dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 2
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 32
  1. #1
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    retrofood

    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Posty
    17.508

    Domyślnie Nowy typ kociej wścieklizny????

    Wczoraj wieczór mój grzeczniutki i milutki czarnuch skoczył na moją dorosłą córkę. Skoczył z rozpędu niczym ryś na polowaniu. Córka była w drzwiach wejściowych, wróciła własnie z warzywniaka, w ręce trzymała reklamówkę z zakupami. Zaskoczona, upusciła siatkę, a kotek szybko zeskoczył na dół, porwał szczypiorek wystający z reklamówki i... schował się pod ławą ze swoją zdobyczą i zaczął ją zjadać. Wszystko to trwało krócej, niż się czyta.
    Analizując sytuację doszliśmy do wniosku, ze kot nie skakał na córkę, tylko mu tak wyszło. On skakał do reklamówki, ktorą córka podniosła do góry, kiedy drugą ręką zamykała drzwi,a właściwie do wystającego szczypiorku.
    Czy to normalne, że koty lubią szczypiorek??? Tzw. kociej trawy jeść nie chce.
    Wypijmy zatem, wypijmy do dna
    Za pokręconą nić DNA



    Tu była reklama...

  2. #2
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Nefer
    Zarejestrowany
    Dec 2005
    Posty
    35.721
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2772

    Domyślnie

    Koty lubią różne dziiiiiwne rzeczy
    Mój lubi pomidory, bób, ketchup, zupę ogórkową, ciasto drożdżowe... i lubi sobie na mnie zapolować
    Dziennik
    Kołmentarze,
    Nalewki - nowe hobby
    Suma inteligencji na świecie jest stała, ale liczba ludności ciągle rośnie.

  3. #3
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Barbossa
    Zarejestrowany
    Dec 2006
    Skąd
    Allenstein - niestety tylko duszą
    Dzielnica
    a może jeszcze nr buta, co :-/
    Posty
    11.187

    Domyślnie Re: Nowy typ kociej wścieklizny????

    Cytat Napisał retrofood
    Wczoraj wieczór mój grzeczniutki i milutki czarnuch skoczył na moją dorosłą córkę. Skoczył z rozpędu niczym ryś na polowaniu. Córka była w drzwiach wejściowych, wróciła własnie z warzywniaka, w ręce trzymała reklamówkę z zakupami.....
    aby to kot był
    albo c..., albo jesteś c..., nie ma innej możliwości

  4. #4
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    retrofood

    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Posty
    17.508

    Domyślnie Re: Nowy typ kociej wścieklizny????

    Cytat Napisał Barbossa
    Cytat Napisał retrofood
    Wczoraj wieczór mój grzeczniutki i milutki czarnuch skoczył na moją dorosłą córkę. Skoczył z rozpędu niczym ryś na polowaniu. Córka była w drzwiach wejściowych, wróciła własnie z warzywniaka, w ręce trzymała reklamówkę z zakupami.....
    aby to kot był
    też miałem wątpliwości, ale jak żarł ten szczypiorek to se go obejrzałem. Kot.
    Wypijmy zatem, wypijmy do dna
    Za pokręconą nić DNA



    Tu była reklama...

  5. #5
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar nastka79
    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Posty
    3.023
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    89

    Domyślnie

    To fakt - z kotami różne dziwne rzeczy mogą się przytrafić. Mój sierściuch od jakiegoś miesiąca nie pije wogóle wody z miski tylko wskakuje na zlew i tak długo miauczy, aż mu się wodę puści - wtedy pije prosto z kranu. Nie wiem skąd mu się to wzięło - my mu nie pokazaliśmy

  6. #6
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Barbossa
    Zarejestrowany
    Dec 2006
    Skąd
    Allenstein - niestety tylko duszą
    Dzielnica
    a może jeszcze nr buta, co :-/
    Posty
    11.187

    Domyślnie

    zdażyło się, że kota mojej Lepszej Połówki, gdy ta schylała się założyć buty, wskakiwała jej na plecy, a ryk przy tym wydawała, że hej

    dla rozwiania wątpliwości
    wyjaśniam rolę kota:
    wskakiwał na plecy

    rola Połówki:
    schylała się, zakładała buty, ryczała (z przerażenia - dodam)

    ze mną nie ma takiej śmiałości

    co do kranówy, to przestaliśmy zalewać naczynia płynem, bo koty zaczęły doić wodę ze zlewozmywaka
    albo c..., albo jesteś c..., nie ma innej możliwości

  7. #7
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar nastka79
    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Posty
    3.023
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    89

    Domyślnie

    Wreda moja też wkurza nocą - staje na poduszce koło twarzy i wali łapą po oczach. Jak się otwiera oczy to siedzi z miną jak kot ze Shreka, udając, że to nie on. Jest też bardziej lightowa wersja budzenia - jeżdżenie nosem po okolicach oczu. Budzenie odbywa się nieregularnie - jednej nocy tak, innej nie - nie wiem od czego to zależy, chyba od stopnia wypoczęcia zwierzaka.

  8. #8
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Nefer
    Zarejestrowany
    Dec 2005
    Posty
    35.721
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2772

    Domyślnie

    Mój ścierwiuch przez kilka miesięcy miał taką zabawę:
    w nocy sadzowiła mi się w nogach.
    siedziała, siedziała, siedziała nieruchomo - czekała aż przysnę
    Następnie wybijała sie w powietrze ( ja już wtedy wiedziałam co mnie czeka)
    i spadała mi na głowę czterema łapami
    Impreza była super do momentu jak niefortunnie spadła i rozcięła mi wargę pazurem. A że miałam rano spotkanie z Klientem to siedziałam z lodem na dziobie do 3 rano. W międzyczasie koteczek został skarcony ( tzn., dostał wpierdziel) i się skończyło.
    Dziennik
    Kołmentarze,
    Nalewki - nowe hobby
    Suma inteligencji na świecie jest stała, ale liczba ludności ciągle rośnie.

  9. #9
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Barbossa
    Zarejestrowany
    Dec 2006
    Skąd
    Allenstein - niestety tylko duszą
    Dzielnica
    a może jeszcze nr buta, co :-/
    Posty
    11.187

    Domyślnie

    Cytat Napisał nastka79
    Wreda moja też wkurza nocą - staje na poduszce koło twarzy i wali łapą po oczach. Jak się otwiera oczy to siedzi z miną jak kot ze Shreka, udając, że to nie on. Jest też bardziej lightowa wersja budzenia - jeżdżenie nosem po okolicach oczu. Budzenie odbywa się nieregularnie - jednej nocy tak, innej nie - nie wiem od czego to zależy, chyba od stopnia wypoczęcia zwierzaka.
    walnij setę, najlepiej bimbru (przed snem)
    aha i nie myj zębów,
    może pomoże
    albo c..., albo jesteś c..., nie ma innej możliwości

  10. #10
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar nastka79
    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Posty
    3.023
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    89

    Domyślnie

    Cytat Napisał Barbossa
    walnij setę, najlepiej bimbru (przed snem)
    Sposób wysoce ryzykowny - prędzej ja wpadnę w alkoholizm niż kota oduczę

  11. #11
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar OK
    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Posty
    15.504

    Domyślnie Re: Nowy typ kociej wścieklizny????

    Cytat Napisał retrofood
    Cytat Napisał Barbossa
    Cytat Napisał retrofood
    Wczoraj wieczór mój grzeczniutki i milutki czarnuch skoczył na moją dorosłą córkę. Skoczył z rozpędu niczym ryś na polowaniu. Córka była w drzwiach wejściowych, wróciła własnie z warzywniaka, w ręce trzymała reklamówkę z zakupami.....
    aby to kot był
    też miałem wątpliwości, ale jak żarł ten szczypiorek to se go obejrzałem. Kot.
    Posiej sierściuchowi kocią trawkę (do dostania w sklepach zoo). Choć moja woli goździki miniaturowe, kosi je do korzonków

    Co do wody - moja do tej pory nie rozgryzła, po co jej ta dodatkowa miseczka koło żarcia Tylko z kranu

  12. #12
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    retrofood

    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Posty
    17.508

    Domyślnie Re: Nowy typ kociej wścieklizny????

    Cytat Napisał OK
    Posiej sierściuchowi kocią trawkę (do dostania w sklepach zoo). Choć moja woli goździki miniaturowe, kosi je do korzonków

    Co do wody - moja do tej pory nie rozgryzła, po co jej ta dodatkowa miseczka koło żarcia Tylko z kranu
    przeca napisałem w pierwszym poście, że kocią trawę ma w ... poważaniu (głębokim). Wodę też pije z kranu.
    Wypijmy zatem, wypijmy do dna
    Za pokręconą nić DNA



    Tu była reklama...

  13. #13
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... WSZECHOBECNA Avatar zielonooka
    Zarejestrowany
    May 2004
    Posty
    9.942
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    moj kot kiedys lubil ogórki
    takie zielone - surowe
    lubil, lubił a potem mu sie nagle odwidziało i jak mu czasami w celu sprawdzenia podtykam pod nos to patrzy jak na wariatke.

    kiedys nie nawidzil wątróbki.
    z pelna premedytacja pisze "nienawidził" bo podchodził do miski i na te wątróbkę w miseczce ... syczał, prychał i parskał ...
    a potem tez sie cos odwidziało kocinie i obecnie wątróbkę bardzo lubi
    wode uwielbia pic z jakiegos garnka w którym "odmacza" sie coś - np. po mleku które lekko przywarło (jak nie ma nic w zlewie to pije z kranu)

    trawki kociej nie lubi ale za to lubi podgryzać rzeżuchę (okazje ma tylko przed świętami)

    aha - znałam kiedyś kota który uwielbiał oliwki - takie marynowane ze słoiczka - preferował zielone ale i czarnymi nie wzgrardził
    równiez nadziewane oliwki - były akceptowalne

    tak wiec zaden szczypiorek mnie nie zdziwi

  14. #14
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar OK
    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Posty
    15.504

    Domyślnie Re: Nowy typ kociej wścieklizny????

    Cytat Napisał retrofood
    Cytat Napisał OK
    Posiej sierściuchowi kocią trawkę (do dostania w sklepach zoo). Choć moja woli goździki miniaturowe, kosi je do korzonków

    Co do wody - moja do tej pory nie rozgryzła, po co jej ta dodatkowa miseczka koło żarcia Tylko z kranu
    przeca napisałem w pierwszym poście, że kocią trawę ma w ... poważaniu (głębokim). Wodę też pije z kranu.
    Hmm, przeczytałam dwa razy i nie widzę, że napisałeś, gdzie ma kocią trawę Widać głupia jestem i z czytaniem mam problemy To możliwe No, sorki, tylko pomóc chciałam To może spróbuj z goździkami Widać kotu brak chlorofila

  15. #15
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Barbossa
    Zarejestrowany
    Dec 2006
    Skąd
    Allenstein - niestety tylko duszą
    Dzielnica
    a może jeszcze nr buta, co :-/
    Posty
    11.187

    Domyślnie

    Cytat Napisał zielonooka

    aha - znałam kiedyś kota który uwielbiał oliwki - takie marynowane ze słoiczka - preferował zielone ale i czarnymi nie wzgrardził
    równiez nadziewane oliwki - były akceptowalne

    tak wiec zaden szczypiorek mnie nie zdziwi
    jeden z moich prosiaków ma nieodparty pęd właśnie na oliwki, co ciekawe, zje może jedną, ale do upadłego będzie tkał papę w torebkę po oliwkach, kiedyś to mało nie padłem ze śmiechu, jak pchając torebkę, częściowo mając w niej łeb, jeżdziła po parkiecie, bo nie nie mogła o nic jej zaprzeć
    co do trawek, to dracena i paprotki, już nie nazywam ich roślinami, tylko barami sałatkowymi dla kotów
    albo c..., albo jesteś c..., nie ma innej możliwości

  16. #16
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    retrofood

    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Posty
    17.508

    Domyślnie Re: Nowy typ kociej wścieklizny????

    Cytat Napisał OK
    Hmm, przeczytałam dwa razy i nie widzę, że napisałeś, gdzie ma kocią trawę Widać głupia jestem i z czytaniem mam problemy To możliwe No, sorki, tylko pomóc chciałam To może spróbuj z goździkami Widać kotu brak chlorofila
    No, napisałem, że jeść nie chce, to prawie to samo
    Czy to normalne, że koty lubią szczypiorek??? Tzw. kociej trawy jeść nie chce.
    Wypijmy zatem, wypijmy do dna
    Za pokręconą nić DNA



    Tu była reklama...

  17. #17
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar OK
    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Posty
    15.504

    Domyślnie Re: Nowy typ kociej wścieklizny????

    Cytat Napisał retrofood
    Cytat Napisał OK
    Hmm, przeczytałam dwa razy i nie widzę, że napisałeś, gdzie ma kocią trawę Widać głupia jestem i z czytaniem mam problemy To możliwe No, sorki, tylko pomóc chciałam To może spróbuj z goździkami Widać kotu brak chlorofila
    No, napisałem, że jeść nie chce, to prawie to samo
    Czy to normalne, że koty lubią szczypiorek??? Tzw. kociej trawy jeść nie chce.

    To ja jednak mam problemy z czytaniem

  18. #18
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... WSZECHOBECNA Avatar zielonooka
    Zarejestrowany
    May 2004
    Posty
    9.942
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Cytat Napisał Barbossa
    co do trawek, to dracena i paprotki, już nie nazywam ich roślinami, tylko barami sałatkowymi dla kotów
    z kwiatkami to uwazaj - niektoe sa lekko trujace i kot moze miec problem z brzuchem.
    akurat nie paprotka ale niektore jukowate juz tak

  19. #19
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Barbossa
    Zarejestrowany
    Dec 2006
    Skąd
    Allenstein - niestety tylko duszą
    Dzielnica
    a może jeszcze nr buta, co :-/
    Posty
    11.187

    Domyślnie

    no ale dracena chyba nie
    zresztą później jest: "yyk, yyk, yyyyk, yk, yyyk" i wiadomo co
    albo c..., albo jesteś c..., nie ma innej możliwości

  20. #20

    Domyślnie

    To moja kota ulubiła sobie surowe ziemniaki
    Zawsze kiedy je obieram na obiad, przychodzi, staje na tylnych łapkach i prosi o kawałeczek
    Tak na marginesie to zastanawiam sie, czy to dla niej bezpieczne

Strona 1 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony