dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 26 z 179
Pokaż wyniki od 501 do 520 z 3569
  1. #501

    Domyślnie

    Cytat Napisał pestka56 Zobacz post
    Świetny pomysł z tapetowaniem ściany

    Jeszcze nie policzyłam ile tego drewna będę potrzebować na elewację. Obawiam się, że sporo.

    Myjkę omawiałyśmy tylko jedną Karchera http://www.karcher.pl/pl/Produkty/Ho...ierz_model.htm chyba to było u Chloe, albo Karoliny.
    Pestka pomysł w dużej części Twój Ostatnio obrysowałam te kafle na ścianie ale jak widać nadal wiem że nic nie wiem

    Dzięki za linka, te tańsze modele wystarczą? Któryś z tych do 300zł?

  2. #502
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    Rozmowa była o WV 2 albo o WV 50. Jeśli chodzi o funkcjonowanie to te myjki, nie różnią się niczym. Mają różne czasy pracy, długość ładowania akumulatora, ciężar i wyposażenie dodatkowe. No i jedne myją 20 okien na jednym ładowaniu, a inne 35.
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  3. #503

    Domyślnie

    Ja mam mały dom to na myjce mogę zaoszczędzić

  4. #504
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    martaMarcia

    Zarejestrowany
    Apr 2014
    Posty
    2.078
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Cytat Napisał waniliana Zobacz post
    Ja mam mały dom to na myjce mogę zaoszczędzić
    nęci mnie ta myjka, ale jak mam tylko 6 okien, to chyba nie ma sensu

  5. #505

    Domyślnie

    Cytat Napisał martaMarcia Zobacz post
    nęci mnie ta myjka, ale jak mam tylko 6 okien, to chyba nie ma sensu
    Ja pisząc "zaoszczędzić" miałam na myśli kupienie którejś z tych tańszych. ^ okien to już całkiem sporo mycia jest

  6. #506
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    w mieszkaniu miałam 3 standardowe i jedno na całą ścianę. Mało niby, a jednak, gdyby nie magiczne ściereczki do mycia szyb bez detergentów i bez docierania do suchego, to chyba bym oszalała. 6 to całkiem pokaźna ilość
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  7. #507
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Juskra
    Zarejestrowany
    Jan 2014
    Skąd
    Siemianowice Śląskie
    Kod pocztowy
    41-103
    Posty
    1.916

    Domyślnie

    Cytat Napisał lukasz69karolina Zobacz post
    u producenta płytka jest do góry nogami z Twoją


    a ja bym nie cięła jej, upieram się przy swoim i tych nieregularnych brzegach - dodają uroku i nie będą jakoś super mega widoczne przy obrobieniu dookoła i pomalowaniu, a jednak nie będzie to uciachane kółko
    zgadzam się

  8. #508

    Domyślnie

    Ale co ja za to mogę że bardziej do mnie przemawia płytka w prostej linii? Szczerze mówiąc aż mam ją ochotę gdzieś w garażu wkleić w ścianę i zobaczyć jak wygląda i czy brzeg rzuca się w oczy. Nie wiem co na to mąż .....

  9. #509
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar ana289
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Posty
    1.941

    Domyślnie

    wanilia - myjkę polecam całym sercem u chloe nawet instrukcję użycia wstawiłam, bo dziewczyny miały problem ze smugami
    U mnie smug żadnych - Marta bierz w ciemno - a jak masz jeszcze lustra lub kabinę prysznicową to tym bardziej
    pierwszy i bez błędów-zwariowałam http://forum.muratordom.pl/showthrea...82adam!-%29%29

  10. #510
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    Ana, Ty masz który model?
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  11. #511
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    martaMarcia

    Zarejestrowany
    Apr 2014
    Posty
    2.078
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Cytat Napisał waniliana Zobacz post
    Ja pisząc "zaoszczędzić" miałam na myśli kupienie którejś z tych tańszych. ^ okien to już całkiem sporo mycia jest
    Cytat Napisał pestka56 Zobacz post
    w mieszkaniu miałam 3 standardowe i jedno na całą ścianę. Mało niby, a jednak, gdyby nie magiczne ściereczki do mycia szyb bez detergentów i bez docierania do suchego, to chyba bym oszalała. 6 to całkiem pokaźna ilość
    Cytat Napisał ana289 Zobacz post
    wanilia - myjkę polecam całym sercem u chloe nawet instrukcję użycia wstawiłam, bo dziewczyny miały problem ze smugami
    U mnie smug żadnych - Marta bierz w ciemno - a jak masz jeszcze lustra lub kabinę prysznicową to tym bardziej
    Przekonałyście mnie

    jeszcze nie teraz, ale jak z większymi wydatkami się uporam, to myjkę zakupię

  12. #512
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar ana289
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Posty
    1.941

    Domyślnie

    Cytat Napisał pestka56 Zobacz post
    Ana, Ty masz który model?
    ja mam akurat 75 (różni się ponoć od 50 dodatkową ssawką - mam i długą i tą na 28cm). Ta mała fajna, jak ktoś ma szprosy, albo małe powierzchnie. Póki co używam dużej, a małą użyłam raz do szyb samochodowych - kolejne zastosowanie
    Pamiętajcie tylko, że magiczny to jest płyn, a sam karcher po prostu wygodny i czysty w robocie
    pierwszy i bez błędów-zwariowałam http://forum.muratordom.pl/showthrea...82adam!-%29%29

  13. #513

    Domyślnie

    Ana byłam u Ciebie i mi gały na wierzch wyszły Widzę że Ty koniara całym sercem i końskiego motywu nie oszczędzasz Nie piszę u Ciebie bo nic mądrego do napisania nie mam to Ci wątku zaśmiecać nie będę

  14. #514

    Domyślnie

    Łazienkowo się zrobiło w wątkach sąsiednich więc i ja pozwolę sobie na złapanie oddechu (kolejny raz) z kuchnią i zajęcie się łazienką. Trochę się boję....wiem że daleko tej mojej klitce łazienkowej do ideału ale większość decyzji została już podjęta i nad rozlanym mlekiem nie ma co płakać. Pytanie co mogę poprawić?
    Wymiary : Sciana pod oknem 184 cm, boczne ściany 246 cm, drzwi 88 cm, na lewo od drzwi zostaje 85 cm a na prawo 10 cm

    wizualizacja



    Wizualizacja zupełnie nie oddaje kolorów kafli bo podłoga jest bardzo jasna, płytka podstawowa też prawie biała a dekor duuuużo jaśniejszy
    Wannę zdecydowałam się jednak zamienić na 170kę
    Chodzi mi po głowie żeby postument wc pociągnąć na wysokość lustra po przeciwnej stronie i kaflować na lewej ścianie tylko ten postument, nad wanną też zdjąć część kafli i zostawić na tą wysokość (propozycja i wizka moniss)


    A tu wiz Tomkowej


    Nie wiem jak rozwiązać sprawę z szafkami bo mam tylko tą jedną pod umywalką. Gdzie ręczniki? Pod prysznicem pusto, nawet głupiego żelu nie ma gdzie postawić :/ Trochę mnie ta łazienka przeraża
    Ostatnio edytowane przez waniliana ; 06-05-2015 o 00:58

  15. #515

    Domyślnie

    przeniosę z wątku łazienkowego


  16. #516
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar ana289
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Posty
    1.941

    Domyślnie

    wanilia - no trochę koniara no co zrobię, że lubię i że to piękne zwierzęta i działają na mnie kojąco

    Łazienka Twoja wcale nie najmniejsza - w ciągu dnia przyjrzę się jej bliżej - i żeby nabrać oddechu od moich sypialni może nawet coś Ci narysuję
    Rozumiem, że osobno prysznic i osobno wanna - żadne tam miksy parawanowo-wannowe nie wchodzą w grę? To jedyna łazienka gdzie prysznic może być, czy jest jeszcze druga? (nie pamiętam, ale chyba planu całego domu nie wrzucałaś?)
    Będzie cała jasna? Kafle kupione? Cegłę wstawić? Drewno? - ta z wizualizacji z łazienkowego bardzo fajna i pasuje mi do Ciebie
    pierwszy i bez błędów-zwariowałam http://forum.muratordom.pl/showthrea...82adam!-%29%29

  17. #517

    Domyślnie

    Ana na górze będzie KIEDYŚ druga łazienka. Póki co musimy się w tej zmiescić. Przyłącza zrobione, kafle kupione....niestety za późno trafiłam na FM. Jak cegła to bez dekoru chyba?

  18. #518
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar kjuta
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Posty
    1.922

    Domyślnie

    myjka i sposób mycia okien ze szprosami był u chloe

  19. #519
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar AnikoPL
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Skąd
    prosto i w lewo
    Posty
    1.281
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    O tej myje też myślę. Niby mycie okien to zadanie męża ale efekt taki ze jak się na jesień zadeklarował ze mnie od tego wyreczy tak od jesieni nie mieliśmy nabytych okien ;P więc jak go kocham tak zastanawiam się jak sobie ułatwić życia.

    Ja mam kolejne głupie pytanie (chyba zasłynęła tutaj z takich) - po co w jednym pomieszczeniu i wanna i prysznic?

  20. #520
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Bejaro
    Zarejestrowany
    Apr 2014
    Skąd
    śląsk
    Posty
    1.945

    Domyślnie

    Wanna to dla mnie relaks i długa kąpiel,a rano prysznic na szybko latem nie lubię wanny bo za gorąco,częściej prysznic.Jak nie mam siły i czasu wieczorem to też prysznic który zdecydowanie częściej u nas użytkowany.W drugiej łazience planuję prysznic tylko ale to łazienka syna i gościnna w jednym.

Strona 26 z 179

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony