dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Adriano Komputero(wa) i dziennik

    I znów wybrałam się na wycieczkę :wink: (zabierając tym razem listę z podpisami w teczkę). Tym razem firaneczki w PKS-ie były błękitne, a okienko zamarznięte i musiałam sobie wychuchać małe kółeczko, by widzieć gdzie jadę. Ciągle jednak zachodziło lodem, więc chuchałam dość często. Siedzenia też nieco mniej wygodne. Sprężyny okazały się bardzo wysłużone i wbijały się przy każdym zakręcie w moją kość ogonową i kręgosłup :-? Kiedy zmieniłam miejsce, by ...
  2. Nurniego dziennik

    07.02.2006
    Przestał martwić mnie już padający śnieg 8) a zaczyna mnie martwić co będzie z tego śniegu jak przyjdzie odwilż :o
    Śniegu na ziemi kupa, a ziemia zamarźnięta - jak odwilż przyjdzie szybo - to sobie popłyniemy bo woda z roztopionego śniegu nie będzie miała gdzi wsiąkać :o :o :-?

    ....cdn
  3. Mazurska chałupa komtura

    Kiedy juz ustaliliśmy, że pewnych zmian nie można wprowadzić bo to niewykonalne z przyczyn technicznych, finansowych, zdrowotnych, estetycznych, itd. Postanowiwiliśmy zamurować jeden otwór drzwiowy. W tej chałupie było strasznie dużo drzwi, znacznie więcej niż pomieszczeń. Z kuchni zrobić dwie łazienki, małą - WC, umywalka i prysznic i dużą z oknem, dużą wanną, umywalką WC i miejscem na pralkę. W dawnym pomieszczeniu które było chyba jakąś spiżarnią zrobić maleńki ...
  4. Praktyczny dziennik AgnesK

    otwarta:



    Glizdeczka ogląda dobranockę. :D





    I to wszystko na dziś. :D
  5. Praktyczny dziennik AgnesK

    Nie wiem jak to zrobić :-?
    Z braku laku będą małe zdjęcia. Trudno.

    Owa szafka:

Strona 1 z 5