykow Zobacz post
    Nie to tak dla jaj. lekarz nie miał co robić i tak z nudów napisał bo coś przecież musiał napisać, a prosiłem go aby tego nie robił bo koledzy z forum będą to negować i jednak miałem rację.
    Myślę, że aż tak niedouczonych (niedbałych) lekarzy nie mamy.
    Natomiast takich użytkowników FM na pęczki.
    parterówka, płyta fundamentowa, 10cm XPS pod i 10cm EPS na płycie, silikat 18cm, 20 cm grafitowego EPS na ścianach, 5cm wełny i 30 cm celulozy na stropie. Rekuperator Kinetic 250, kocioł kondensacyjny Immergas Victrix 12kW, PV 4,27kWp na SolarEdge

  3. #9803
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar fotohobby
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rybnik
    Posty
    18.642
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    Cytat Napisał Chef Paul Zobacz post

    ps - popraw literówkę
    Oj, nie bądź "spirytus movies" kolejnego zamieszania
    Jeden ma tendencję do literówek, drugi ignoruje polską interpunkcję - da się z tym żyć
    parterówka, płyta fundamentowa, 10cm XPS pod i 10cm EPS na płycie, silikat 18cm, 20 cm grafitowego EPS na ścianach, 5cm wełny i 30 cm celulozy na stropie. Rekuperator Kinetic 250, kocioł kondensacyjny Immergas Victrix 12kW, PV 4,27kWp na SolarEdge

  4. #9804
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.906

    Domyślnie

    Cytat Napisał henrykow Zobacz post
    Ja pierdzele, ty nawet do trzech nie umiesz liczyć a chcesz ze mną dyskutować na tak poważne tematy??
    Ty i poważne tematy? Mocny żart !! .
    Ty to kolejne fake newsy w temacie
    KORONAWIRUS - przydatne informacje, walka z mitami i plotkami

    Ty nie potrafisz opanować liczby przypadków zakrzepicy, był dwa przypadki a później trzy i na końcu doszło już do czterech.
    Czeygo ty nie zmyślisz aby podać kolejny fake news a putin.ru i sputniknews.com cieszą się.
    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

  5. #9805

    Domyślnie

    Cytat Napisał fotohobby Zobacz post
    Natomiast takich użytkowników FM na pęczki.
    O jak miło że w końcu napisałeś szczerze coś o sobie i d7d.
    Ostatnio edytowane przez henrykow ; 27-07-2021 o 20:49

  6. #9806

    Domyślnie

    Cytat Napisał fotohobby Zobacz post
    Oj, nie bądź "spirytus movies" kolejnego zamieszania
    Jeden ma tendencję do literówek, drugi ignoruje polską interpunkcję - da się z tym żyć
    Tak prose Pana, Radakcja też jest w porzo i jeszcze kilka innych literówek w twoim wykonie też jest suuuuuuuper.
    Natomiast Forumowy Mistrz Złotej patelni pisze tak czysto po polsku że tylko zazdrościć tłumacza z jakiego korzysta

  7. #9807
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.906

    Domyślnie

    Cytat Napisał fotohobby Zobacz post
    Myślę, że aż tak niedouczonych (niedbałych) lekarzy nie mamy.
    Natomiast takich użytkowników FM na pęczki.
    Cytat Napisał henrykow Zobacz post
    O jak miło że w końcu napisałeś szczerze coś o sobie i d7d.
    I ty @henrykow apelowałeś o kulturę dyskusji.
    Nie masz za grosza kultury.
    Nie masz argumentów to kolejny raz obrażasz.

    Wróć do tematu
    KORONAWIRUS - przydatne informacje, walka z mitami i plotkami
    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

  8. #9808

    Domyślnie

    Cytat Napisał d7d Zobacz post
    Ty i poważne tematy? Mocny żart !! .
    Ty to kolejne fake newsy w temacie
    KORONAWIRUS - przydatne informacje, walka z mitami i plotkami

    Ty nie potrafisz opanować liczby przypadków zakrzepicy, był dwa przypadki a później trzy i na końcu doszło już do czterech.
    Czeygo ty nie zmyślisz aby podać kolejny fake news a putin.ru i sputniknews.com cieszą się.
    Gdybym Cię nie lubił to bym nie odpowiedział,były trzy pierwszy w domu a pozostałe dwa w pracy w sumie trzy, gdzie doliczyłeś się czterech?? Chyba że fotohobby mi dopisał ten czwarty bo nikt tak dyskusji nie zamula jak on.

  9. #9809

    Domyślnie

    Cytat Napisał d7d Zobacz post
    I ty @henrykow apelowałeś o kulturę dyskusji.
    Nie masz za grosza kultury.
    Nie masz argumentów to kolejny raz obrażasz.

    Wróć do tematu
    KORONAWIRUS - przydatne informacje, walka z mitami i plotkami
    Nie masz nawet zielonego pojęcia o kulturze wypowiedzi,ty wraz fotografem i Mistrzem Złotej Patelni, przyłazicie tu tylko wtedy gdy jest zadyma ( a jak jej nie ma to ją rozpoczynacie) i tą zadymę potęgujecie. Macie takie odpowiedzi na jakie sobie zasługujecie, głupio dociekacie rzeczy oczywistych to głupio wam odpisuję przepraszam nieraz stosując alegorię, porównania i aforyzmy - ale na tym trzeba się znać a jak widzę macie z tym problemy.

  10. #9810
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar fotohobby
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rybnik
    Posty
    18.642
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    Cytat Napisał henrykow Zobacz post
    O jak miło że w końcu napisałeś szczerze coś o sobie i d7d.
    Miałem kogoś innego na myśli, ale nie dziwi mnie fakt, że tego nie wyłapałeś

    Macie takie odpowiedzi na jakie sobie zasługujecie, głupio dociekacie rzeczy oczywistych to głupio wam odpisuję
    Obojętnie, jak bym nie dociekał, odpowiedzi są zawsze na takim samym poziomie.
    Chyba, że znów Tobie reklama styropianu przeszkadza w zebraniu myśl
    Ostatnio edytowane przez fotohobby ; 27-07-2021 o 21:05
    parterówka, płyta fundamentowa, 10cm XPS pod i 10cm EPS na płycie, silikat 18cm, 20 cm grafitowego EPS na ścianach, 5cm wełny i 30 cm celulozy na stropie. Rekuperator Kinetic 250, kocioł kondensacyjny Immergas Victrix 12kW, PV 4,27kWp na SolarEdge

  11. #9811

    Domyślnie

    Dlaczego mnie nie dziwi ta odpowiedź? Bo kto ynteligencja błyszczy tak potem pojmuje przesłanie.

  12. #9812
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar fotohobby
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rybnik
    Posty
    18.642
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    Ty chyba masz jakiś kompleks, że tak często piszesz o "ynteligencji"
    parterówka, płyta fundamentowa, 10cm XPS pod i 10cm EPS na płycie, silikat 18cm, 20 cm grafitowego EPS na ścianach, 5cm wełny i 30 cm celulozy na stropie. Rekuperator Kinetic 250, kocioł kondensacyjny Immergas Victrix 12kW, PV 4,27kWp na SolarEdge

  13. #9813
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.906

    Domyślnie

    Cytat Napisał henrykow Zobacz post
    I masz tu odpowiedź na skuteczność szczepionki w która wierzysz tak ślepo że powiedziałbym zakrawa to na fanatyzm a nie propagowanie normalne szczepień.
    Pytam bo dzisiaj dowidziałem się od kolegi z pracy że jego sąsiad (59 lat) po II dawce szczepionki AftaZeneki po powrocie do domu źle się poczuł i pomimo przybycia karetki, zmarł a w akcie zgonu napisali że przyczyną śmierci zakrzepica. I rodzina nic nie może zrobić bo właśnie sam wyraził zgodę na swoją odpowiedzialność.
    Nie wiadomo oczywiście czy gdyby się nie zaszczepił żył by dalej czy nie, ale fakt jest faktem.
    Drugi przykład, też daleko nie szukając to kolega z pracy (55 lat) po II dawce tejże samej szczepionki wrócił do domu i z domu zabrało go pogotowie. Już trzecie tydzień lezy w szpitalu i nie wiadomo co będzie.
    ...
    Cytat Napisał henrykow Zobacz post
    Tak, ostatnio pisałem o dwóch wypadkach w pracy jeden w im zakładzie macierzystym, drugi w oddziale zakładu.
    A tak w ogóle to przedtem d7d teraz ty drążysz temat jakby to im pomogło i zmartwychwstali.
    Na marginesie, nawet gdy w domu ktoś umrze to prokurator zleca sekcje zwłok znam tez takie przypadki.
    Cytat Napisał henrykow Zobacz post
    Gdybym Cię nie lubił to bym nie odpowiedział,były trzy pierwszy w domu a pozostałe dwa w pracy w sumie trzy, gdzie doliczyłeś się czterech?? Chyba że fotohobby mi dopisał ten czwarty bo nikt tak dyskusji nie zamula jak on.
    Wszystkie trzy zakończyły się śmiercią z powodu zakrzepicy spowodowanej przez podanie szczepionki AstraZeneca zwanej przez ciebie AftaZeneka.
    Czwarty przypadek nie wiadomo czym się zakończył.

    PS Wiesz co to jest "afta" ??
    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

  14. #9814
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar fotohobby
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rybnik
    Posty
    18.642
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    Strasznie pechowa firma, dwa zgony, do tego kolejny pracownik na kilka tygodni out.
    Może Wy tam, @henrykow w jakiś skrajnie niesprzyjających warunkach pracujecie ?
    Albo Was szefowstwo zajeżdża ?
    U mnie w firmie ponad 300osób, 2/3 zaszczepionych i max 2 dni L4 z uwagi na "nibygrypę" u paru osób było...
    parterówka, płyta fundamentowa, 10cm XPS pod i 10cm EPS na płycie, silikat 18cm, 20 cm grafitowego EPS na ścianach, 5cm wełny i 30 cm celulozy na stropie. Rekuperator Kinetic 250, kocioł kondensacyjny Immergas Victrix 12kW, PV 4,27kWp na SolarEdge

  15. #9815

    Domyślnie

    News sprzed 5 miesięcy, brawa za refleks
    Jakie ma to znaczenie kiedy?
    Wy twierdzicie że AZ zakrzepicy nie powodowała i nie powoduje.
    Zwyczajnie kłamiecie.

  16. #9816
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    kulibob

    Zarejestrowany
    May 2015
    Skąd
    ble ble ble
    Posty
    6.357

    Domyślnie

    Cytat Napisał stos Zobacz post
    Jakie ma to znaczenie kiedy?
    Wy twierdzicie że AZ zakrzepicy nie powodowała i nie powoduje.
    Zwyczajnie kłamiecie.
    Problem niszowy pomijalny
    Ok 150m2 ogrzewanej powierzchni(116 użytkowej ogrzewanej)+ nieogrzewany garaż45m2 + stryszek
    Temperatura 22,5-24*C
    U skosy i strop=0.14;U stryszek skosy =0,26 ściany=0.17; podłoga=0.23.
    CO Podłogówka 3KW DIY + 2x PC PP kaisai 2,6/2,9kW
    CWU 300l+ 2x1,5kW + Kolektor słoneczny 7,8m2 absorbera+wymiennik basenowy.
    1,88kWp + Solar Boster 3000 do CWU i CO
    4,55kWp qcells G8 + Fronius 3.7kW
    Koza 2-6kW,
    Reku+GGWC

    4,3kW 29 W/m2 wg ciepłowłaściwie.pl

  17. #9817
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar fotohobby
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rybnik
    Posty
    18.642
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    Cytat Napisał stos Zobacz post
    Jakie ma to znaczenie kiedy?
    Ano ma takie znaczenie takie , że dwa tygodnie później Austria wróciła do szczepień AZ
    I szczepi do dziś. Jak w Polsce
    Wy twierdzicie że AZ zakrzepicy nie powodowała i nie powoduje.
    Zwyczajnie kłamiecie.

    Ja tak twierdzę ?
    Możesz podać cytat ?

    Przecież pisałem tu już dawno, ze ryzyko zakrzepicy jest w ChPL szczepionki AZ. Po prostu śmieszy mnie fakt, że teraz każdy incydent S-N to efekt szczepionki.
    Ty wiedziesz w tym prym, bo nawet zasłabnięcie nieszczepionego Ch. E. przypisałeś szczepionce.
    No, chyba, że się "zaraził" szczepionką od zaszczepionego

    PS - znowu wszedłeś bez logowania ?
    Ostatnio edytowane przez fotohobby ; 27-07-2021 o 22:43
    parterówka, płyta fundamentowa, 10cm XPS pod i 10cm EPS na płycie, silikat 18cm, 20 cm grafitowego EPS na ścianach, 5cm wełny i 30 cm celulozy na stropie. Rekuperator Kinetic 250, kocioł kondensacyjny Immergas Victrix 12kW, PV 4,27kWp na SolarEdge

  18. #9818
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWY MISTRZ ZŁOTEJ PATELNIFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Chef Paul

    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Florida
    Posty
    5.472

    Domyślnie

    Cytat Napisał henrykow Zobacz post
    ...
    Natomiast Forumowy Mistrz Złotej patelni pisze tak czysto po polsku że tylko zazdrościć tłumacza z jakiego korzysta
    Zgadza się, nie zapomniałem języka polskiego pomimo, iż na codzień się nim nie posługuję od bardzo wielu lat i żaden tłumacz nie jest mi potrzebny

    Zazdrość to bardzo brzydka wada, podobno jakaś specjalna maść pomaga

    Do sprawnego "składania literek" przy pisaniu następnych opowieści "z mchu i paproci" może pomóc słownik ortograficzny wraz ze słownikiem poprawnej polszczyzny
    unde venis et quo tendis

  19. #9819

    Domyślnie

    Cytat Napisał fotohobby Zobacz post
    Strasznie pechowa firma, dwa zgony, do tego kolejny pracownik na kilka tygodni out.
    Może Wy tam, @henrykow w jakiś skrajnie niesprzyjających warunkach pracujecie ?
    Albo Was szefowstwo zajeżdża ?
    U mnie w firmie ponad 300osób, 2/3 zaszczepionych i max 2 dni L4 z uwagi na "nibygrypę" u paru osób było...
    O zgrozo taka mordercza epidemia i żadnego chorego nie było, tylko u kłutych Darpa i tlenkiem grafenu po 2 dni L4.

    To dowód że to faktycznie plandemia. Chyba że nasz Fotohobby w krainie szczęśliwości bywa

  20. #9820

    Domyślnie

    https://babylonianempire.wordpress.com/2021/07/28


    Faktycznie bezczelny, procedury olewał i co gorsza cudowne szczepionki , ośmielał się myśleć! Cześć jego pamięci

Strona 491 z 893

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony