dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Dom w lawendzie długa droga do spełnienia marzeń

    zdjęcia wklejają sie bardzo małe, hm.... nie wiem dlaczego!
    najgorsze jest to że nie mogę osunąć zupełnie wiadomości........eh to nowe forum!!!
  2. Domek Emi Sławka i Nisi Z68

    Mam też za sobą kolejne rozmowy z hydraulikami. Gość "miejscowy" z polecenia swoją pracę z materiałami wycenił na ok. 54 tys netto - do negocjacji ale już niewielkiej. Założenia główne: Kocioł kondensacyjny o mocy 21 kW z wbudowanym zasobnikiem solarnym 150 l. i częścią ładowaną warstwowo o poj. 75 l.; dwa duże grzejniki drabinkowe PURMO, grzejniki stalowe PURMO, 85m2 podłogówki, styro 30mm z folią, pakiet solarny VAILLANT rurowy; geberity i wszystkie potrzebne rzeczy ...
  3. efekt motyla czyli Batuta

  4. Natalkowy dziennik pietrzyków

    Normalnie nie wytrzymam muszę jeszcze coś napisać. Dopiero przed chwilą dowiedziałam się ze mój Pietrzyk w ogóle nie zagląda do tego dziennika. A to dlatego że nie wie jak tam wejść. No szok szok :lol2:. I chyba biedaczek teraz przez pół nocy nie będzie spał bo się dowiedział i czyta, czyta i czyta. I taki jest właśnie ten mój Pietrzyk. On działa na budowie a ja uwieczniam jego działanie i jakoś chyba się uzupełniamy.

    A teraz to chyba późno się zrobiło ...
  5. Domek Emi Sławka i Nisi Z68

    Ale się zapomniałam :( cały tydzień nie napisałam nawet jednego słowa! Ale wstyd...

    Więc od początku - cały tydzień był baaardzo pracowity. Więźba już stoi. Ścianki działowe na górze też:wave: Dziś robiłam małe zwiedzanie. Pięknie to wygląda. pokoje są naprawdę ogromniaste - szczególnie sypialnia. Pralnia też wyszła ogromna, nawet nie wiem czy nie za duża. Ale mąż powiedział, że bedzie miejsce na dwie suszarki :yes:- i chyba ma rację bo na pewno się ...
Strona 1 z 11