dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 203 z 215
Pokaż wyniki od 4.041 do 4.060 z 4294
  1. #4041
    ELITA FORUM (min. 1000)
    pszczolka m

    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Elbląg
    Kod pocztowy
    82-300
    Posty
    1.933
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    6

    Domyślnie

    Dardurko obywatelski obowiązek wykonany Oczywiście dałam 6 i widzę, że chyba wasza kuchnia prowadzi

  2. #4042
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    dardurdka

    Zarejestrowany
    Nov 2007
    Posty
    5.235
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    309

    Domyślnie

    Cytat Napisał Edyta M Zobacz post
    Iwonko pieknie u Ciebie ..... zupelnie moja bajka ....... w swoim domku na ile to mozliwe chce rowniez dodac cos stylowego ( myslalam o kuchni , ale nie moge przesadzic ) postaram sie polaczyc style czyli nowoczesnosc i oddddddlotowa przeszlosc ....
    Pozdrawiam i ide oddac glos na Twoja kuchnie oczywiscie
    Edytko, na pewno uda Ci się stworzyć piękne wnętrza, a takie połączenie może być bardzo ciekawe, jeśli będziesz konsekwentnie realizować swoje plany . W każdym klasycznym wnętrzu można dodać jakiś nowoczesny detal i odwrotnie, wiele żeby z tzw. innej bajki" może się pięknie komponować, jeśli tylko ma się dobry pomysł na całość

  3. #4043
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    dardurdka

    Zarejestrowany
    Nov 2007
    Posty
    5.235
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    309

    Domyślnie

    Cytat Napisał pszczolka m Zobacz post
    Dardurko obywatelski obowiązek wykonany Oczywiście dałam 6 i widzę, że chyba wasza kuchnia prowadzi
    Dziękuję Pszczółeczko :*

  4. #4044

    Domyślnie

    kochana, CUDNE CUDNIE I CUDNIE U CIEBIE mogłabym tam zamieszkać choćby dzis bo mamy te same gusta!!!!! kuchnia moje marzenie, chodż u mnie będzie raczej brąz w stylu angielskim Dardurko jaką masz dużą kuchnię? bo rozkład mebli u mnie bedzie bardzo podobny do Twojego.jeszce raz gratuluję wszystko ze smakiem

  5. #4045
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    dardurdka

    Zarejestrowany
    Nov 2007
    Posty
    5.235
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    309

    Domyślnie

    Domowa dziękuję za odwiedziny
    Kuchnia jest spora 4,6x3,40male do zabudowy to już niewiele było... tu gdzie piekarnik- 2,50m, pod oknem, 3,40m.
    W brązie też ładnie się prezentują, np. ta:

  6. #4046
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) KRÓLOWA RÓŻ Avatar monia i marek
    Zarejestrowany
    Nov 2007
    Posty
    14.992
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    929

    Domyślnie

    Na samym dole schodów nie będzie już słupa? Jaka będzie ostatecznie balustradka?
    Widzę, że lampy powieszone - jeśli mogę doradzić, to lepiej owiń je jakąś folią (szczelnie), albo póki co lepiej zdjąć. Strasznie się jeszcze będzie kurzyć przy wykończeniówce, a kryształki lubią kurz. Oczywiście zrobisz po swojemu. Wiem, że chce się szybko 'udomowić' domek, ale szkoda dokładać sobie sprzątania, którego i tak nie brakuje. Pamiętam, że na tym etapie ciągle goniliśmy z miotłami i mopem, miałam pomoc do sprzątania, a i to było co robić, bo kurz wyłaził nie wiadomo skąd (zresztą wciąż wyłazi, bo na górze czekamy na łazienkę i kurzy się stamtąd).
    Pędzicie niesamowicie
    Wygląda na to, że jeszcze chwilka i domek będzie tętnił życiem
    U nas mieliśmy ten pęd rok temu. Teraz jakoś nie spieszy mi się. Czekam cierpliwie aż stolarz zrobi obudowy wnęk okiennych, czekam na fachowców od ocieplenia, żeby mi ładnie zaciągnęli klejem kolumny od frontu, czekam na pozwolenie na budowę garażu i na wiele innych rzeczy, ale najważniejsze, że już mieszkamy w domku - zobaczysz jak to cieszy, jak jest fajnie, gdy można boso w piżamce po ogrodzie pospacerować z filiżanką kawy Kiedy planowana przeprowadzka?? Na tym etapie to już moglibyście mieszkać

  7. #4047
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    dardurdka

    Zarejestrowany
    Nov 2007
    Posty
    5.235
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    309

    Domyślnie

    Moniś, słupy będą, ten jest taki trochę konstrukcyjny i musiał być na tym etapie. A do przeprowadzki jeszcze trochę, planowaliśmy zdążyć przed wrześniem, ale jak na Święta pójdziemy to będzie dobrze... Kurzy się to widać na wszystkim, ale jak cieszy takie ciepłe światełko żyrandola, dużo bardziej niż oprawka z żarówką A co do czyszczenia kryształów to pewna starsza kobieta na targu staroci zdradziła mi pewien patent Otóż spryskuje się je płynem do szyb, lub zwykłą wodą i gdy same obciekną są czyste jak nowe To może nie będzie tak źle

  8. #4048

    Domyślnie

    U mnie kuchnia prawe taka jak u ciebie u mnie jest 11.50m2 i tez jest bardzo malo do zabudowy. tyle ze ja mam wykusz w kuchni i wejscie do spiżarni z jednej strony. U mnie kuchnia otwarta, na wyspę nie będzie miejsca ale półwysyep a la wyspa się wykombinuje Ślizna ta brązowa kuchnia tylko dla mnie ciut za ciemna, my myslimy coś w kolorze jasny orzech bardziej ocierający się o krem. Zobaczymy jak wyjdzie z czego ty robiłaś swoją? tzn jak materiał? czy to dębowa?

  9. #4049
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) KRÓLOWA RÓŻ Avatar monia i marek
    Zarejestrowany
    Nov 2007
    Posty
    14.992
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    929

    Domyślnie

    Iwonko, są też specjalne płyny do spryskiwania w sprayu, ale jeśli sprawdzi się metoda, o której piszesz, to na pewno będzie taniej
    Ja myślałam, że naprawdę już się przeprowadzisz, bo tyle już zrobiliście. Schody zapowiadają się ciekawie - takie jak teraz modne - shabby Będą Ci pasowały przecierane w bieli dodatki

  10. #4050

    Domyślnie

    Przyczłapałam zameldować, że zdjęcie mugatów poszło

    Chyba dobrze trafiłam, bo przy okazji naoglądałam się tyyyle śliczności
    Fantastyczną masz kuchnię - klimatyczną, ciepłą, bajkową!
    W takim miejscu chyba nawet ja polubiłabym gotowanie

    Gratuluję pomysłu i udanej realizacji.

    Pozdrawiam

  11. #4051
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    dardurdka

    Zarejestrowany
    Nov 2007
    Posty
    5.235
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    309

    Domyślnie

    Cytat Napisał domowa Zobacz post
    U mnie kuchnia prawe taka jak u ciebie u mnie jest 11.50m2 i tez jest bardzo malo do zabudowy. tyle ze ja mam wykusz w kuchni i wejscie do spiżarni z jednej strony. U mnie kuchnia otwarta, na wyspę nie będzie miejsca ale półwysyep a la wyspa się wykombinuje Ślizna ta brązowa kuchnia tylko dla mnie ciut za ciemna, my myslimy coś w kolorze jasny orzech bardziej ocierający się o krem. Zobaczymy jak wyjdzie z czego ty robiłaś swoją? tzn jak materiał? czy to dębowa?
    Moja kuchnia jest w 100% z mdf foliowanego

  12. #4052
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    dardurdka

    Zarejestrowany
    Nov 2007
    Posty
    5.235
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    309

    Domyślnie

    Cytat Napisał monia i marek Zobacz post
    Iwonko, są też specjalne płyny do spryskiwania w sprayu, ale jeśli sprawdzi się metoda, o której piszesz, to na pewno będzie taniej
    Ja myślałam, że naprawdę już się przeprowadzisz, bo tyle już zrobiliście. Schody zapowiadają się ciekawie - takie jak teraz modne - shabby Będą Ci pasowały przecierane w bieli dodatki
    Moniś, nie do końca o taki wystrój mi chodzi... Podobają mi się dekoracje schabby chic, ale nie wszystko widzę u siebie. Dużo będzie jasnych mebli - białych, ale już przecierki mi się nie podobają Zobaczymy jak mi to wyjdzie

  13. #4053
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    dardurdka

    Zarejestrowany
    Nov 2007
    Posty
    5.235
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    309

    Domyślnie

    Cytat Napisał Drop_Inn Zobacz post
    Przyczłapałam zameldować, że zdjęcie mugatów poszło

    Chyba dobrze trafiłam, bo przy okazji naoglądałam się tyyyle śliczności
    Fantastyczną masz kuchnię - klimatyczną, ciepłą, bajkową!
    W takim miejscu chyba nawet ja polubiłabym gotowanie

    Gratuluję pomysłu i udanej realizacji.

    Pozdrawiam
    Dziękuję bardzo za pochwały Ja tez lubię w niej przebywać, a już się nie mogę doczekać kiedy zacznę gotować

  14. #4054
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Beauty
    Zarejestrowany
    Nov 2008
    Posty
    9.003
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    318

    Domyślnie

    Hej Iwonko! wróciłam z urlopu i coś nie mogę zasnąć pomimo nieprzespanej nocyale fajnie odwiedzić ulubione wątki i popatrzeć na postępy. Pędzicie z tą wykończeniówką ,że ho hoschody wyszły piękne ,, tylko nasunęła mi się jedna myśl ja zrobiłałabym czapy brązowe w kolorze stopni..... przypuszczam ,że poręcz będzie brązowa?

  15. #4055
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Arnika
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Posty
    25.783
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    147

    Domyślnie

    Ale masz śliczną kuchnię....
    Nooo nie podnosiłam szczęki przez długi czas ...
    Gratuluję
    Schody też mi się podobają, poczekam na ich ukończenie... pewnie również szczękę będę podnosić z podłogi...

  16. #4056
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    dardurdka

    Zarejestrowany
    Nov 2007
    Posty
    5.235
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    309

    Domyślnie

    Cytat Napisał Beauty Zobacz post
    Hej Iwonko! wróciłam z urlopu i coś nie mogę zasnąć pomimo nieprzespanej nocyale fajnie odwiedzić ulubione wątki i popatrzeć na postępy. Pędzicie z tą wykończeniówką ,że ho hoschody wyszły piękne ,, tylko nasunęła mi się jedna myśl ja zrobiłałabym czapy brązowe w kolorze stopni..... przypuszczam ,że poręcz będzie brązowa?
    Dziękuję Beatko Już myślałam, że o mnie zapomniałaś, a Ty na urlopie byłaś Czapki takie zostaną, bo rozważam jeszcze dodanie takich toczonych elementów brązowych, więc i czapa też by taki dostała Tylko tatko już nie chce słuchać, bo już ma dość dodatkowej roboty... Dużo będzie brązu, bo oprócz poręczy i stopni, zabudowa w podłodze na poddaszu też będzie brązowa. A o te toczenia mi chodzi, tylko czekam na tralki, też takie wym.4x4cm i muszę zobaczyć czy za bardzo naciapane nie będzie...


  17. #4057
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    dardurdka

    Zarejestrowany
    Nov 2007
    Posty
    5.235
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    309

    Domyślnie


  18. #4058
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    dardurdka

    Zarejestrowany
    Nov 2007
    Posty
    5.235
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    309

    Domyślnie

    Cytat Napisał Arnika Zobacz post
    Ale masz śliczną kuchnię....
    Nooo nie podnosiłam szczęki przez długi czas ...
    Gratuluję
    Schody też mi się podobają, poczekam na ich ukończenie... pewnie również szczękę będę podnosić z podłogi...
    Dziękuję, bardzo jest mi miło

  19. #4059
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Beauty
    Zarejestrowany
    Nov 2008
    Posty
    9.003
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    318

    Domyślnie

    Cytat Napisał dardurdka Zobacz post
    Dziękuję Beatko Już myślałam, że o mnie zapomniałaś, a Ty na urlopie byłaś Czapki takie zostaną, bo rozważam jeszcze dodanie takich toczonych elementów brązowych, więc i czapa też by taki dostała Tylko tatko już nie chce słuchać, bo już ma dość dodatkowej roboty... Dużo będzie brązu, bo oprócz poręczy i stopni, zabudowa w podłodze na poddaszu też będzie brązowa. A o te toczenia mi chodzi, tylko czekam na tralki, też takie wym.4x4cm i muszę zobaczyć czy za bardzo naciapane nie będzie...

    No coś Ty !!jakbym śmiała zapomnieć !! chętnie do Ciebie wpadam i kibicuję i zachwycam się ...Jeśli myślisz o tych dodatkowych elementach to spokobo jakoś same białe czapeczki mi nie leżą ..czekam w takim razie na efekt końcowy ,,,na pewno będzie powalający

  20. #4060
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Gosiek33
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Posty
    16.690
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    326

    Domyślnie

    Takie poręcze rewelacja, czekam aż zobaczę Twoje

Strona 203 z 215

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony