dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. Natalkowy dziennik pietrzyków

    Nasze płytki w dolnej łazience na 99% będą takie


    cokolik też już wybrany


    panele w salonie chyba takie z optyczną fugą


    i podłogóweczka w salonie


    i kuchnia


    i dolna ...
  2. Historia pewnego faworyta :) C183b

    07.04.2010 - Ważna data - ZAMYKAMY BUDYNEK
    Montujemy okna na dole i na górze.
    NA dół wybraliśmy okna firmy Oknoplast - kolor orzech od zewnątrz a białe od środka. na góre idą okna Veluxy o wymiarach 78x160 do pokoi (jedno uchylno - obrotowe a drugie zwykłe), do łazienek po jednym 78x140.
    Okna w pokojach opuściliśmy niżej niz zakładał projekt - aby można było swobodnie wyglądać przez okno i z tego powodu usuwali nam pod oknami ściankę ryglową. Okna w łazienkach ...
  3. Koniec weekendu.

    Nareszcie koniec wekendu, od jutra ruszaja dalsze prace na budowie. Jutro muszę zrobic jakąś wiechę bo we wtorek, albo w środę ma byc zawieszona (mam nadzieję). We wtorek też musimy jechac z mężem kupic siatke na ogrodzenie, bo jeszcze jest nie ogrodzone, a pomyslałąm, że teraz częściej tam będziemy więc, zeby nam synuś (2 latka) nie uciekał, to warto ogrodzic, również z racji bezpieczeństwa bo działeczka jest przy ulicy. Dzisiaj mąż jest w pracy na noc więc ja sobie siedze ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: wiecha Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  4. Natalkowy dziennik pietrzyków

    Jej:eek: ale dawno nic tu nie pisałam:eek:. Widzę, że mój dziennik to już nie dziennik ale miesięcznik bo w maju nawet jednego wpisu nie było:eek:. No cóż ostatnio dużo dzieje się na budowie, mimo tak kiepskiej wiosny i jak by czasu strasznie mało, a do przerowadzki pozostało 2 miesiące i 3tyg. Nie mam pęcia jak my to zrobimy, ale przyszli lokatprzy naszego mieszkanka nadal wyrażają chęć zamieszkania w nim od 1.08.2010 więc tak czy siak trzeba powolutku zwijać manele:yes:. ...
  5. Historia pewnego faworyta :) C183b

    01.04.2010-03.04.2010
    Z najważniejszych rzeczy z tego okresu to wylanie w końcu schodów na górę i praca dekarzy na dachu :) A w środku chłopaki stawiali ścianki działowe.

    Schody - mimo że zabiegowe są naprawdę wygodne, majster sam wymierzył wysokość stopni i ich głębokość aby były wygodne - nie sugerował się tym co jest w projekcie
    ...
Strona 2 z 23