dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 11 z 16
Pokaż wyniki od 201 do 220 z 317

Temat: Muminkowo :)

  1. #201

  2. #202
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar DarioAS
    Zarejestrowany
    May 2006
    Posty
    15.131

    Domyślnie

    przyszły, przyszły??

  3. #203

    Domyślnie

    no właśnie, że nie przyszły

    nie przyszły 2 nadane przedwczoraj paczki

  4. #204

    Domyślnie

    jeśli szły poczta to nic dziwnego... poczekamy

  5. #205

    Domyślnie

    Hokery przyszły wczoraj, kolor nie jest idealny, bo ten metalik jest jednak widocznie metaliczny. nie mniej jednak kolor jest taki malinowy
    widziałam inne hokery w sklepach i kolor czerwony był jasniejszy - dlatego miałam wątpliwości czy kupić czerwone czy czarne. Dobrze, że udało mi się trafić na te na allegro.
    W przyszłym tygodniu mają przyjechać panowie od blatów. Mam nadzieję, że temat kuchni tym samym uznam za zakończony.
    Zdjęcia porobię jak już panowie sobie pójdą. Póki co jabłuszko


  6. #206
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar DarioAS
    Zarejestrowany
    May 2006
    Posty
    15.131

    Domyślnie

    o, a ja właśnie takie sobie jem

  7. #207

    Domyślnie

    Mala Mi - slodka jestes - jabluszko dla nas w zamian za hokerki
    Ile tych krzeselek kupilas - 2 sztuki?
    Co do karniszy w Eurofiranach... no coz - odeszla mi ochota na kupowanie tam czegokolwiek jak zobaczylam te ceny - fajne karnisze sa w Castoramie
    Kupilismy do kazdego pokoju

  8. #208

    Domyślnie

    Mam takie zapierdziel w pracy, że ledwo na oczy widzę wieczorem. Poza tym wieczorem światło nie teges, obiecuję zdjęcia do soboty

    Karniszy nie kupiłam, bo chwilowo poszalałam z czym innym I wcale niekoniecznie będę kupować w eurofiranach.
    Były tam np makaroniki - 2x 150 cm kosztowało 199 zł (alo 159 zł co i tak jest duuuużo), na allegro widziałam makaroniki za 34 zł taka 150 cm.

    Będę w Rybniku w weekend, tak jest OBI, tam ostatnio widziałam dużo makaroników. Podjadę może zobaczyć.

  9. #209

    Domyślnie

    malami po makaronach już pisałam, jełśi nie u CIeebie to u kogoś innego - te na allegro tańsze sa inne niż te np w OBI. Wszystkie, które na zdjęciu mają taką jakby taśmę i z niej rozdzielają sie sznureczki to takie płaskie, sztywniejsze. One są tez często opisane, że na dole sa połączone, żeby sie nie plątały. Czasem widać na zdjeciach. Te które widziałam w OBI czy BRW były takie jedwabiste śliskie i "ciężkie" Ładniejsze. Były to sznureczki jakby "wszyte" w satynową taśmę na górze.
    Moje w kuchni nie przeszkadzają wręcz przeciwnie, ale w salonie to juz kwestia gustu. TAkie jak ja kupiłam i jeszcze inne ciekawe moim zdaniem bo z "witrażem" na górze można też kupić bezpośrednio w Wisanie
    http://wisan.pl/sklep/produkty.php?t...&str=&strona=3

    patrz tez na poprzedniej stronie Ola i Ela. Ciekawe niektóre te firanki ale to nie sa takie same jak makaroniki. Ale u mnie i tak by nie przeszły bo ja mam wysokość 280 (((

    czekam na zdjęcie hokerków i tych innych wielce kuszących rzeczy

  10. #210

    Domyślnie

    Mala Mi...Bardzo dziekuje za wpis i doping! Bylas pierwsza - duzo to dla mnie znaczy! Buziaki

  11. #211
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar DarioAS
    Zarejestrowany
    May 2006
    Posty
    15.131

    Domyślnie

    w LM widziałam piękne makaroniki
    a najbardziej to podobało mi się w nich to, że tak pięknie lśniły...


    ja taka trochę sroczka jestem...

  12. #212

    Domyślnie

    Jestem.
    tak wyglądała moja kuchnia wczoraj powrót do przeszłości




    No, ale już wszystko pozmieniane co trzeba, zlew na swoim miejscu, szyba nad piecem też, szybka w szafce wiszącej tej wymieniona. Gra i trąbi
    I teraz już kuchnia jest w końcu gotowa


    No i całość, z hokerkami


    tylko storczyki już przekwitły

    a na deser kota

  13. #213

  14. #214

    Domyślnie

    Mala Mi - twoja kuchnia jest sliczna, juz to pisalam, ale napisze raz jeszcze - fajnie wyszyly te zdjecia - dobre swiatlo bylo i wszytko jest takie wyrazne... lubie takie foty, jak z katalogu
    Ja tu w sprawie tych lamp nad barem - poprosze o namiary gdzie takie moge ujrzec/zakupic - najchetniej Dziekuje

  15. #215

    Domyślnie

    Pani(enko) Lipowa, podobno teraz są wszędzie

    ja je kupowałam w LM, w BB

    są pojedyncze i takie potrójne jak u nas.

    Cytat Napisał Lipowa Panienka
    fajnie wyszyly te zdjecia - dobre swiatlo bylo i wszytko jest takie wyrazne... lubie takie foty, jak z katalogu

    a Pan od kuchnie nie chciał wierzyć, że ładne zdjęcia robię I swój aparat przyniosł, no ale taki lepsiejszy niż mój (ja mam kuchnię , on miał na aparat ). W szoku byłam , bo weszłam przed chwilą na ich stronę, a tam moja kuchnia już jest
    I łazienka Futuro i Lukasa, a tu się pochwalić nie chcą

  16. #216
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... DOBRE MZIMU FORUMFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Nelli Sza
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Posty
    5.304

    Domyślnie

    Nio....
    ZACHWYT ZUPEŁNY !!!!!!
    Mała Mi jesteś WIELKA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  17. #217

    Domyślnie

    no pięknie teraz, te krzesełka ożywiły kuchnię. Malami gratuluję. Pewnie będziesz jeszcze ciągle coś t=dobierać, tak jak ja w kuchni... A ja coraz bardziej sie napalam na połączenie ciemnego brązu i czerwieni w dużym pokoju.Ju z mam pewne koncepcje

    a gdzie ta stronka producenta???

  18. #218

    Domyślnie

    Dziekuje bardzo Mala Mi - cos czuje, ze jutro zawitam do BB
    Chcialabym zobaczyc te strone Twojego stolarza z aparatem - podasz namiary, czy nie chcesz robic im rekalmy?

  19. #219

    Domyślnie

    MałaMI.... ależ u Was pięknie. Zachorowałam na te czerwone dodatki i chyba skuszę się na ten kolor do mojej kuchni jest fajnie przytulnie, ten kolorek naprawdę ociepla pomieszczenie i teraz kiedy już macie wszystko tak jak być powinno, wszystko wygląda świetnie... ogromnie mi się podoba. A no i potwierdzam, te lamy były tylko w LM - mamy takie same, tylko, że trzy osobne.
    Pozdrawiam! )

  20. #220

    Domyślnie

    Futuro juz pokazal zdjcia Dzieki

Strona 11 z 16

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony