dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Moje zapiski z budowy - dominikams

    No dobra, czekaliście, czekaliście, i się doczekaliście :wink:

    Oto moja duma :D




    A tu więźba daszku nad tarasem, prawda, że od razu domek lepiej wygląda? :wink:



    Mimo, że jeszcze nie ma deskowania i papy, to mniej więcej można sobie wyobrazić jak to będzie wyglądało, i muszę ...
  2. Od kwietnia do ... zimy (a może jesieni?)

  3. Od kwietnia do ... zimy (a może jesieni?)

    ZAKOPUJEMY!
    Jako że "fotosik" znowu sie zbiesił, przystępuję do pisania. Reszta zdjęć jutro (jak dobrze pójdzie).
    Najpierw musiałam sobie uświadomić, jaki dzień tygodnia mamy dzisiaj. Udało mi się po mozolnych wyliczeniach dojść do wniosku, że środę. Przystępuję więc do opowiadania o wydarzeniach trwającego tygodnia, który, jak to zwykle bywa, zaczął się w poniedziałek.
    Otóż w poniedziałek bladym świtem na budowę wyruszył Andrzej. Na ...
  4. Marzenia o własnym... podwórku

    No to chyba zaczęło się na dobre! Jak rano pojechałem na działkę i z daleka dostrzegłem samochód majstra, aż mnie w dołku ścisnęło z wrażenia. Cholerka, zaczęli budować nam chałupę :D Pan Wiesio nie wymigał się i zebrał chłopów do kopania. Zbrojarz dzielnie rozciągał druty, a pan majster z trzema pomocnikami brodził po kolana w glinie. Trochę mnie przeraziła głębokość tych wykopów. Tyle przecież z nim rozmawiałem o tym, żeby płyciej kopali bo nawiozę tyle ziemi, ...
  5. Graczyk i dmuchawce latawce... Dziennik budowy

    Witam

    Czas tak strasznie gna a wieczór robi się tak wcześnie, że nie mogę nadążyć za moimi majstrami. Dziś dotarłem na budowę po zmroku :( choć to dopiero była 16:15. :o Co zrobić taka pora roku i do lutego nie będzie lepiej :x dlatego też zapodaję zdjęcia z niedzieli a jutro postaram się pstryknąć kilka fotek za dnia. A muszę powiedzieć zmieniło się troszeczkę. Mamy troszkę ścianek szczytowych i ścianek frontowo-tylnych, ale to jutro dziś tylko ...
Strona 1 z 5