dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 3
Pokaż wyniki od 41 do 52 z 52
  1. #41

    Domyślnie

    W takim razie ja dorzucę również coś od siebie. Do salonu warto jest sprawić sobie coś bardziej nowoczesnego . Fototapeta potrafi praktycznie całkowicie odmienić wnętrze jeśli na przykład będzie stanowiła jeden dominujący element. Razem z żoną mamy meble i dodatki w spokojnych kolorach. Smaku dodaje właśnie fototapeta. Do sypialni proponuję natomiast coś w kojących spokojnych kolorach tak aby nie męczyło oczu i aby wygodnie się wypoczywało.Oczy powinny odpoczywać.


  2. #42

    Domyślnie

    A moze własnie to będzie tez takie odpowiednie rozwiązanie ja własnie fajny widok
    Ostatnio edytowane przez jarecki89 ; 02-08-2015 o 16:46 Powód: zdjęcie

  3. #43

    Domyślnie

    Nie dodałem wczesniej zdjęcia, sorki
    o to mi chodzi
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	299_299_productGfx_ffd31d2f385dd48b23c6f84b720a9eba.jpg
Wyświetleń:	48
Rozmiar:	19,4 KB
ID:	300626  

  4. #44

    Domyślnie

    Faktycznie, wszystko zalezy od kolorów. Jak chcesz ocieplic zwykle dajesz żywe kolorki, cieple, a jak masz ochote na coś co doda takiej żywotności to na pewno coś z niebieskim, tak jak jakies wodospady. To bedzie fajnie wygladać.

  5. #45
    WITAJ, czytaj i pytaj... :) Avatar Pietros79
    Zarejestrowany
    Mar 2015
    Skąd
    Łódź
    Kod pocztowy
    90-011
    Posty
    6

    Domyślnie

    Oko fajne, ale zastanawiam się, kiedy miałbym go dość. Jak dla mnie fototapety mają tę wadę, że zwykle rzucają się mocno w oczy (), zatem po pierwsze mogą się szybko opatrzyć i znudzić, a po drugie bardzo dominują we wnętrzu, więc trzeba uważać z meblami i dodatkami. Ryzykowny ten interes.

  6. #46

    Domyślnie

    Ja też uważam, że fototapety za bardzo rzucają się w oczy i szybko mogą się opatrzeć, a jak się opatrzą, to potem już tylko denerwują Jeśli tapeta, to delikatna, niezobowiązująca, która nie narzuca konkretnego wystroju wnętrza bez żadnej alternatywy. Ja lubię zmieniać wystrój, wiec tło musi być dobrą podstawą do różnego rodzaju dodatków i kolorystyki

  7. #47
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Nefer
    Zarejestrowany
    Dec 2005
    Posty
    35.721
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2772

    Domyślnie

    A może płytki ceramiczne/mozaika ?
    Dziennik
    Kołmentarze,
    Nalewki - nowe hobby
    Suma inteligencji na świecie jest stała, ale liczba ludności ciągle rośnie.

  8. #48
    Banned
    Bluecanvas.pl

    Zarejestrowany
    Mar 2015
    Skąd
    Gdańsk
    Kod pocztowy
    80-122
    Posty
    19

    Domyślnie

    Fototapeta, jak już tu wielu zauważyło, rzeczywiście potrafi zdominować wnętrze. Trzeba mieć na to jakiś plan, wówczas ani się wzór nie znudzi, ani nie będzie punktem centralnym w mieszkaniu - chyba, że plan jest, by zdominować wnętrze

    Do sypialni np. często sprzedajemy górskie widoki - może również dlatego, że są świetnej jakości i nie pochodzą z baz stockowych, tylko bezpośrednio od artysty - Karola Nienartowicza.


    Opcjonalnie warto rozważyć naklejki ścienne i realizację w mniejszym rozmiarze. Palmy można też zadrukować i wyciąć np. z PCV. Zachęcam do kontaktu w przypadku nietypowych pomysłów na wykończenie ścian. A nuż będziemy umieli coś doradzić - [SPAM]

    Pozdrawiam,
    Darek Giers
    Ostatnio edytowane przez Elfir ; 03-08-2016 o 15:05

  9. #49
    Banned
    woskowana

    Zarejestrowany
    Jan 2015
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    02-495
    Posty
    12

    Domyślnie

    A nie myślicie o czymś designerskim? Mi się strasznie podoba ta tapeta, która jest wyżej – z zielonym okiem. Mega fajna sprawa.

  10. #50
    Banned
    Bluecanvas.pl

    Zarejestrowany
    Mar 2015
    Skąd
    Gdańsk
    Kod pocztowy
    80-122
    Posty
    19

    Domyślnie

    Do sypialni mógłbym śmiało polecić panoramy górskie, tym bardziej, iż zdjęcia P. Karola powalają i są super jakości. O ile ktoś lubi, oczywiście.
    SPAM
    Ostatnio edytowane przez Elfir ; 03-08-2016 o 15:06

  11. #51
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    verdina

    Zarejestrowany
    Feb 2015
    Skąd
    Opoczno
    Kod pocztowy
    26-300
    Posty
    6

    Domyślnie

    mi się tak te fototapety nie podobają...kompletnie mój styl. ja w salonie mam kamien białego loft bricka i klasyczne ciemne meble razem tworza idealny wymarzony przeze mnie wystrój wnetrza

  12. #52

    Domyślnie

    ja nie byłem fanem fototapet ale żona sie uparła i powiem wam że efekt jest
    wygląda super nowocześnie, trzyma sie dobrze, świetna jakość bo z daleka jak się przypatrzec to jak naturalne by to było
    bo kupila papryki chilli do kuchni
    ale wybierała długo, chciała jkeszcze takie owoce cytrusowe ( zobaczcie sobie na bimago.pl ) ale ja sie bałem że za jaskrawe
    te papryki bardziej stonowane a ze meble czarne to wygląda

Strona 3 z 3

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony