dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Trudne wybory

    A to dopiero początek naszych zmagań. Aktualnie szukamy ekipy do SSO + wykonawcy instalacji grzewczej- pompy ciepła. Projekt do najłatwiejszych nie należy, wykonawcy drapią się po głowie i na razie czekamy na wyceny... od czterech majstrów. Może ktoś nas zechce

    Wyborem ekipy ekscytuję się bardziej niż poszukiwaniami sukni ślubnej. W końcu ślub i rozpoczęcie budowy planujemy na ten sam miesiąc- sierpień. Są pewne priorytety... i kiecka do nich nie należy
    Tagi - katalog słów kluczowych: ekipa, ekipa budowlana, sso Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  2. Ekipa-poszukiwania

    Kiedy projekt był już na ukończeniu, zaczęłam poszukiwania ekipy do budowy domu. Pomysł był taki, że ja organizuję materiały.Chciałam wszystkiego sama dopilnowywać i mieć pod kontrolą. Kilku naszych znajomych niedawno wybudowało domy ale NIKT nie był skory do polecenia wykonawcy.To dawało do myślenia, jaka przygoda nas czeka...Ogłosiłam na jednym z portali, że poszukuję wykonawcy i rozpoczęłam kastingi. Ciekawe doświadczenie Jeden z Panów kiedy poznał moje oczekiwania, ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: ekipa budowlana Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  3. Zapadamy w sen zimowy

    Nieubłaganie nadciągała jesień. A nasza budowa nie ruszyła ani o milimetr. Desperackie próby znalezienia nowych budowlańców, spełzały na niczym. Trawa więdła, a nasze nadzieje razem z nią.
    Znalazło się wprawdzie paru takich, którzy obiecywali, że jeszcze do końca roku wybudują nam piwnicę. Ale po co nam sama piwnica? W zimie do niej śniegu naleci, wszystko zamoknie, zawilgotnieje i na co to komu? Niczym te misie, wraz z pierwszymi płatkami śniegu, zapadliśmy w sen. ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: ekipa budowlana Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum