dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 5 z 5
Pokaż wyniki od 81 do 98 z 98

Temat: szkolenie

  1. #81

    Domyślnie

    A może nie możemy być mistrzem śląska?

  2. #82
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... WSZECHOBECNA Avatar zielonooka
    Zarejestrowany
    May 2004
    Posty
    9.942
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    ja mysle ze championem uzytkowym

  3. #83
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    rrmi

    Zarejestrowany
    Apr 2005
    Posty
    18.501

    Domyślnie

    a moze lepiej nie myslec

  4. #84
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Gosiek33
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Posty
    16.690
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    326

    Domyślnie

    Rrmi, jak było w Nowym Dworze?

  5. #85
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar bobiczek
    Zarejestrowany
    Oct 2001
    Posty
    5.014

    Domyślnie

    Chodzi i mi o to, że te szkolenia wszystkie, to jakieś takie dla właścicieli były milsze niż dla psa. Właściciel chciał mieć satysfakcję że jego pies leży gdy mu każe i siedzi nawet wtedy gdy nie ma na to ochoty. I robi "ślad" - choć dla psa bardzo męczące i nie zawsze ma na to ochotę
    Mój ojciec w swoim pędzie do własnej satysfakcji - zmarnował psu zdrowie.
    Jeżeli coś jest wbrew naturze i zmusza się - obojętnie czy to pies czy człowiek - aby wykonywać czynności które po prostu się wykonywać nie chce, albo co gorsza stanowią problem to jest to dla mnie głupie. Skakanie przez przeszkodę dla boksera np to nie lada wyzwanie i zagrożenie. Nie ma PREDYSPOZYCJI. Taka budowa psa.
    Jeżeli ktoś boi się dużego psa - to niech sobie kupi małego, wybór duży przecież.
    A jeżeli kupi dużego i myśli że go przeszkoli i wtedy nie ma prawa mieć z psem kłopotu - to jest w błędzie.
    Mój kumpel ma groźne psy - nie chodzi na żadne szkolenia, we własnym zakresie i wolnej chwili, potrafił z psami zrobić tak - że są mu posłuszne, ale i kochają go bardzo.
    Trzeba uważać żeby ta granica się nie zatarła - a czasami właśnie przez szkolenie może się tak stać.

    PS:
    Champion użytkowy, mistrz i chluba swojego pana w końcu pewnego dnia , uciekł od niego na zawsze, przynosząc wstyd, powody do długich przemyśleń i tak się bajka skończyła

  6. #86

  7. #87
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    rrmi

    Zarejestrowany
    Apr 2005
    Posty
    18.501

    Domyślnie

    Danap
    Super
    Tak przyznaje , ze mi sie Twoja mala podoba baaaardzo
    Ode mnie masz pw

  8. #88

    Domyślnie

    Budujemy dom, mamy zamówioną sunię akitę. Ma być u nas za rok. Hodowca już nam powiedział, że musi iść na szkolenie, w tym psie przedszkole. A mój mąż mnie straszy, że akita jako pies z charakterem dominujacym, zdominuje mnie CAŁKOWICIE. Jako dowód pokazuje rozpuszczone okrutnie koów 5. Bronię się, kot to kot, a pies to pies Akita to moja psia miłość od pierwszego wejrzenia. Wejrzenie było ok. 6 lat temu...

  9. #89

    Domyślnie

    zorka
    zajrzyj na stronę wesołej łapki, tam mieli podopieczną akitę...

    A! no i teoria dominacji... zapomnij

  10. #90

    Domyślnie

    Dawno tu byłam, pisałam o akicie. Akita dzisiaj skończyła rok, była kość urodzinowa, a jakże. Do szkolenia wracając. Szkoliłyśmy się 6 mcy, przedszkole i PT. Wyszło nam tak sobie, tzn. pies jest w porządku, ale nie polecę szkoły Dangaj, szkolą pod Warszawą. Kolczatki, pokrzykiwania na właścicieli, a jak problem to szybciutko wynocha. Mnie zaproponowano złamanie charakteru mojemu psu.. Zmieniłam szkołę na Baritus. Pan - siła spokoju w trzy minuty opanował moją ciągnącą jak parowóz psinę. Bez wrzasku i agresji. Powiedział, że on nie widzi problemu z moim psem... Dobrze, że mnie szybko wyrzucili z Dangaja, jeszcze bym swojemu psu zaszkodziła...

  11. #91
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar sylvia1
    Zarejestrowany
    Oct 2004
    Posty
    5.914
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    215

    Domyślnie

    Zorka to ty nei wiesz że Dangaj jest beeee? Baritus? nie znam. Ja mam teraz lekcję indywidualne i polecam. Pani dojeżdża do domku. Nie ma mowy o łamaniu charakteru ani innych tym dziwnych praktykach.

  12. #92

    Domyślnie

    Teraz już wiem.. I też mam lekcje indywidualne z instruktorem z Baritusa właśnie. I zadowolona jestem.

  13. #93
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) CZARNY PAS W WALCE O PRAWA INWESTORAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar nitubaga
    Zarejestrowany
    Feb 2008
    Posty
    18.724

    Domyślnie

    ... witajcie

    od dwóch dni mam w domciu psiaka oto Zoya tu jeszcze ciut niepewna, ale juz widać, że mądra bo nie zżera nam firanek




    czytałam o tych szkoleniach, ale nigdzie nie trafiłam na informację gdzie się można dowiedzieć o terminach i miejscach ich przeprowadzania... czy ktoś mi powie, gdzie w Warszawie to się odbywa?

  14. #94

    Domyślnie

    tu możesz znaleźć polecane szkoły w Warszawie: http://www.szkoleniepsow.fora.pl/szkoly-dla-psow,8/

  15. #95

    Domyślnie

    Polecam jw czyli Baritus. Trzeba wrzucić w wyszukiwarkę i się objawi Podany jest też telefon do właściciela, który poda terminy. Trzeba ostrożnie podejść do szkół polecanych przez Związek Kynologiczny, bo ja się właśnie na takiej polecanej szkole sparzyłam (Dangaj). Od 4 mca możesz szkolić w psim przedszkolu, fajna sprawa!

  16. #96
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) CZARNY PAS W WALCE O PRAWA INWESTORAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar nitubaga
    Zarejestrowany
    Feb 2008
    Posty
    18.724

    Domyślnie

    ... Wielkie dzięki


    właśnie za jakiś czas się przymierzam do tego przedszkola... nam obu się to na pewno przyda. Psina jest mądra, ale się boję, że sama ją popsuję poprzez brak wiedzy, nie tyle tajemnej co bardzo potrzebnej, bym ja zrozumiała psa, a on mnie

    Dzięki

  17. #97
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    rrmi

    Zarejestrowany
    Apr 2005
    Posty
    18.501

    Domyślnie

    Dangaj nie jest juz polecany przez ZK .
    Ostatnio edytowane przez rrmi ; 03-07-2012 o 15:49

  18. #98

    Domyślnie

    Witajcie

    Niezależnie jaka rasa pas czy kundelek warto przejść szkolenie. Psy szkolimy nawet o tym nie wiedząc od pierwszych chwil... Uczymy czystości, spania na legowisku, jedzenia z miski itp itd dlatego malucha można uczyć od zaraz jak go mamy

    Psie przedszkole zazwyczaj polecane jest od 3mc-do5mc, potem warto zrobić szkolenie podstawowego posłuszeństwa.
    Na przedszkolu to głównie zabawa, poznawanie zapachów, socjalizacja z innymi psami, ludźmi, dźwiekami.
    Na podstawowym siad, waruj, stój, leżeć zostać i ćwiczenia łączone. Ja z miom bc na koniec takiego szkolenia mielismy egzamin.

    Psy po takich szkoleniach lepiej znoszą sytuacje typu inny pies obok, tłum, halas i wiele innych

    Pozdrawiam
    Marzena

Strona 5 z 5

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony