dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Dziennik Whisperów

    15 września 2006
    Kliniec rozrzucony, obrzeża wkopane. O ile pamiętam, to miałem dość roboty na długi czas.

    Ano właśnie, "o ile pamiętam", bo mamy już...
    listopad
    Com ja zrobił przez te dwa miesiące? Skopałem hektary ziemi (no, kilkadziesiąt metrów kwadratowych), powyrywałem chwasty (wiem że odrosną, więc mi ich nie żal) i utuczyłem koty. Tak naprawdę koty tuczą się same, a zwłaszcza Szarzyna, która(który) wyżera wszystko Czarno-Białemu. ...
  2. Dziennik Budowy Ani - Dom za rogiem

    Aha pochwalę sie, że mamy już pozytywną decyzję kredytową. Teraz już mysli moga nabrac rozpędu- okna białe czy brązowe?:) kolor kafelek i te inne fajne sprawy:))
  3. Dziennik Budowy Ani - Dom za rogiem

    Witam po przerwie:)

    Ponizej wklejam ostanie zdobyte zdjęcia z zewnątrz. na papie widoczny pierwszy śnieg:)) Juz zadeskowane i zapapowane, na razie dach przygotywany do położenia dachówki. Wiadmosci z ostatniej chwili- panowie na budowie już kładą dachówkę, jednak zdjęcia jak zwykle po sobocie:)


    ...
  4. Dziennik Robina

    Poniedziałek, 06.11.2006
    Miało być lepiej a wyszło jak zwykle...

    Padało w niedzielę ale dzis już nie. Co wiecej- wczoraj dzwoniła szwagierka, że w Warszawie jest plus 8 (!) i ani sladu śniegu- w takim razie jutro i u nas będzie odwilż.

    I w końcu doczekałem się telefonu z banku- pani zadzwoniła i zaprosiła do podpisania umowy- będzie więcej kasy ;)
    W samą pore... może te trzy dni przestoju były jakimś zrządzeniam losu? Może Ktoś ...
  5. Adriano Komputero(wa) i dziennik

    Dla ratowania własnej równowagi psychicznej postanowiłam dzisiaj postawić kropkę nad i , czyli zamówić bramę garażową i kominek :wink:
    Po długich przemyśleniach, oględzinach i wywiadach zdecydowaliśmy się na Hoormana . Mieliśmy jednak dylemat, czy wybrać bramę ocieplaną na całej szerokości 4 cm, czy też nieco cieńszą z ociepleniem 2 cm i 4 cm na przemian :roll: . Panowie, którzy handlują tymi bramami (trzy niezależne punkty sprzedaży) polecali tą cieńszą wersję ...
Strona 1 z 4