dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 45 z 58
Pokaż wyniki od 881 do 900 z 1149
  1. #881
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar myszonik
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    4.137
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    93

    Domyślnie

    To już jutro! Trzymam kciuki.
    A na dopinanie drobiazgów będziesz miała mnóstwo czasu, choćby długie zimowe wieczory na rozmyślania nad detalami.
    Jak TV wisi na ścianie to jest już bardzo domowo

  2. #882

    Domyślnie

    Ada!!! jak pięknie u Was,
    też trzymam kciuki za jutrzejszy dzień, by wszystko poszło sprawnie!
    detalami się nie przejmuj, z czasem wszystko uzupełnicie (my juz prawie 2 m-ce w nowym domku a kable nadal wiszą lampy nie zakupione),
    no to teraz już rzut beretem bedziemy mialy do siebie. Mam nadzieję, że kiedys uda nam się spotkac.
    GRATULUJĘ!

  3. #883
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar atika
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Poznań i okolice
    Posty
    2.535

    Domyślnie

    Kurcze to już jutro !!! TRZYMAM KCIUKI !!!

    "szarak pod lasem"... - Mieszkamy od 6 stycznia 2012 !!!!



    dziennik i komentarze do Szaraka czyli 2 w 1...

  4. #884
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar khb
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    60-480
    Posty
    591
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    mikiado jak przeglądam ostatnie zdjęcia widać że normalnie ten piękny dom na Was czeka

  5. #885
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar lidszu
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Posty
    12.889
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    19

    Domyślnie

    Ada, ja też będę mocno zaciskać kciuki za bezproblemową przeprowadzkę

  6. #886
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Lukarna
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Posty
    9.469

    Domyślnie

    I jak się mieszka w pięknym, nowym domu?
    Pozdrawiam

  7. #887

    Domyślnie

    Ada gratuluje przeprowadzki .Pewnie masz teraz tyle miejsca ze nie mozesz sie odnalezc
    kaka

  8. #888
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar mikiada
    Zarejestrowany
    Oct 2008
    Posty
    1.012
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    10

    Domyślnie

    Dziękuję wszystkim za dopingowanie. Powoli się przyzwyczajam chociaż przyznam szczerze że miałam problem z przekwalifkowaniem "budowy" na "dom".. zresztą są miejsca które przypominają mi że to jeszcze budowa.. ale pocieszam się że jak będę tak ratami wykańczać to będę się cieszyć z każdej lampki. Radość mieszała się ze smutkiem.. bo pożegnaliśmy kochanego psa Paco.. miał 8,5 roku i od 3 r.ż. walczyliśmy z gronkowcem.. właściwie był podtrzymywany na zastrzykach i pewnie taki stan mógł trwać jeszcze 2-3 lata.. ale ze wzg. na dzieci mąż powiedział "dość" ..dowiedziałam się po fakcie..bolało starsznie. Biedulek nie doczekał się wygrzewania w słoneczku, od niego rozpoczynałam wpis w dzienniku, Pakuś zmotywał mnie do budowy domu bo jak widziałam jak odżywa na zielonych terenach to myślałam że to mu pomoże.. to już mój czwarty psiak z którym musiałam się rozstać i już nie chcę żadnego psiaka.. bo te rozstania są tak bolesne.

    Chłopcy rosną jak na drożdżach... Wini ma już 4,7kg, Leo 4,3kg
    Przeprowadzka przebiegła nadzwyczaj sprawnie.. chociaż mamy do opróżnienia jeszcze piwnicę i obawiam się że z tym będzie największy problem.. bo zaskakujące jest jak pojemne mogą być małe piwnice
    W nowym domku czuję się trochę jak na wakacjach ze wzg. na bliskość lasu, nie mogę się tylko odnaleźć w szafkach ciągle coś przekładam z miejsca na miejsce. Muszę zrobić listę rzeczy które bym zmieniła i tych z których jestem zadowolona - przydadzą sie przy kolejnej budowie.
    Sporo rzeczy jeszcze w kartonach .. najgorsze są takie opisane jako "pierdołki".. nie wiem co z nimi zrobić ale trudno się rozstać Niesmowite jest jak zmienia się poczucie przestrzeni i jak niektóre meble zyskują na większej przestrzeni, dopiero po wstawieniu mebli widać rzeczywiste wymiary pomieszczeń i nagle mała łazienka nie jest taka mała.
    Sporo jeszcze do zrobienia ale najważniejsze że już na miejscu bo to jeżdżenie z miejsca na miejsca męczyło okrutnie. Ostatnio częściej bywam w Ikei niż w sklepie spożywczym
    Póki co największą bolączką przeprowadzki jest problem z internetem - okazało się że pomimo tego iż sąsiedzi mają neostradę.. nie ma juz miejsca na dodatkowe przyłącze i muszę czekać 10 m-cy... testuję net z różnych sieci, Play nawet nie drgnął, teraz mam orange idzie kiepsko więc raczej będę rezygnować.. ale co dalej??? podczytalam u Mysoznik o ofercie Polsatu, kolejny który muszę sprawdzić.. XXI wiek żyjemy w dobie internetu a poza centrami miast zapomnij o cywilizacji!

  9. #889
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar myszonik
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    4.137
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    93

    Domyślnie

    Współczuję rozstania z psem
    Widać, że to kochane i oddane zwierzę było.
    Mam nadzieję, że ten ból osłodziła Wam przeprowadzka i radość z życia w nowym domku z pięknie rosnącymi maluchami.
    A jak zdrówko chłopaków? I ich zachowanie?
    Dużo śpią? Nie mają kolki?
    Bo u mnie wszystkie plagi egipskie - Karola to egzemplarz nie uznający praktycznie snu w ciągu dnia, no ewentualnie drzemka półgodzinna na spacerze lub w samochodzie I do tego przyplątały nam się problemy z gazami i kolki... czekam na skończenie trzeciego miesiąca - ma być ponoć lepiej???

  10. #890
    Lider FORUM (min. 2800)
    mazo

    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    4.049
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    45

    Domyślnie

    Gratuluję przeprowadzki i współczuję pożegnania z psim przyjacielem... Niech Wam się dobrze mieszka, bądźcie szczęśliwi w nowym domu!

  11. #891
    Lider FORUM (min. 2800)
    mazo

    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    4.049
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    45

    Domyślnie

    A - i zapomniałam dodać - pięknie u Was! chyba poczułabym się w Waszym domu trochę jak u siebie, mamy podobny gust i wiele takich samych elementów

  12. #892

  13. #893
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar monsanbia
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    7.766
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Ada, gratulacje.
    Mimo bardzo przykrej straty czuje się w Twoich słowach dużo radości.
    Zdjęcia mile widziane
    Gdzie chodzisz na spacerki z chłopcami?
    Moni i dom wykańczają się - komentarze do Parkowej

    Szukam chętnego do wspólnego zakupu tapety ELITIS z Niemiec z wysyłką free

    PRZEPROWADZENI 17.12.2011

  14. #894
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar myszonik
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    4.137
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    93

    Domyślnie

    Cytat Napisał monsanbia Zobacz post
    Gdzie chodzisz na spacerki z chłopcami?
    Ja bym pewnie znając swe lenistwo chodziła na taras

  15. #895
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar mariomili
    Zarejestrowany
    Sep 2008
    Posty
    2.640
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    95

    Domyślnie

    Hej Ada,

    Gratuluje przeprowadzki, na poczatku napewno jest trochę dziwnie i nie swojo ale do czasu szkoda tylko psiny
    Czekam na ścieże foteczki, mam nadzieję że problem internetu szybko się rozwiąże
    Buziaki dla bliźniaków

  16. #896
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar atika
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Poznań i okolice
    Posty
    2.535

    Domyślnie

    Ada gratuluję przeprowadzki i życzę wiele szczęścia w nowym domu !!!

    I współczuję straty psiego przyjaciela
    "szarak pod lasem"... - Mieszkamy od 6 stycznia 2012 !!!!



    dziennik i komentarze do Szaraka czyli 2 w 1...

  17. #897
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar ka_em
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Posty
    1.016

    Domyślnie

    Piękny psiak, szkoda

    Ale pocieszcie się tym, ze niewiele już mogliście dla niego zrobić i teraz mu lepiej.

    Gratuluję przeprowadzki!!! I czekam na dalsze relacje

  18. #898
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Balbina200
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Posty
    1.851
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    17

    Domyślnie

    Zazdroszczę już tego tarasu i własnego mieszkania
    Każdego dnia będzie coraz fajniej!

  19. #899
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar rutino78
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Jastrzębie-Zdrój
    Posty
    1.013

    Domyślnie

    Mikiada, przepiękny dom! Wnętrza super, ale elewacja mnie zachwyca! Co spojrzę to bardziej Nie jestem w stanie przejrzeć wszystkich komentarzy (po podlodze śmiga niespełna 7-miesięczny synek),a w dzienniku nie znalazłam- drzwi i okna masz złoty dąb? Kurcze, ja chcę mieć grafitowy dach, jaśniutką elewację i orzechową stolarkę. W projekcie jest też trochę drewna na elewacji. Ale boję się,ze przy orzechu to będzie trochę problem z dobraniem czegoś sensownego.
    Gratuluję przeprowadzki i bliźniaków!

  20. #900
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar mikiada
    Zarejestrowany
    Oct 2008
    Posty
    1.012
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    10

    Domyślnie

    rutino78 - cieszę się że podoba się elewacja.. póki co to jedyne chyba co jest w pełni zrealizowane i czym mogę się pochwalić. okna to złoty dąb.. bardziej podobał mi się kolor winchester ale był droższy drewno spokojnie dobierzesz - my mamy modrzew syberyjski który był malowany pod kolor elewacji farbą Kabe.
    Brak czasu rozumiem doskonale ja pocieszam się że będzie lepiej z każdym dniem..
    A'propos bliźniaków - każdy spacer, wyjście do ludzi nie obywa się bez komentarzy, zaczynam już do tego sie przyzwyczajać ale dzisiaj po raz pierwszy ktoś realnie to ocenił - "fajnie to wygląda ale lepiej podziwiać u kogoś" pod adresem męża często padają uwagi "ale tatusiowi się udało dwójkę od razu". Powoli dochodzimy do siebie, albo my uodparnamiy się na płacz synchroniczny

Strona 45 z 58

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony