dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 271 z 368
Pokaż wyniki od 5.401 do 5.420 z 7342
  1. #5401
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar DPS
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    z 44 wysp
    Posty
    33.238

    Domyślnie

    Boże, przepraszam, że mało mnie tutaj ostatnio, ale nie miałam w ogóle dostępu do neta przez ostatnie dni, mój modem się chyba zaraz całkiem zbiesi.
    Aniu W. - modlę się bardzo za Was, oby jak najszybciej ból minął, niech już odejdzie od Was to cierpienie, niech już jasne dni nastaną i niechaj życie stanie się dobre i bez trosk. Mnóstwo myśli ślę i mnóstwo dobrej energii.
    Sylvunia - dasz radę, kochana, musisz, prawda?
    Wiem, że jest ciężko, ale dasz radę, myśl o Twoim dzieciątku będzie Ci dawała wielkie siły i wielką cierpliwość, będzie Ci towarzyszyła radośc i obawa na przemian, ale dasz radę, będzie wszystko dobrze, zobaczysz!

    Kochani - wczoraj wieczorem rozmawiałam z Tomkiem!!!
    Tomek brzmi tak samo jak dawniej, słychać od raxzu jego uśmiech i ciepło w głosie!
    Oboje z Majką są w tej chwili jeszcze w Komturii, gdzie Tomek dużo lepiej się czuje.
    Tomek pozdrawia wszystkich serdecznie i dziękuje za tyle wsparcia z forum, odgraża się, że życzenia wielkanocne napisze już sam, osobiście dla nas. Czuje się nieźle, wciąż ćwiczy i stara się o powrót dawnej formy, przekomarza się z Majką i jest jak zawsze - cudowny, ciepły, uroczy, kochany!!!
    Jestem taka szczęśliwa, że mogłam z nim porozmawiać, że pojęcia nie macie!!!
    Dziennik
    Komentarze
    Blog ze wsi
    Nie próbuj mi wmawiać, że natura nie jest cudem, nie opowiadaj mi, że życie nie jest baśnią. Ktoś, kto jeszcze tego nie zrozumiał, być może pojmie to dopiero wtedy, gdy baśń zacznie się kończyć. /Jostein Gaarder/

  2. #5402
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA OD ENERGOOSZCZĘDZANIAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar coulignon
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Posty
    6.268
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    26

    Domyślnie

    Kurde.. Komtur... Zbieraj sie, zbieraj
    Nasz Dziennik

    "Z logiką jest tak, że gdy ktoś jej nie rozumie, to zwykle też nie rozumie że jej nie rozumie"

  3. #5403
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Gosiek33
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Posty
    16.690
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    326

    Domyślnie

    Dawno mnie nie było a tu tyle nowin


    trzymam kciuki za dobre samopoczucie chorowitkom, by w nowym roku ukojenia bólu, spokoju i radości z życia

    Sylvia gratulacje



    a na koniec wspaniałe wieści o Tomku DPS wielkie dzięki


    nieustająco myślami Was wspieram

  4. #5404
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar sylvia1
    Zarejestrowany
    Oct 2004
    Posty
    5.914
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    215

    Domyślnie

    DPS ależ dobre wieśći o Tomku. Cieszę się bardzo...

    jasne że dam radę...dam

  5. #5405
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Anna Wiśniewska
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Skąd
    z różanego raju, który stworzył Tato
    Posty
    8.706
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    277

    Domyślnie

    Dziewczyny,
    dzięki za słowa otuchy!
    Dziś już jest lepiej, Tato słaby ale stabilny, śmieje się nawet, po obiedzie jedziemy do Niego cała zgrają. Po raz pierwszy od dawna nie czuję panicznego lęku o Niego. Musi być dobrze! Wszelkie załamania, kłopoty, smutki i cierpienia zostawiamy w 2009 roku i oby nigdy nie wróciły!

    Aniu
    , z Twoim Tatą na pewno będzie wszystko ok. Tylko spokojnie. Myślę o Was cieplutko!

    Sylwia

    Dasz radę, dasz radę, i wszystko dobrze się skończy. Ja też jestem z lipca

  6. #5406
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) DOBRY DUSZEK FORUM...NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Żelka
    Zarejestrowany
    Mar 2005
    Posty
    16.874

    Domyślnie

    Depsia dzieki za wiadomosci od Tomka!
    Pozdrowienia i zdrowka wszystkim w sanatorium.

  7. #5407
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    swojaczka

    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Posty
    1.569

    Domyślnie

    Najbliższym wszystkich Kuracjuszy wielkie brawa za siły,serce,uśmiech,pomoc! Nowy rok będzie łaskawy dla Was i przyniesie to co najbardziej potrzebne;zdrowie i energię Waszym Podopiecznym.

  8. #5408
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Mama Asi

    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Posty
    213

    Domyślnie

    No takie wiadomości to można odbierać codziennie.
    ASIA pewnie będzie zazdrościć depesitej rozmowy z Komturem.

  9. #5409
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar DPS
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    z 44 wysp
    Posty
    33.238

    Domyślnie

    Ha, nie da się ukryć, że jest czego zazdrościć.

    Aniu W., cieszę się ogromnie, że Tata zaczyna lepiej i jaśniej widzieć świat, na pewno z czasem będzie coraz lepiej!
    No to jak zawsze, mnóstwo ciepłych myśli i modlitw dla wszystkich.
    Dziennik
    Komentarze
    Blog ze wsi
    Nie próbuj mi wmawiać, że natura nie jest cudem, nie opowiadaj mi, że życie nie jest baśnią. Ktoś, kto jeszcze tego nie zrozumiał, być może pojmie to dopiero wtedy, gdy baśń zacznie się kończyć. /Jostein Gaarder/

  10. #5410
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar rasia
    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    podStoliczna
    Posty
    14.122
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    289

    Domyślnie

    Wspaniałe Nowiny z Nowym Rokiem!!! BRAWO TOMKU!

    Dzięki DePSiu!

  11. #5411
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar asia.malczewska
    Zarejestrowany
    Oct 2006
    Posty
    1.197
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    38

    Domyślnie

    Cytat Napisał Mama Asi
    No takie wiadomości to można odbierać codziennie.
    ASIA pewnie będzie zazdrościć depesitej rozmowy z Komturem.
    no już zazdraszczam okropnie, zwłaszcza możliwości uslyszenia głosu Tomka i jego uśmiechu Strasznie się za nim stęskniłam, oj ....
    Przepraszam Was kochani, że tak rzadko bywam na FM ale najpierw remont, potem święta, a teraz męczę projekty na zaliczenie bo sesja niedlugo
    Niemniej jednak Mama Asi czuwa i na bieżąco informuje mnie o wszystkich przypadkach i myslę o was cały czas bezustannie (no i przesyłam dobre myśli do każdego potrzebującego )
    Pomyślności w Nowym Roku kochani!!!!

  12. #5412
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar sylvia1
    Zarejestrowany
    Oct 2004
    Posty
    5.914
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    215

    Domyślnie

    Aniu jakże się cieszę że twojemu tacie lepiej

  13. #5413
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar mhk
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Posty
    2.829
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    87

    Domyślnie

    Nigdy tu nic nie napisalam - ale czesto zagladlaam - pamietam Tomka ze zlotu w Warszawie - jest bardzo ciepłym i pelnym humoru czlowiekim - Trzymaj sie Tomku - pomimo ze cie nie znam - trzymam kciuki za powrot

  14. #5414
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Nefer
    Zarejestrowany
    Dec 2005
    Posty
    35.721
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2772

    Domyślnie

    SUPER !!!
    Dziennik
    Kołmentarze,
    Nalewki - nowe hobby
    Suma inteligencji na świecie jest stała, ale liczba ludności ciągle rośnie.

  15. #5415

    Domyślnie

    Tomku,

    Dziękujemy za tak dobre wieści w Nowym Roku.
    Pozdrawiam
    zygmor
    ----------------
    dziennik skomentuj Ogród
    starczy nam sił i środków?

  16. #5416
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar DPS
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    z 44 wysp
    Posty
    33.238

    Domyślnie

    No to jak codziennie - dobre myśli, modlitwy, zaciśnięte kciuki i wszelkie potrzebne wsparcie dla wszystkich potrzebujących.
    Dziennik
    Komentarze
    Blog ze wsi
    Nie próbuj mi wmawiać, że natura nie jest cudem, nie opowiadaj mi, że życie nie jest baśnią. Ktoś, kto jeszcze tego nie zrozumiał, być może pojmie to dopiero wtedy, gdy baśń zacznie się kończyć. /Jostein Gaarder/

  17. #5417
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWY MISTRZ ZŁOTEJ PATELNIFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Chef Paul

    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Florida
    Posty
    5.472

    Domyślnie

    Cytat Napisał DPS
    ...
    ...
    Tomek brzmi tak samo jak dawniej, słychać od raxzu jego uśmiech i ciepło w głosie!
    Oboje z Majką są w tej chwili jeszcze w Komturii, gdzie Tomek dużo lepiej się czuje.
    Tomek pozdrawia wszystkich serdecznie i dziękuje za tyle wsparcia z forum, odgraża się, że życzenia wielkanocne napisze już sam, osobiście dla nas. Czuje się nieźle, wciąż ćwiczy i stara się o powrót dawnej formy, przekomarza się z Majką i jest jak zawsze - cudowny, ciepły, uroczy, kochany!!!
    ...
    ... czyli powoli zaczyna "wracać ze swej podróży"
    Bardzo to dobra wiadomość "noworoczna"
    unde venis et quo tendis

  18. #5418
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Anna Wiśniewska
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Skąd
    z różanego raju, który stworzył Tato
    Posty
    8.706
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    277

    Domyślnie

    Ogromnie się cieszę, że Tomek wraca. Do zdrowia, formy, forum

    Mój Tato stabilny. W środę przyjdzie do rodziców pielęgniarka, zobaczyć jak Tato, coś tam doradzić, pokazać ćwiczenia przeciw odleżynom. No tak, jak ktoś musi przez miesiąc leżeć to i o tym trzeba pomyśleć

    A ja jutro muszę jechać za Tatę na konsultację radiologiczną. Mam nadzieję, ze skierowania i zapisy odbywają się na podstawie dokumentacji. Tę mam

    Mam nadzieję, że Tato wkrótce zacznie nabierać sił i po tym leżanym miesiącu sam będzie wszędzie biegał

  19. #5419
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Ew-ka
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Skąd
    stamtąd ..
    Posty
    19.384
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    308

    Domyślnie

    witam wszystkich noworocznie życząc zdrowia i uśmiechu...... i cieszę sie ,że Nowy Rok zaczął sie od dobrych wieści o Tomku i tatkach naszych forumowych koleżanek(Aniu W.-diagnoza postawiona to teraz juz musi być lepiej) Myśle ,że Dobre Anioły nadal będa krązyły po Forum i miały w opiece potrzebujących

  20. #5420
    ELITA FORUM (min. 1000)
    ania klepka

    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Posty
    1.508
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    10

    Domyślnie

    Aniu , przeciw odleżynom tato musi zmienia pozycje, tzn. leżec na boku, potem drugi bok, na plecach itp. Kupcie tacie taki płyn przeciw odleżynom PC-30V- chodzi mi o to, żeby było w płynie a nie krem na odleżyny. Chodzi o nacieranie skóry, co ma poprawic ukrwienie.
    tym płynem nacieraliśmy tatę w szpitalu, na OIOM-ie robiły o pielęgniarki. Rewelacyjny przez miesiąc (prawie cały czas pod respiratorem) nie dostał tato odleżyny).
    Odleżynę dostał pod pachą jak był na neurochirurgii przywiązany prześcieradłem pod pachami. Zwalczyliśmy w domu plastrami Inadine - drogie ale bardzo skuteczne.
    W przypadku dłuższego leżenia wskazany materac przeciwodleżynowy.

Strona 271 z 368

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony