dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. MMB_Gdynia - budujemy domek

    09.02.2008 - wstawiamy okna (made by investor) ;-)









    dachówka juz na placu budowy


    ...
  2. Wolność Tośku w swoim domku

    Rozmyślania nie uczesname bo szczotki zabrakło
    Dzisiaj rano podjełam męską decyzję, że jedziemy do Gerdy bo drzwi. Miły pan za 2 pary drzwi ibramę garażowa policzył 11 tys z hakiem. Nie cierpię rachunków 11 tys z hakiem. Pan na moją aluzję nie zareagował, trudno. Wiem jedno nie chcę wydawać 11 tys z hakiem na jakieś tam drzwi, w końcu to koszt edukacji rocznej jednego malucha w mojej wisi. Po super obiadku u Mamuni, skoczyliśmy do Liroja w celu obejrzenia rożynych dziwnych ...
  3. Mój dziennik budowy "Od Proximy do Zenita"

    2008.02.09

    Budowa jest ok. W dalszym ciągu kładę tynki w piwnicy. Elektrycy w tym tygodniu mi trochę szwankują ( nie widziałem ich w tym tygodniu na budowie)
    Mam nadzieję, że w poniedziałek wrócą....



    To zabezpieczenie uchroni mnie przed ewentualnym powrotem ścieków z kanalizacji do budynku (szczur także się nie przedostanie.

    ...
  4. Marzenia o własnym... podwórku

    Dziś podpisałem umowę na okna. Będzie PCV Salamander Streamline w kolorze zewnętrznym "złoty dąb", na okuciach Roto. Jeśli chodzi o drzwi zewnętrzne - front/kotłownia: Gerda GWX20/WX20. Miałem pewne dylematy odnośnie Gerdy, ale decyzja zapadła...
    Wracając do okna łazienkowego – po namyśle – jednak nie zrezygnuję. Będzie wymarzona wanna...
    Równocześnie (rzecz jasna :wink:) skontaktowałem się z lokalną firmą ochroniarską. Abonament na ...
  5. Dziennik Dorbie - lukrecja, palce lizac...

    Domek wczorajszy.
    A dzis juz koza grzala domek- pozyczona od sasiadow i byly kielbaski z patelni
    Dzis byl prad ciag dalszy i wielkie sprzatnie. Budowlancy to straszni syfiarze, niestety, jacy by nie byli dobrzy to tych smieci zostawiaja tak duzo ze szok i to kazda ekipa
Strona 1 z 9