dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 13 z 276
Pokaż wyniki od 241 do 260 z 5512
  1. #241
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Nefer
    Zarejestrowany
    Dec 2005
    Posty
    35.721
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2772

    Domyślnie









    Dziennik
    Kołmentarze,
    Nalewki - nowe hobby
    Suma inteligencji na świecie jest stała, ale liczba ludności ciągle rośnie.

  2. #242
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Nefer
    Zarejestrowany
    Dec 2005
    Posty
    35.721
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2772

    Domyślnie

    ...dubel...
    Dziennik
    Kołmentarze,
    Nalewki - nowe hobby
    Suma inteligencji na świecie jest stała, ale liczba ludności ciągle rośnie.

  3. #243
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Nefer
    Zarejestrowany
    Dec 2005
    Posty
    35.721
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2772

    Domyślnie











    Dziennik
    Kołmentarze,
    Nalewki - nowe hobby
    Suma inteligencji na świecie jest stała, ale liczba ludności ciągle rośnie.

  4. #244

    Domyślnie


    czerwono ale i szaro



  5. #245

    Domyślnie


    Płytki ABK
    Dla chcącego nic trudnego!

  6. #246
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar 1kinia1
    Zarejestrowany
    May 2006
    Posty
    415
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    112

    Domyślnie

    nie no po prostu piękny wątek - i piękne zdjęcia - ja też należę - a przynajmniej planuję należeć do fanatyków szarości + biel i czerń. na dowód pierwsze starcie z szarością i grafitem - IRIDIUM Paradyża w holu:




    w korytażu w części sypialnej też mam te płytki - wersja jaśniejsza i w kuchni - wersja ciemniejsza. co prawda jeszcze bez fug i strasznie brudne (sorrki ) ale wydaje mi się że całkiem ciekawie wyszło...
    pozdrawiam

  7. #247

    Domyślnie

    hej chcicalam sie wreszcie pochwalic moimi wnetrzami w szarosciach ale przez format kompa nie mam mojej sciagi jak sie wkleja zdjecia
    ogolnie uwielbiam szarosci

  8. #248

    Domyślnie

    zaraz spobuje cos wkleic moze sie uda


  9. #249

    Domyślnie

    wkleje jeszcze kawalek kuchni , ktora jest tymczasowa wzielismy ja ze starego mieszkania ale narazie niestety musi byc


  10. #250

    Domyślnie

    Cytat Napisał Nikola79
    zaraz spobuje cos wkleic moze sie uda


    hmmm... wygląda bardzo ciekawie co to za płyteczki?
    i co takiego ciekawego masz nad blatem kuchennym?

  11. #251

    Domyślnie

    amfi nad blatem mam tapete takie tymczasowe rozwiazanie tak jak i kuchnia hehe a płytki kupilismy w Max-flizie w krakowie chyba nazywały sie artech

  12. #252

    Domyślnie

    Cytat Napisał Nikola79
    płytki kupilismy w Max-flizie w krakowie chyba nazywały sie artech
    mają bardzo fajny ascetyczny styl

  13. #253

    Domyślnie

    amfi tez mi sie bardzo podobaja , do tego jest taki niby dekor kolo lustra ktory jest wielkosci 30na 30 i wyglada jak drapany beton

  14. #254

    Domyślnie

    Bardzo ładna łazienka, zresztą my mamy te same płytki w małej łazience - artech perlato i grigio.Jak skończymy łazienkę postaram się pokazać, nawet nieźle wyszła.

  15. #255

    Domyślnie

    joamor to mamy te same kolory jak zrobicie to koniecznie pokaz

  16. #256
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar K74
    Zarejestrowany
    Apr 2005
    Posty
    1.446
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    197

    Domyślnie

    Ja mam trochę szary wiatrołap. Nie wiem, czy pasuje do wątku?
    Kasia
    Dziennik: 1 2 3 4; Komentarze: 18

  17. #257

    Domyślnie

    On bardzo pasuje Ten Wasz przedpokoj z tymi bialymi dzwiami, tak zapadl mi w pamieci ze ciagle widze go przed oczami.

  18. #258
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar wingerman
    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    W-wa / Piaseczno
    Posty
    734

    Domyślnie

    To moze i ta lazienka bedzie pasowala do dyskusji.

    Niestety ale poniewaz nie chcialem napisac jak zrobic cos co pokazalem (jestem wykonawca i to moj chleb ktory daje mi pieniadze na utrzymanie rodziny) na zdjeciach, posrednio zmuszony zostalem do ich skasowania.
    Tak wiec z tej racji, wielu ciekawych rozwiazan tak do duzych jak i malych pomieszczen (glownie lazienek) nie pokaze Panstwu, bo prawdopodobnie znow zostalbym zjechany za to, ze cos pokazuje, daje pomysly a nie wyjasniam na forum jak ja to robie.



    Tu znajdowaly sie zdjecia.
    Zajmuję się wykończeniami wnętrz z naciskiem na układaniem kamienia, glazury oraz prac powiązanych. Więcej o mnie.

  19. #259

    Domyślnie

    zdecydowanie- a co to za fajne szare płytki i czerwień oraz co to za lampka świecąca w dół w niszy z czerwienia i gerberą?
    A i fajne szkalne dzrwi i te brązy- co to za firma?
    Dla chcącego nic trudnego!

  20. #260
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar wingerman
    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    W-wa / Piaseczno
    Posty
    734

    Domyślnie

    Cytat Napisał acca5
    zdecydowanie- a co to za fajne szare płytki i czerwień oraz co to za lampka świecąca w dół w niszy z czerwienia i gerberą?
    A i fajne szkalne dzrwi i te brązy- co to za firma?
    Szare plytki to seria View Grey firmy Atlas Concorde, jasne to Viev Ice rowniez Atlas Concorde. czerwien natomiast Goya Rojo.
    Czerwone paseczki to szklo 9mm x 9mm z wytrawiana (dzieki temu porowata) i barwiona jedna scianka ktora jest osadzona w glebi. Daje to niesamowity obraz 3D.
    Lampka, to dluga historia poniewaz trudno bylo znalezc lampke za rozsada cene ktora swoim charakterem nawiazywalaby do oswietlenia nad lustrem. Ostatecznie jednak padlo na kinkiet dwukierunkowy jesli dobrze pamietam to firmy SPOTLINE. Zostal on odpowiednio przerobiony i zamocowany w tym przypadku do gornej plytki.
    Na zdjeciach tego nie widac ale gniazdka i wlacznik a wlasciwie ich ramki sa stalowe, pokryte atlasowa metalizowana (nie lakierem metalik) czerwienia a ich srodki (rowniez metalowe) sa szare. Jednak inaczej rozprasza sie na nich swiatlo na zdjeciach.
    Co do drzwi szklanych, to niestety nie sa takie jak mialy byc. Drzwi mialy miec szerokie lakierowane od wewnatrz pasy takie jak widac lecz w koloze ciemnych plytek. Wogole to producentowi nie wyszlo ale inwestor mial juz dosyc (ciagle zwlekali z wykonaniem) i chcial zaslonic to co tam jest.
    A za drzwiami jest szuflada (koszyk) o wys okolo 60cm na brudna odziez a nad nia pralka i polki. Jak podawalem wymiary wczesniej widac, ze lazienka nalezy do nieduzych a wlasciwie ma wszystko bez zbednego zagracania.

    Prawde mowiac od kilku lat kazdemu inwestorowi proponuje (...........) pralke bo, to raz ze wygodniej cos wlozyc i wyjac z pralki a dwa oczywiscie (...........) jest wtedy pojemnik na brudki. Sam (...........) musi byc odpowiednio zrobiony by bez niepotrzebnych emocji wytrzymywal wibracje pralki.

    A wyglada to tak:
    Ano wlasnie, przykro mi bardzo ale nie wyglada bo zdjecia skasowalem.
    Wyjasnienie 2 posty wyzej i jeszcze conieco 4 posty nizej.
    Zajmuję się wykończeniami wnętrz z naciskiem na układaniem kamienia, glazury oraz prac powiązanych. Więcej o mnie.

Strona 13 z 276

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony