dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 18 z 33
Pokaż wyniki od 341 do 360 z 654
  1. #341
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) LIDERUM RECORDUM Avatar Jajcek
    Zarejestrowany
    Oct 2005
    Posty
    12.096

    Domyślnie

    Cytat Napisał Nefer
    Cytat Napisał bratki
    Nefer, widzisz kiedy pisałam pierwszy wpis - to miałam pewne wątpliwości, czy to jest czy nie jest nieeleganckie. Dlatego zadałam pytanie i przedstawiłam swoje rozumienie tej sytuacji (jako osoba czasem migana a czasem migająca - na długich męczących trasach - bo w mieście to faktycznie bez sensu i uzasadnienia).

    Ale przyznam szczerze, że w miarę rozwoju krytyki zaczynam utwierdzać się w przekonaniu, że interpretacja zależy od nastawienia i/lub poziomu agresji interpretującego. A nie od obiektywnej merytorycznej oceny funkcjonalności tego sygnału.

    Nie wiem czy pamiętasz, ale jeszcze nie dawno w Polsce można było dostać mandat za włączenie awaryjnych, w sytuacji gdy karambol przed Tobą zmuszał Cię do gwałtownego hamowania. Dziś to standard.

    Podtrzymam więc i sprecyzuję: uważam, że o ile "siadanie na zderzaku" jest po prostu groźne, a trąbienie czy wieleokrotne błyskanie - nachalne i faktycznie chamskie, to pojedyńcze błyśnięcie z odległości to dla mnie odpowiednik "przepraszam" kiedy chcesz przejść przez drzwi, w których ktoś się zagadał (wszak nie mówię o pchaniu się na siłę - daję czas i czekam czy ten ktoś może zwolnić drogę), i że może mieć dużo pożytków dla bezpieczeństwa ruchu.

    To nie kwestia agresji i "stosunku". Nie jest ważne co TY myślisz, że INNI myślą.... sorry - ja jestem tego najlepszym przykłądem - po prostu myślę inaczej i dla mnie taki sygnał to poganianie.
    Prowadząc samochód widzę nie tylko drogę przed sobą ( to nie Turcja czy Maroko, trochę naczej się jeżdzi ) ale również to co dzieje się za mną i obok mnie. A jeśli nadal pozostaję na "swojej pozycji" to widocznie mam powód. I chciałabym, żeby ten z tyłu to uszanował ...
    Zresztą tak jak pisałam - jak jest taka możliwość by zjechać - zjeżdżam, bo nie jest dla mnie sprawą ambicjonalną "przytrzymać Lexusa, a niech sie koleś powku....a jak ma taki wózek".
    Po prostu jako kierowca odpowiedzialny za moich pasażerów podejmuję odpowiednią decyzję. I ona zależy ode mnie, bo to moja odpowiedzialność i miganie, trąbienie nie ma tu nic do rzeczy.... A więc po co ???? A w ogóle czy to dozwolone przez kodeks ? Nie wydaje mi się .... i nie dotyczy to "migania" w celu ostrzeżenia przed radarem - ale zasada chyba ta sama....
    Miganie rzeczywiscie nie jest dozwolone przez kodeks, ale ja osobiscie migam dosc czesto ale jadac wieczorem ( w zie to juz o 16 jest wieczor ) gdy chce wyrzedzic w ciemnosciach na bocznej drodze samochod i nie po to zeby mi zjechal bo manewr wyprzedzania wykonuje jezeliwidze/wydaje mi sie ze mam do tego miejsce ale po to zeby kierowce poinformowac ze go wyprzedzam i ma to zastosowanie np jezeli on ma przed soba jaksas przeszkode/pieszego/rowerzyste ktorej ja nie bylem wstanie zauwazyc a on juz widzi i bedzie omijalwiec albo on moze rozpoczac swoj aerw wczesniej i nie dopuscic do tego wyprzedzania albo zwolni pomagajc mi i majac sameu czas na wyminiecie przeszkody
    ale zagmatwalem chyba juz sam siebie nie rozumiem
    Pozdrawiam
    Jacek

    Moj skromny album

  2. #342

    Domyślnie

    Cytat Napisał Mały

    A ja jestem z tych nienormalnych co światła mają włączone zawsze. Wiem, wiem, środowisko naturalne, spalanie i w ogóle do d.upy - ale ja tak mam

    Ej! Ja też. Nawet jewstem na tyle zboczony że na placu w firmie przestawiajšc auto włšczam odruchowo œwiatła.
    no właśnie

    czy nie jest przypadkiem tak że jeżdżenie bez światel od wiosny do jesieni stwarza większe niebezpieczeństwo na drodze (chociaż dozwolone przepisami) niż przekroczenie prędkości o 20-30 km ??

    ja tez cały rok na światłach .. ja dodatkowo nawet jak pod blokiem do garażu wieżdżam to kierunkowskaz włączam nawyk...
    Gorzej od tego gdy o Tobie źle mówią jest tylko wtedy gdy o Tobie nie mówią ...
    GG# 2555806

  3. #343
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Mały
    Zarejestrowany
    May 2003
    Skąd
    Gościcino
    Posty
    7.643

    Domyślnie

    Cytat Napisał Jajcek
    Cytat Napisał inwestor
    Jesli ktoś chce jechać z prędkością większą niż pozwalają przepisy to niech sobie grzeje ale na swoje ryzyko Jeśli na danej drodze max prędkość wynosi 90km/h to wytrząsanie się się na dziadka emeryta że jedzie zgodnie z przepisami własnie te 90 na lewym pasie jest zwykłym buractwem. Jak ktoś chce jechać szybciej to jest jego problem i niech on kombinuje a nie zmusza innych do łamania przepisów i np. przekraczania ciagłej linii oddzielajacej pobocze.
    No wlasnie sam napisales ze dziadek lapie przepisy, a moze ty ich nie znasz ?
    Do znudzenia bede powtarzal ze w tymkraju jest ruch prawostronny i obowiazuje jazda jak najblizej prawej krawedzi jazdy czyli prawym pasem a lewy suzy do wyprzedzania, a nie ja nie zjade bo jade przepisowa, poprostu kazdy probuje przypasowac przepisy do siebi nie biorac pod uwage ze paragrafy sie lacza ze soba
    W Polsce (to taka piękna kraj) nie płaciłem jeszcze mandatu za jazdę lewš stronš (może dlatego że się uparcie 3-mam prawej) ale w Niemczech już tak. I to bez mojej winy. Wystarczyło że wpuœciłem z pobocza radiowóz polizei a on jechał prawym pasem z takš prędkoœciš jak i ja. Stwierdzili że "jeżdżę lewš stronš bez uzasadnienia " i bolało mnie to 20 DM. A u nas to nawet smerfy jeżdżš powoli lewš nie mówišc o wyprzedzaniu prawš.

  4. #344
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Mały
    Zarejestrowany
    May 2003
    Skąd
    Gościcino
    Posty
    7.643

    Domyślnie

    Przykład " kurczowego trzymania sie przepisów":
    Dziadek wchodzi na ulicę. Na pasach. Widzi próbujšcy hamować samochód.Jest œlisko i auto sunie na niego. On w tym czasie wylewa swoje żale na kierowcę grożšc mu i wyzywajšc od najgorszych.
    A kierowca :' i co debilu?widzisz że nie mogę wyhamować(mimo abs) a ty się pchasz pod maskę! I co z tego że masz pierwszeństwo? Na na grobku chciałbyœ mieć napisane "MIAŁEM PIERWSZEŃSTWO"?Czy "PRZESTRZEGAŁEM PRZEPISÓW"?
    To się zdarzyło naprawdę. i daje do myslenia.

  5. #345
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar anpi
    Zarejestrowany
    Feb 2003
    Posty
    4.648
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    162

    Domyślnie

    Cytat Napisał Jajcek
    chamstwo ??? a nie wezmierz pod uwage ze ktos mruga bo sie bardzo spieszy wiazac np rodzącą do szpitala, albo dziecko ktore sobie np raczke zlamalo ???? Wedlug Ciebie jak mruga to cham i za wszelka cene nie zjade i nie puszcze takiego kierowcy
    za kierownica trzeba mysec i wziasc wszystkie mozliwosci pod uwage bo nie kazdy jest tym ktory dla zabawy albo dla swojego ego lamie przepisynarazajac swoje i cudze zycie
    Nie przekonasz mnie do zjeżdżania na pobocze. Pobocze jest dla pieszych i rowerzystów. Nie zamierzam ryzykować życia swojego lub osób postronnych, żeby puścić kogoś, komu się spieszy.

  6. #346
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar anpi
    Zarejestrowany
    Feb 2003
    Posty
    4.648
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    162

    Domyślnie

    Cytat Napisał Pawson
    ostatnio miałem do czynienia z tzw. bydłem ... gość wielką i wypasioną furą staną na wąziutkiej ulicy na środku pasa żeby swoją kobietę wypuścić do sklepu ... oczywiście musieli się pożegnać, wycałować i omówić jeszcze parę spraw... trąbiliśmy ile wlazło
    więc jak on później ruszył to jechał 40-10-40-10-.... na godzine ... za nim ok 4 samochody z trudem hamujące za każdym razem ..
    czy nam pokazał ??

    i co ma to wspólnego z przekraczaniem prędkości o 20-30 /godz o czym piszecie przez większość tego wątku ... sam przekraczam ale czegoś takiego to w życiu nie zrobiłem i nie zrobię ...
    To zwykłe buractwo, jakiego mamy przykłady na każdym kroku.

  7. #347
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... ŻĄDŁO FORUM Avatar JoShi
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Skąd
    mazowieckie
    Posty
    9.894
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    184

    Domyślnie

    Cytat Napisał Jajcek
    W polskim kodeksie ruchu drogowego jest wyraznie napisane ze nalezy jezdzic mozliwie blisko PRAWEJ krawedzi jezdni ale wiekszosc tego nie rozumie i uwaza sie za super kierowcow jazdzacych przepisowo jadac przez 5 km z predkoscia 80km/h lewym pasem na drodze szybkiego ruchu (dozwolone 100 km/h) zeby na koniec skrecic w prawo.
    Ale sie obudziles... Zaloze sie, ze nie przeczytales teszty watku...
    Na świecie nie ma innych zjawisk, poza zjawiskami fizycznymi...
    Dziennik na forum :: Dziennik ze zdjęciami :: blog

  8. #348
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... ŻĄDŁO FORUM Avatar JoShi
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Skąd
    mazowieckie
    Posty
    9.894
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    184

    Domyślnie

    Cytat Napisał Mały
    JoShi , ale przecież mozna zjeżdżać w dzień (jednocze�nie widzšc co się z przodu dzieje - zwłaszcza przy wjeżdżaniu w obszar zalesiony) i nie zjeżdżać po zmroku(gdzie widoczno�ci nie ma żadnej).
    No wlasnie o to chodzi ze na pobocze wolno sjechac chyba tylko w celu zatrzumania sie. Kodoks ruchu drogowego wyraznie zabraniajazdy po poboczu pojazdom innym niz wolnobiezne. No to chyba nie bedziesz wymagal ode mnie, zebym lamala przepisy, bo jakis gamon sie spiwszy i zada ode mnie po chamsku mrugajac swiatlami, ze mam sie usunac na pobocze.
    Na świecie nie ma innych zjawisk, poza zjawiskami fizycznymi...
    Dziennik na forum :: Dziennik ze zdjęciami :: blog

  9. #349
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    kuleczka

    Zarejestrowany
    Feb 2006
    Posty
    6.130

    Domyślnie

    Cytat Napisał anpi
    Cytat Napisał kuleczka
    Matko, a Ten znowu o dziurach
    Co Ci się nie podoba, dziewczynko bez prawa jazdy (lub z prawem jazdy, ale nie używająca samochodu na codzień)?
    Myślę, że tym zdaniem pokazałeś swoją prawdziwą twarz. Dawno nie spotkałam takiego gruboskórnego i ziejącego nienawiścią człowieka, ani w realu, ani w necie. Szkoda, bo fajnie mi się czytało Twój dziennik budowy i nigdy bym nie przypuszczała, że ten sympatyczny właściciel owego dziennika ma jeszcze inne (prawdziwe) oblicze.
    Pozdrawiam i życzę powodzenia w rozjeżdżaniu niesfornych uczestników ruchu drogowego.

    "Dziewczynka bez prawa jazdy"

  10. #350
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... ŻĄDŁO FORUM Avatar JoShi
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Skąd
    mazowieckie
    Posty
    9.894
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    184

    Domyślnie

    Cytat Napisał Jajcek
    Cytat Napisał anpi
    Tu nie chodzi o moc auta, tylko o myślenie. Jeśli droga ma 8 metrów szerokości z poboczami, to logiczne, że nie będę po niej jechał szybciej niż 80 km/h. A zmuszanie (światłami czy klaksonem) do zjechania na pobocze uważam za szyt chamstwa! Powtarzam jeszcze raz - POBOCZE JEST DLA PIESZYCH I ROWERZYSTÓW, a nie dla samochodów.

    Aha - nie pisałem o drodze szybkiego ruchu, tylko właśnie takiej drodze jak powyżej - po jednym wąskim pasie w każdą stronę i wąskie pobocza. A towarzystwo grzało na terenie zabudowanym 90-120. Ja jechałem ok. 60-70, WSZYSCY mnie wyprzedzali. A dodam, że była to niedziela, więc pieszych na poboczach nie brakowało.
    chamstwo ??? a nie wezmierz pod uwage ze ktos mruga bo sie bardzo spieszy wiazac np rodzącą do szpitala, albo dziecko ktore sobie np raczke zlamalo ???? Wedlug Ciebie jak mruga to cham i za wszelka cene nie zjade i nie puszcze takiego kierowcy
    za kierownica trzeba mysec i wziasc wszystkie mozliwosci pod uwage bo nie kazdy jest tym ktory dla zabawy albo dla swojego ego lamie przepisynarazajac swoje i cudze zycie
    Wiesz, jakos nie wyobrazam sobie, zeby te wszystkie wyprzedzajace mnie na codzien samochody spieszyly sie do szpitala. I bez wzgledy na to co powiesz miganie swiatlami w celu zmuszenia mnie do zjechania na pobocze uwazam za chamstwo. Zgaduje, ze skoro tak sie oburzyles, to oznacza, ze wlasnie jestes jednym z tych kierowcow, ktory ma zawsze "wazny" powod, zeby sie spieszyc i migac na innych swiatlami. Wybacz mi, ale Twoje "wazne" powody nie sa dosc wazne dla mnie. Ja mam rodzine i dla mnie wazne jest, zeby bezpiecznie do niej wrocic. I nie bedzie na mnie migal zaden byrak, ktoremu sie nie podoba, ze jade 80 na drodze na ktorej dozwolone 90 (drogi na ktorych dozwolone jest 100 sa dwupasmowe i tam jest juz inna historia, chociaz chamskie mruganie swiatlami tez sie zdaza).
    Na świecie nie ma innych zjawisk, poza zjawiskami fizycznymi...
    Dziennik na forum :: Dziennik ze zdjęciami :: blog

  11. #351

    Domyślnie

    nie chesz zjeżdżać to nie zjeżdżaj ...
    przyjmij jednak że wiele osób zjeżdża i to bez migania po prostu widząc zbliżający się szybciej pojazd i ja uznaje to za kulturalne zachowanie .... i sam tak robie

    ale oczywiście TY wiesz lepiej bo TY masz zawsze racje ...

    Pozdrawiam
    Gorzej od tego gdy o Tobie źle mówią jest tylko wtedy gdy o Tobie nie mówią ...
    GG# 2555806

  12. #352
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... ŻĄDŁO FORUM Avatar JoShi
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Skąd
    mazowieckie
    Posty
    9.894
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    184

    Domyślnie

    Cytat Napisał Pawson
    nie chesz zjeżdżać to nie zjeżdżaj ...
    przyjmij jednak że wiele osób zjeżdża i to bez migania po prostu widząc zbliżający się szybciej pojazd i ja uznaje to za kulturalne zachowanie .... i sam tak robie
    A ja uwazam to za lamanie przepisow i uwazam, ze powinno sie to karac mandatami. Ja zjezdzam do lini pobocza, nawet jak jakis nachalny cham miga na mnie swiatlami. Do granicy pobocza i ani o cal wiecej.

    Wycieczki osobiste nie sa tu na miejscu i raczej nie swiadcza o tym, zebys mial cos wiecej z sensem do powiedzenia.
    Na świecie nie ma innych zjawisk, poza zjawiskami fizycznymi...
    Dziennik na forum :: Dziennik ze zdjęciami :: blog

  13. #353
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Mały
    Zarejestrowany
    May 2003
    Skąd
    Gościcino
    Posty
    7.643

    Domyślnie

    Cytat Napisał Pawson
    nie chesz zjeżdżać to nie zjeżdżaj ...
    przyjmij jednak że wiele osób zjeżdża i to bez migania po prostu widząc zbliżający się szybciej pojazd i ja uznaje to za kulturalne zachowanie .... i sam tak robie

    ale oczywiście TY wiesz lepiej bo TY masz zawsze racje ...

    Pozdrawiam
    Ja też zjeżdżam (ale nie tym tršbišcym czy mrugajšcym). Jeœli chce jechac niech jedzie - ja nie jestem policjantem żeby zatrzymywać innych uczestników drogi.

  14. #354
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Nefer
    Zarejestrowany
    Dec 2005
    Posty
    35.721
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2772

    Domyślnie

    A ja poruszę inny temat ( po mojej dzisiejszej 6,5 minutowej drodze do pracy)
    Jechała przede mną Renówka na gdańskich numerach z kratką. Jechała z lewej na prawo i znowu na lewo.
    Pomyślała, że koleś nawalony. Raz 30/h za chwilę 100/h i znowu 30/h.
    Na światłach ( jak już się zdecydował o której stronie się zatrzyma - oczywiście bez kierunkowskazów) podjechałam zobaczyć co to da debil.
    Jasne
    Panienka gadająca przez komórkę.
    Na chwilę spojrzała na mnie, więc jej pokazałam kólko na czole i pojechałam - szybko, przykraczając prędkość, zdecydowanie przekraczając prędkość tak, żeby być od niej najdalej ....
    Czy macie zestawy głośnomówiące w samochodach?
    Ja nie mam, bo mi się nie chce pojechać do warsztatu - po prostu nie odbieram telefonu jak prowadzę ( ale nie jestem terakochirurgiem, więć sprawa może poczekać 5 minut). Znajomi i rodzina już się do tego przyzwyczaiła.
    Nie odbieram, nie dlatego, że nie umiem prowadzić i rozmawiać, tylko dlatego, że czytałam wyniki badań ze Stanó na ten temati uważam, że trzeba być kamikadze, żeby to robić...
    Dziennik
    Kołmentarze,
    Nalewki - nowe hobby
    Suma inteligencji na świecie jest stała, ale liczba ludności ciągle rośnie.

  15. #355
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... ŻĄDŁO FORUM Avatar JoShi
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Skąd
    mazowieckie
    Posty
    9.894
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    184

    Domyślnie

    Cytat Napisał Nefer
    Ja nie mam, bo mi się nie chce pojechać do warsztatu - po prostu nie odbieram telefonu jak prowadzę ( ale nie jestem terakochirurgiem, więć sprawa może poczekać 5 minut). Znajomi i rodzina już się do tego przyzwyczaiła.
    Nie odbieram, nie dlatego, że nie umiem prowadzić i rozmawiać, tylko dlatego, że czytałam wyniki badań ze Stanó na ten temati uważam, że trzeba być kamikadze, żeby to robić...
    Znow sie z Toba musze zgodzic. U mnie odbiera pasazer jak jest i grzecznie informuje, ze oddzwonie pozniej, albo prosze powiedziec o co chodzi (nie mam poczty glosowej bo nie lubie).

    A znam takich, co woza telefony w bagazniku i wogole nie maja problemow z tym, ze cos im gra.
    Na świecie nie ma innych zjawisk, poza zjawiskami fizycznymi...
    Dziennik na forum :: Dziennik ze zdjęciami :: blog

  16. #356

    Domyślnie

    Cytat Napisał Nefer
    A ja poruszę inny temat ( po mojej dzisiejszej 6,5 minutowej drodze do pracy)
    Jechała przede mną Renówka na gdańskich numerach z kratką. Jechała z lewej na prawo i znowu na lewo.
    Pomyślała, że koleś nawalony. Raz 30/h za chwilę 100/h i znowu 30/h.
    Na światłach ( jak już się zdecydował o której stronie się zatrzyma - oczywiście bez kierunkowskazów) podjechałam zobaczyć co to da debil.
    Jasne
    Panienka gadająca przez komórkę.
    Na chwilę spojrzała na mnie, więc jej pokazałam kólko na czole i pojechałam - szybko, przykraczając prędkość, zdecydowanie przekraczając prędkość tak, żeby być od niej najdalej ....
    Czy macie zestawy głośnomówiące w samochodach?
    Ja nie mam, bo mi się nie chce pojechać do warsztatu - po prostu nie odbieram telefonu jak prowadzę ( ale nie jestem terakochirurgiem, więć sprawa może poczekać 5 minut). Znajomi i rodzina już się do tego przyzwyczaiła.
    Nie odbieram, nie dlatego, że nie umiem prowadzić i rozmawiać, tylko dlatego, że czytałam wyniki badań ze Stanó na ten temati uważam, że trzeba być kamikadze, żeby to robić...
    co do komórek to gdzies czytałem że tak naprawdę rozprasza rozmowa -to czy ma się zestaw głośnomówiący czy nie niewiele zmienia ... no może poza wygodą

    nie wiem czy to prawda ... ale wydaje mi się że coś w tym jest ...

    JoShi
    ja nie popieram chamskiego migania .. sam czegoś dostaje jak mi taki cfaniaq siada na ogonie i miga ... czasem jednak zdaża się zapomieć i przykleić do lewej linii jeśli ktoś dojeżdżając do mnie da mi RAZ i SPOKOJNIE znak światłami to się odsunę .. bo co mi szkodzi ...

    za wycieczki przepraszam
    Gorzej od tego gdy o Tobie źle mówią jest tylko wtedy gdy o Tobie nie mówią ...
    GG# 2555806

  17. #357
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Mały
    Zarejestrowany
    May 2003
    Skąd
    Gościcino
    Posty
    7.643

    Domyślnie

    Cytat Napisał JoShi
    Cytat Napisał Nefer
    Ja nie mam, bo mi się nie chce pojechać do warsztatu - po prostu nie odbieram telefonu jak prowadzę ( ale nie jestem terakochirurgiem, więć sprawa może poczekać 5 minut). Znajomi i rodzina już się do tego przyzwyczaiła.
    Nie odbieram, nie dlatego, że nie umiem prowadzić i rozmawiać, tylko dlatego, że czytałam wyniki badań ze Stanó na ten temati uważam, że trzeba być kamikadze, żeby to robić...
    Znow sie z Toba musze zgodzic. U mnie odbiera pasazer jak jest i grzecznie informuje, ze oddzwonie pozniej, albo prosze powiedziec o co chodzi (nie mam poczty glosowej bo nie lubie).

    A znam takich, co woza telefony w bagazniku i wogole nie maja problemow z tym, ze cos im gra.
    PS komórek - wczoraj słuchałem zetki z Weissem. Rozmawiał z rzecznikiem zwišzku piłki nożnej, który nie wiedzšc że jest "na fonii" stwierdził m.w. "poczekaj Janusz bo policja stoi, a ja jadę i gadam przez komórkę"....

  18. #358
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... ŻĄDŁO FORUM Avatar JoShi
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Skąd
    mazowieckie
    Posty
    9.894
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    184

    Domyślnie

    Cytat Napisał Pawson
    co do komórek to gdzies czytałem że tak naprawdę rozprasza rozmowa -to czy ma się zestaw głośnomówiący czy nie niewiele zmienia ... no może poza wygodą
    To co ? Z pasazerem tez nie powinno sie rozmawiac ? Eeeee...


    Cytat Napisał Pawson
    ja nie popieram chamskiego migania .. sam czegoś dostaje jak mi taki cfaniaq siada na ogonie i miga ... czasem jednak zdaża się zapomieć i przykleić do lewej linii jeśli ktoś dojeżdżając do mnie da mi RAZ i SPOKOJNIE znak światłami to się odsunę .. bo co mi szkodzi ...
    No widzisz a ja sie odsuwam i bez migania... ale nie na pobocze...
    Na świecie nie ma innych zjawisk, poza zjawiskami fizycznymi...
    Dziennik na forum :: Dziennik ze zdjęciami :: blog

  19. #359

  20. #360
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... ŻĄDŁO FORUM Avatar JoShi
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Skąd
    mazowieckie
    Posty
    9.894
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    184

    Domyślnie

    A bo tam sa takie przepisy ruchu, ze pierwszenstwo ma ten kto ma wiekszy samochod i glosniejszy klakson.
    Na świecie nie ma innych zjawisk, poza zjawiskami fizycznymi...
    Dziennik na forum :: Dziennik ze zdjęciami :: blog

Strona 18 z 33

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony