dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Remont domu z duszą :)

    Witam! Dzisiaj właśnie rozpocząłem remont domu po moich pradziadkach z 1926 roku. Zupełnie przypadkowo dzisiaj,ponieważ początek zaplanowany był na drugą połowę czerwca,jednak pogoda przerwała pracę moim budowlańcom (zalało wykopane fundamenty) a u mnie jest w miarę sucho postanowili nie tracić czasu i zacząć wcześniej u mnie. Więc ja kompletnie na to nie przygotowany mam już wykopane dziś ( a ściślej wczoraj bo jest po 24) fundamenty pod rozbudowę.
    Właściwie ...
  2. Tu na razie jest ściernisko, ale będzie...

    Zaczynam rozumieć jak działa tzw. "odpowiedzialność" na budowie, mam nadzieję, że nie za późno. Oto przykładowy dialog z wczoraj:
    Murarz: Te przestrzenne zbrojenia ścian szczytowych są bez sensu. Są tacy co w ogóle tego nie zbroją. Ja daję dwa pręty i jeszcze nikomu się nic nie stało.
    Kierownik: Ja też daję dwa pręty i to rzeczywiście wystarcza w zupełności.
    Inwestor, czyli ja: Wpisze mi Pan to do dziennika budowy?
    Kierownik (do murarza): Proszę
    ...
  3. SALSA-dziennik budowy

    Efekty dzisiejszej pracy.Zbrojenie skończone.Wysypane linie pod fundament.Chociaż jedna linia z błędem,ale zauważonym w porę.:)


  4. Nasza Lawenda

    wyznaczanie linii podziału między płytkami a parkietem w salonie zakończyło się sukcesem!! wyszło idealnie! (przynajmniej na razie tak to wygląda) :wink: :D

    dzisiaj przyjechały baterie - piękne są!! :D :D

    niespodziewanie pojawiły się też grzejniki :o po prostu - przyjechały i są.. mogło by tak ze wszytskim być :wink: a oto dowód rzeczowy:


    jutro hydraulicy zaczynają rozkładać ...
  5. Spełniamy nasze marzenie ...

    Zamówiliśmy okna :D.

    Ostatecznie wybór padł na REHAU.
    Dostaliśmy dodatkowo 10% rabatu :p, kolor złoty dąb. Dostawa i montaż ok 22 czerwca, obyśmy zdążyli z pracami.

    Dzisiejszy stan prac :



Strona 1 z 20