dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 29 z 29
  1. #21

    Domyślnie

    Cytat Napisał Renia
    Cytat Napisał Mohag
    a "nie do konca" wykonane lazienki, wykreowano po to zeby normalny czlowiek mogl sobie kupic pare metrow kafelek, przy czym te pare metrow nie zwala z nog.....
    A nie dlatego żeby zmienić dość długo panujący trend kafelkowania aż pod sam sufit i wprowadzić nowy ?
    to zalezy jak kto na to patrzy i dla kogo ile jakis trend trwa ja znam kafelki nie do konca juz od 20 lat i moge powiedziec ze mi sie przezarly czyli dla mnie powinni juz dawno ten trend zmienic... ale deweleoper myslli inaczej. Przy stu wybudowanych mieszkaniach, w kazdym obetniemy 5 m2.. przy sredniej 100 zl (kafle+dodatki+robocizna) cena wzieta z sufitu pogladowo, robi sie juz troche a przeciez na tych stu mieszkaniach sie nie konczy.... biorac okres 20 lat (

    tamtu, o naiwnosci ... myslisz ze mode my wymyslamy, czy nasi architekci ? ogolno dostepna "mode" nie kreuja nawet "designerzy". Ogolno dostepna mode kreuja producenci i rynek zbytu.

  2. #22
    Lider FORUM (min. 2800)
    Renia

    Zarejestrowany
    Sep 2003
    Posty
    2.938
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    160

    Domyślnie

    Cytat Napisał Mohag
    to zalezy jak kto na to patrzy i dla kogo ile jakis trend trwa ja znam kafelki nie do konca juz od 20 lat i moge powiedziec ze mi sie przezarly czyli dla mnie powinni juz dawno ten trend zmienic...
    A może to jest tak, że "przeżera się" każdemu co innego, konkretnie to co on miał i co mu sie znudzilo i opatrzyło i zbrzydło, a komus innemu to będzie odpowiadac, bo jest dla niego "nowością".
    życie jest zdecydowanie za krótkie...
    i beznadziejne bez kota w domu !

    Dziennik
    Komentarze

  3. #23

    Domyślnie

    uhu jak najbardziej ale to juz jest indywidualna sprawa i to "odchodzenie" od czegos w ogolnej "modzie", jest w tym przypadku nagiete

  4. #24
    Lider FORUM (min. 2800)
    Renia

    Zarejestrowany
    Sep 2003
    Posty
    2.938
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    160

    Domyślnie

    oczywiście, że tak
    życie jest zdecydowanie za krótkie...
    i beznadziejne bez kota w domu !

    Dziennik
    Komentarze

  5. #25
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar marta1210
    Zarejestrowany
    May 2007
    Posty
    436
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    27

    Domyślnie

    w moim poprzednim meiszkaniu nie mialam plytek na calosci, jeda sciana byla do pomalowania- tak mi sie podobalo wtedy

    wyszlo tak: sciane malowalam 3 razy, bo nie moglam utrafic z kolorem, ktory by pasowal

    po 2 latach sciana mi popekala, bo byla troche sztukowana przy montazu drzwi

    teraz, mimo ze architekci doradzali inaczej, mam na wszystkich scianach od gory do doly plytki i nei musze sie martwic o dobry kolor, o malowanie ani pekanie

  6. #26

  7. #27
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Nefer
    Zarejestrowany
    Dec 2005
    Posty
    35.721
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2772

    Domyślnie

    Ano tak jak się komu podoba Mam gdzieś mody - w każdym zakresie - budowlanym też.
    Dziennik
    Kołmentarze,
    Nalewki - nowe hobby
    Suma inteligencji na świecie jest stała, ale liczba ludności ciągle rośnie.

  8. #28
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    karolinda

    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    60-516
    Posty
    6

    Domyślnie

    Cytat Napisał smutna lidka Zobacz post
    ja na 130
    no własnie, ja też między 130 a 140 ...
    kafelki do samego sufitu kojarzą mi się z rzeźnią, chłodnią, z czymś takim. Szczególnie , że mam białe więc efekt rzeźni byłby spotęgowany

  9. #29

    Domyślnie

    Witam,
    U mnie jest tak:
    - w łazience mamuśki do drzwi;
    - w wc do 1,6m
    - w naszej łazience: do ściany kolankowej (1,4m) nad wanną mam cegły i są do sufitu, kolejna ściana do geberit w płytkach a reszta w cegłach i prysznic w otoczakach do sufitu, za lustrem do wysokości ściany kolankowej

    ..więc w każdej mam inaczej i.. chyba raczej nie patrzyłam na modę, po prostu miałam jakąś wizję..

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony