dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 413 z 463
Pokaż wyniki od 8.241 do 8.260 z 9259
  1. #8241
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Gosiek33
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Posty
    16.690
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    326

    Domyślnie

    Co to się z tym sportem robi - zamiast zdrowie to w choroby młodzież wpędza

    Mieliśmy z naszą przed laty jazdę na obozie... pływackim, a nie było to tak wyczynowe jak taniec Twojej córy

  2. #8242
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Gosiek33
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Posty
    16.690
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    326

  3. #8243
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Beauty
    Zarejestrowany
    Nov 2008
    Posty
    9.003
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    318

    Domyślnie

    Cytat Napisał Gosiek33 Zobacz post
    Co to się z tym sportem robi - zamiast zdrowie to w choroby młodzież wpędza

    Mieliśmy z naszą przed laty jazdę na obozie... pływackim, a nie było to tak wyczynowe jak taniec Twojej córy
    a mówią ,że sport to zdrowie...
    Gosiu ten plafon jest fajny ,ale ja wolałabym coś prostszego w formie.zastanawiam się nad tym od magdy zet, który mam w sypialni (tylko w mosiądzu ,ale chyba jednak za dużo już było by tych szybek dzielonych-lustro ,drzrwi

  4. #8244
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Beauty
    Zarejestrowany
    Nov 2008
    Posty
    9.003
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    318

    Domyślnie

    Pędzę do kuchni ,bo mi się drożdżowe z miski wylewa...

  5. #8245
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Beauty
    Zarejestrowany
    Nov 2008
    Posty
    9.003
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    318

    Domyślnie

    Ponawiam pytanie ,czy może gdzieś ktoś natknął się na taka lampę tylko w brązie...uparłam się i szukam.....

  6. #8246
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Beauty
    Zarejestrowany
    Nov 2008
    Posty
    9.003
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    318

    Domyślnie

    A może kupić już tę?czy będzie pasowała do moich lamp w salonie?zamiar jest taki by reflektorki oświetlały zabudowę
    Ostatnio edytowane przez Beauty ; 17-02-2013 o 11:02

  7. #8247
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Gosiek33
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Posty
    16.690
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    326

    Domyślnie

    Jak dla mnie to będzie plan filmowy lub teatralny aczkolwiek same reflektorki bardzo podobają mi się, ale czy koniecznie do salonu

  8. #8248
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Amtla
    Zarejestrowany
    Nov 2006
    Posty
    8.088
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    274

    Domyślnie

    Jakoś mi one do Twojego salonu nie za bardzo pasują....
    Łatwo powiedzieć nie, ale warto by coś innego zaproponować A tu wizji brak, sorki...

  9. #8249
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar admete
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Posty
    6.402

    Domyślnie

    Beatko przyszłam trochę nadrobić

    I widzę że Pani jak nie na wyjeździe to na imprezie
    Tak trzymać!!!!!! trzeba się skutecznie stresu pozbywać


    Miłej niedzieli

  10. #8250
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar rasia
    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    podStoliczna
    Posty
    14.122
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    289

  11. #8251
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar agawi74
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Posty
    13.875

    Domyślnie

    Cytat Napisał Beauty Zobacz post
    Niedługo przyszło mi czekać wczoraj byłam na osłuchaniu Zu ,bo u niej przeziębienie kończy się niekiedy zapaleniem płuc..z płucami wszystko ok ,ale kręgosłup ma już skrzywienie....czego rok temu nie było prawdopodobnie to od przeciążeniowych treningów tanecznych ,,w trakcie skoku wzrostua i pozycja przy odrabianiu lekcji tez miała istotny wpływ...pozostaje Jej teraz zamienić tańce na basenMam nadzieję ,że Ola się już lepiej czuje...
    Ojjjj to niedobrze Beatko właśnie chciałam napisać o basenie- niech koniecznie pływa
    A z treningami trzeba spokojniej, bo szkoda zdrowia...

    Dzięki Beatko o troskę u Oli w sumie bez zmian- oprócz sterydów dostaje codziennie butlę kroplówki z lekiem znieczulającym
    Od jutra dawka sterydów ma być zmniejszana- i dobrze, bo dziewczyna ma już skutki uboczne- wszystko ją swędzi, podskoczył cukier i ciśnienie- ma zakaz jedzenie słodkiego... Miejmy nadzieję, że powoli ta zniszczona tkanka zacznie się odbudowywać, na razie nie wiadomo kiedy wyjdzie ze szpitala - ból musi ustąpić... a ona póki co ledwo chodzi... Cały czas leży plackiem... aż żal patrzeć na taką młodą osóbkę w łóżku...

    Beatko a jakach plafoników szukasz? Może znajdziesz coś u Magdy Z?
    Takich reflektorków w brązie nigdzie nie widziałam w srebrze, to chyba do salonu Ci za bardzo nie pasują? chociaż niektórzy łączą kolory metali...
    Uciekam, bo późno
    Udanego tygodnia

  12. #8252
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Beauty
    Zarejestrowany
    Nov 2008
    Posty
    9.003
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    318

    Domyślnie

    Cytat Napisał Gosiek33 Zobacz post
    Jak dla mnie to będzie plan filmowy lub teatralny aczkolwiek same reflektorki bardzo podobają mi się, ale czy koniecznie do salonu
    Gosiu ,ja tak na 100% to jeszcze nie mam pomysłu na tę lampę ,tak sobie tylko kombinuję .to jest tak jak się ma trzy górne źródła światła w jednym pomieszczeniu i nie chce się komplecikówjuż miałam ochotę to jedno zlikwidować ,ale podczas oglądania tv z niego korzystamy (tzn,w tej chwili z żarówki) ,gdyż te tylne odbijają się w ekranie

  13. #8253
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Beauty
    Zarejestrowany
    Nov 2008
    Posty
    9.003
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    318

    Domyślnie

    Cytat Napisał Amtla Zobacz post
    Jakoś mi one do Twojego salonu nie za bardzo pasują....

    Łatwo powiedzieć nie, ale warto by coś innego zaproponować A tu wizji brak, sorki...
    Ja tak sobie tylko gdybam ,choć nie ukrywam ,ze myślałam o nich poważniewydają mi sie takie niby nowoczesne a jednak klasyczne

  14. #8254
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Beauty
    Zarejestrowany
    Nov 2008
    Posty
    9.003
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    318

    Domyślnie

    Cytat Napisał admete Zobacz post
    Beatko przyszłam trochę nadrobić

    I widzę że Pani jak nie na wyjeździe to na imprezie
    Tak trzymać!!!!!! trzeba się skutecznie stresu pozbywać


    Miłej niedzieli
    O Struś Pędziwatr się pojawił
    Oprócz wyjazdów i imprez muszę jeszcze pracować ,Aguś ale jakoś próbuję to wszystko ze sobą pogodzić

  15. #8255
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Beauty
    Zarejestrowany
    Nov 2008
    Posty
    9.003
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    318

    Domyślnie

    Cytat Napisał agawi74 Zobacz post
    Ojjjj to niedobrze Beatko właśnie chciałam napisać o basenie- niech koniecznie pływa
    A z treningami trzeba spokojniej, bo szkoda zdrowia...
    Na razie jest jeszcze przeziębiona ,jak dojdzie do siebie to zaczniemy pływanie ...i mnie to się przyda

    Cytat Napisał agawi74 Zobacz post
    Dzięki Beatko o troskę u Oli w sumie bez zmian- oprócz sterydów dostaje codziennie butlę kroplówki z lekiem znieczulającym
    Od jutra dawka sterydów ma być zmniejszana- i dobrze, bo dziewczyna ma już skutki uboczne- wszystko ją swędzi, podskoczył cukier i ciśnienie- ma zakaz jedzenie słodkiego... Miejmy nadzieję, że powoli ta zniszczona tkanka zacznie się odbudowywać, na razie nie wiadomo kiedy wyjdzie ze szpitala - ból musi ustąpić... a ona póki co ledwo chodzi... Cały czas leży plackiem... aż żal patrzeć na taką młodą osóbkę w łóżku...
    boższe ,ale Mała się nameczya musza ja faszerować tymi sterydami? ,one maja straszne skutki uboczne..może jakieś masaże. lepiej?...

    Cytat Napisał agawi74 Zobacz post
    Beatko a jakach plafoników szukasz? Może znajdziesz coś u Magdy Z?
    Takich reflektorków w brązie nigdzie nie widziałam w srebrze, to chyba do salonu Ci za bardzo nie pasują? chociaż niektórzy łączą kolory metali...
    Uciekam, bo późno
    Udanego tygodnia
    Pytałam już Magdy ,ona ma duży wybór ,ale w chromie.
    Patrzyłam w almi i znalazłam coś takiego ... może to już bardziej pasuje,przynajmniej do kinkietów?Z tego co wiem ,to mają też na ramieniu takie dwie ruchome lampki.Chyba w końcu to kupie ,bo już mi się nie chce szukać..


  16. #8256
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Beauty
    Zarejestrowany
    Nov 2008
    Posty
    9.003
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    318

    Domyślnie

    Rasiu ,dzięki ,ta też jest fajna...tylko ciekaw jaki ma rzeczywisty kolor ... piszą ,że złoty,a ja na swoim monitorze widzę chrom

  17. #8257
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar emiranda
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Gdynia
    Posty
    4.302

    Domyślnie

    Przyszłam dzień dobry powiedzieć, temat lamp, to dla mnie dramat więc się nawet nie podejmuje

    A z basenem to też różnie bywa, ja latami pływałam w młodosci troche trenowałam, póżniej 10 lat chodziłam z Młodym regularnie dwa tzry razy w tygodniu. I teraz zaczęłam znowu chodzić mam takie uczulenie, że po basenie przez cała dobe nie zyje tak mi leci z nosa. Cholera dosypuja czegoś, nie wiem czego i musze niestety odpuścić, a ja akurat bardzo lubię pływać

    Przeprowadzeni 21.12.2010 r.
    Cudowność domu polega nie na tym, że zapewnia schronienie, ogrzewa, czy daje poczucie wolności, ale na tym, że powoli gromadzi w nas zasoby słodyczy.

    mail: [email protected]

    Villa Gdynia Alicji




  18. #8258
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar agawi74
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Posty
    13.875

    Domyślnie

    Cytat Napisał Beauty Zobacz post
    boższe ,ale Mała się nameczya musza ja faszerować tymi sterydami? ,one maja straszne skutki uboczne..może jakieś masaże. lepiej?...
    Beatko, wiem, ze sterydy to straszne g***o, ale lekarze próbowali już wszystkiego- nic innego nie pomagało...
    Rehabilitacja będzie jak najbardziej, ale najpierw obrzęk musi zniknąć, bo inaczej masaże wyrządziłyby więcej szkody niż pożytku...
    Musimy czekać niestety...

    Cytat Napisał Beauty Zobacz post
    Patrzyłam w almi i znalazłam coś takiego ... może to już bardziej pasuje,przynajmniej do kinkietów?Z tego co wiem ,to mają też na ramieniu takie dwie ruchome lampki.Chyba w końcu to kupie ,bo już mi się nie chce szukać..
    Ten z Almi jest śliczny!!! Bierz te ruchome i problem z głowy. Ja mam ostatnio już tez coraz mniej cierpliwości do wyszukiwania wszystkiego...
    Chyba mi się znudziło

    Beatko natknęłam się dzisiaj na taki fotelik- może Ci się spodoba? Kosztuje ok. 1tys zł. Jak będziesz chciała namiar, to daj mi znać.


  19. #8259

    Domyślnie

    .
    Ostatnio edytowane przez ---JC--- ; 16-02-2019 o 13:56

  20. #8260
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Amtla
    Zarejestrowany
    Nov 2006
    Posty
    8.088
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    274

    Domyślnie

    Dzisiaj dojrzałam coś takiego w LM:


Strona 413 z 463

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony