dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. Marzenia o własnym... podwórku

    Dzień wolny, czyli akcja "Glazura w kotłowni" :D
    Płytki, podobnie jak gres, po 13 zł za metr w I gatunku.
    Oto efekt 7 godzin pracy - ściana ok. 6 m2.
    Tadam!:


  2. Klinkierowy Bursztyn

    Tydzień kolejny i sprawdzają się wykonawcy, czyli elektryk, alarmowiec, wykonawca tynków,
    Dzisiaj odebrałem i zawiozłem do stolarza witraże do drzwi są bardzo ładne i mam nadzieję że tak samo będą wyglądać w drzwiach :lol: :lol: , w piatek wstawianie więc będzie zdjęcie drzwi.
    Tutaj bardzo chwalę i polecam zakład obróbki szkła http://www.darexd.eu/ , wszystko w expresowym tempie i z pierwszych oględzin bardzo dobrze zrobione. Ceny przystępne :lol: :lol: .
    Jutro ma wejsć ...
  3. Dziennik Budowy Marty i Maćka - Skrzat C115

    dzisiaj dalszy ciąg załatwiania kredytu, czyli poszliśmy złożyć wniosek

    naczekaliśmy się 1,5 godziny bo pan z banku załatwiał inne osoby, na szczęście potem poszło bardzo sprawnie. aż się zastanawiam czy aby na pewno tylko tyle potrzeba żebyśmy ten kredyt dostali :) podpisanie umowy ma być w ciągu miesiąca, pierwsza transza po ok 3 dniach od podpisania umowy, czyli w połowie sierpnia powinniśmy dostać kasę. Będziemy mieli około 2 tygodnie na załatwienie ...
  4. Dziennik jakich wiele

    no to pora na nastepne odkrycie :oops:
    tym razem drewutnia
    bedzie lepiej wygladala za kilka lat jak to bylo w Krzyzanowicach :oops:
    ale taka gola wyglada tak:





    jak dla mnie zbyt goralska jest
  5. Dziennik Niuni

    Fundamenty na ukonczeniu/wykonczeniu :) Jeszcze troche pracy zostalo ale to juz pojdzie. Jest tylko jeden problem, wykryty przez meza. Geodeta sie pomylil przy tyczeniu :evil: mamy 70 cm przesuniety dom. odleglosci do granic na szczescie pasuja. zobaczymy w przyszlosci co bedzie z odbiorem, geodeta wytyczyl, wpisal sie pieknie do dziennika i bedzie sie w razie co tlumaczyl. Byl dzis na wizji lokalnej :) i przyznal sie ze faktycznie jak teraz patrzy to mogl sie pomylic. Ale co mnie to obchodzi, ...