dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 1491

Threaded View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWY MISTRZ ZŁOTEJ PATELNIFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Chef Paul

    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Florida
    Posty
    5.472

    Domyślnie Klub Ciemiężonych Mężów

    ... w skrócie KCM
    NO, dość już tego, ... miarka się przebrała ... i nie u mnie tylko,
    ... zewsząd słychać głos Uciskanych.

    Wczoraj, właśnie usłyszałem (na moje cichutkie narzekanie) "Ty sobie jakieś Stowarzyszenie załóż".

    Taaa ... no to zakładam, ... by dać odpór i do kupy jakoś się zebrać, ponieważ jak wszem i wobec wiadomo: "w kupie siła, kupy nikt nie ruszy". Może i nawet jaką witrynę internetową, z własnym forumem, otworzę pod tym szyldem, ba, ... może to nawet na jaką partię niepolityczną wyrośnie. Statut trza tworzyć (propozycje proszę).
    Na początek może wstęp do Arengi:
    "Członkiem KCM, może zostać każden Mąż Ciemienżony, któren przez choćby, trzy rodzaje udręk od małżonki uciskanym jest".
    "Celem stowarzyszonych, jest pomoc wzajemna i walka o wolność od ucisku".

    Czym jesteś drenczon, publicznie wyznać trza.
    (u mnie to tak wygląda)

    po pierwsze primo:
    Czy to zimno okrutne, czy to słota, nie wolno w domu palić cygar (nawet papieroska marnego) i jestem wyrzucany wraz ze swym niewinnym maluczkim nałogiem, na taras, lubo też do garażu.
    po drugie primo:
    Codziennie rano, (niezależnie w jaki dzień tygodnia), kiedy ma małżka oko otworzy, słyszę "Zrób KAWĘ", ... kiedy z nieśmiałością wielką próbuję oponować, mówiąc cichutko, że ona również robi doskonałą, słyszę: "Ja robię lepszą po południu".
    po trzecie primo:
    Mam opuchnięte kostki u nóg i uszy zbolałe od jadowitego syku: "Nie pij tyle", po każdej zakrapianej wizycie u przyjaciół lub znajomych. Przeca człek dorosły jest i wie ile może. Udreczenie wzmaga jeszcze czasami, dodatkowa uwaga typu: "W domu sobie możesz wypić" ... w domu SAM ?


    W związku z powyższem, proszę nie zostawiać mnie samym sobie i zapisywać się pod wspólne sztandary (na których możem wyhaftować złotą nitką nasze niedole)

    tymczasowy Prezio
    Chef Paul

    ... w miarę przypływu członków, wybory się zrobi i demokratycznie Wadzę wybierze.
    Ostatnio edytowane przez Chef Paul ; 30-05-2010 o 17:00
    unde venis et quo tendis

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony