dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 356 z 368
Pokaż wyniki od 7.101 do 7.120 z 7342
  1. #7101
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) GRYFNY KARLUSFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar jamles
    Zarejestrowany
    Nov 2002
    Posty
    18.833

    Domyślnie

    Cytat Napisał Aga J.G Zobacz post

    Wracaj do zdrowia i wierzę że jeszcze się piwka w KK napijemy
    oczywiście SpecjalnegoTyskiegoŻubra
    Pozdrawiam

  2. #7102
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Gagata
    Zarejestrowany
    Jan 2002
    Posty
    5.716
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    64

    Domyślnie

    Komturia - Komturia, halo - halo, odbiór!!
    My tak z Malczewskimi się zbieramy na powtórkę Pewnego Sylwestra w Komturii (tym razem to byłby Latosylwester..), no i DPSie też pewnie......
    Każdy teraz ma swoje problemy ale jak się tak zbierzemy wszyscy, wszystko sobie poukładamy wreszcie, to NA PEWNO się uda......
    CHCEMY BARDZO
    .
    Z miasta na wieś czyli Dziennik Gagaty
    Komentarze U GAGATY


    Każdy ma własny model szczęścia. I niech tak zostanie.

  3. #7103
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    Aga J.G

    Zarejestrowany
    Jul 2003
    Posty
    22.012
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    248

    Domyślnie

    Cytat Napisał jamles Zobacz post
    oczywiście SpecjalnegoTyskiegoŻubra
    Pozdrawiam
    Ma się rozumieć Czekamy cierpliwie.

  4. #7104
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) DOBRY DUSZEK FORUM...NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Żelka
    Zarejestrowany
    Mar 2005
    Posty
    16.874

    Domyślnie

    Wczoraj widziałam się z Majką i Tomkiem. Macie pozdrowienia i mam wszystkich ukochać i wszystkim podziękować za pamięć. Tomkowi bardzo dużo daję to, że wciąż o nim pamiętacie. On z takim niedowierzeniem mówi o tym jakby pytał, czym ja to sobie zasłużyłem. Cały Tomek, prawda?! Wciąż taki skromny jak był przed wypadkiem. Fizycznie Tomek jest w lepszym stanie. Wygląda ładnie, przystojny jak zawsze, broda jak zawsze, oczy niebieskie pełne dobroci i ciepła także takie same. Mówi już lżej, częściowo pamięta coś z przeszłości, ale nie wszystko. Wie, że bywał na spotkaniach Muratora, wie, że aukcję dla chorych dzieci prowadził razem z Edzia i Maksiem (których także pamięta) ale tych spotkań sobie nie może przypomnieć. Wczoraj w rozmowie, jak Majka opisywała jedno z miejsc spotkań Muratora to jakby miał taki przebłysk, że coś tam jednak jest w pamięci. Poczucie humoru Tomek ma świetne, tego mu nie uszkodzili, nie dał sobie tego odebrać i tyle. Czasami jak cos skomentuje, to Tomek sprzed wypadku się odzywa. Dużo Majka opowiadała o tym jak było, przez co przeszli Nie da się tego nawet opisać, tylko serce człowieka boli, że takim Ludziom to się przytrafiło. Majka opowiadała, Tomek słuchał mówiąc, że nic z tych rzeczy nie pamięta. Słuchał jakby opowiadanie o kimś a nie o tym co Jego spotkało, tylko czasami będąc wzruszony tym co słyszy, przytulał Majkę z uśmiechem i całował ja w głowę. Tyle w Ich uścisku było miłości, że nawet teraz jak sobie odtwarzam ten widok, mam łzy w oczach. Jestem pewna podziwu dla Nich oboje. Słowa podziw i szacunek tylko częściowo są w stanie oddać tego co czuję. Mimo tego, że jest już lepiej, wciąż jeszcze jest dużo do zrobienia. Tomek strasznie przeżywa to, że ma kłopot z pisaniem i czytaniem, bo bardzo lubił czytać, dużo czytał i teraz Mu tego brak, a złość Go bierze, że ta nauka Idze bardzo wolno, bo mózg Tomka wciąż ma kłopot z widzeniem wszystkiego co jest po prawej stronie, ma zwężone pole widzenia. Mimo to, jest samodzielny, kocha być sam w swojej komturii, wtedy czuje się najlepiej. Warszawa i życie w bloku strasznie go męczą. Prosił bardzo bym wszystkich pozdrowiła i powiedziała, że bardzo chciałby przypomnieć sobie każdego z Was. Widać było, jak wspomniałam o kimś z Was, że drąży po tych korytarzach umysłu próbując Was stamtąd wyciągnąć i ze smutkiem w oczach stwierdzał, że nie każdego udaje mu się odszukać. Majka mówiła, że jeśli wszystko będzie dobrze, to we wrześniu planują zrobić zlot w Komturii. Może jak Tomek zobaczy, to wrócą wspomnienia. Niesamowite jest ile Majka robi by Mu pomóc w odzyskaniu siebie samego, tego sprzed wypadku i niesamowite jest tez to, kiedy mówi, że po wypadku Tomek stał się jeszcze lepszy, jeszcze bardziej kochani niż był. Prawda, że czujecie to samo co ja, że mamy szczęście, że dano nam poznać takich Ludzi. Majko, Tomku, dziękuję Wam, że znaleźliście wczoraj czas. Tobie Majko dodatkowo dziękuję, że mając to troszkę wolnego czasu wysłuchałaś mnie z moimi problemami, podpowiedziałaś, wyjaśniłaś, doradziłaś… Dziękuję bardzo. Proszę Tomka ukochać i trzymajcie się zdrowo!

  5. #7105
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Gosiek33
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Posty
    16.690
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    326

    Domyślnie


  6. #7106
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar DPS
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    z 44 wysp
    Posty
    33.238

    Domyślnie

    Tomek zawsze był Kimś wyjątkowym - i tak zostało.
    Majka jest także wyjątkową osobą, która tylko za kogoś takiego jak Tomek mogła wyjść.
    Pozdrowienia dla Was wszystkich, Kochasni, trzymajcie się ciepło, A my tutaj myślimy o Was i modlimy się o powrót zdrowia dla Tomka!
    Dziennik
    Komentarze
    Blog ze wsi
    Nie próbuj mi wmawiać, że natura nie jest cudem, nie opowiadaj mi, że życie nie jest baśnią. Ktoś, kto jeszcze tego nie zrozumiał, być może pojmie to dopiero wtedy, gdy baśń zacznie się kończyć. /Jostein Gaarder/

  7. #7107

    Domyślnie

    Dzięki Źelko, że tak pracowicie opisałaś funkcjonowanie Tomka, ale z tą wyjątkowością to juź przesada bo i tak nie ma innej drogi jak przedzierać się do przodu. Ostatnio robiliśmy wiele badań diagnostycznych, które zlecał chirurg naczyniowy i ostatecznie wyszło, że nie jest najgorzej z drożnością naczyń żylnych. Dobrźe też nie, ale bez konieczności interwencji chirurgicznej. Czas wakacji to intensywne życie w Komturii, szczególnie lipiec bo i nasze liczne wnuki i akcje terapeutyczne. Ale po wakacjach, tak na początku września super byłoby gdyby, kto może, zawitał do Komturii bo miejsca do nocowania jest sporo, Tymczasem ,Tomek szczęśliwy bo już na Mazurach, Ja zdalnie podtrzymuję Go telefonicznie i na dystans tygodnia jakoś to się sprawdza. Ale jak nie urok to sraczka i właśnie zepsuła mu się lodówka. Błogosławię internet bo dzięki niemu mogłam, będąc w W-wie zorganizować naprawę ale nie dąli rady zreperować, więc Tomek jeszcze kilka dni musi się przemęczyć,przyjade na Boże Ciało.uściski
    Jeśli „a” oznacza szczęście, to a=x+y+z; x – to praca, y – rozrywki, z – umiejętność trzymania języka za zębami.

  8. #7108
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar DPS
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    z 44 wysp
    Posty
    33.238

    Domyślnie

    Najważniejsze, że Tomek szczęśliwy.
    Na pewno uda się jakąś lodówkę mu załatwić, a w wakacje będzie ruch i ten ruch to także dla niego terapia. będzie musiał sobie radzić z zamieszaniem wokół.
    Niezmiennie buziaki, uściski i dobre myśli dla Was!
    Dziennik
    Komentarze
    Blog ze wsi
    Nie próbuj mi wmawiać, że natura nie jest cudem, nie opowiadaj mi, że życie nie jest baśnią. Ktoś, kto jeszcze tego nie zrozumiał, być może pojmie to dopiero wtedy, gdy baśń zacznie się kończyć. /Jostein Gaarder/

  9. #7109
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    an-bud

    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    kuj.pom.
    Posty
    5.734

    Domyślnie

    Najlepsze życzenia z okazji urodzin, dużo zdrowia życzy an- bud.... Jurek A.
    an-bud ...... Przyznaję że Polska mi zbrzydła za dużo święconej wody za mało zwykłego mydła (Tadeusz Boy Żeleński)
    Dopóki nie skorzystałem z internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów.(Stanisław Lem)

  10. #7110
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) DOBRY DUSZEK FORUM...NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Żelka
    Zarejestrowany
    Mar 2005
    Posty
    16.874

    Domyślnie

    Tomku Kochani Ty nasz, ja właśnie popatrzałam na kalendarz i co ja widzę, że dziś jest 29-ty, a wczoraj był 28. !!! Czyli Twoje urodziny!!! Zaraz przyleciałam tutaj, wybacz, że nie wczoraj, ale wczoraj miałam głupi dzień, więc się pogubiłam w czasie. TOMKU ŻYCZYMY TOBIE JAK NAJSZYBSZEGO POWROTU DO CAŁKOWITEJ SPRAWNOŚCI I ABY TEN POWRÓT BYŁ W MIARĘ MIŁY A NIE TYLKO KŁOPOTLIWY. NO I ZDROWIA TAKŻE DLA TWOJEJ MAJKI, BYŚCIE MOGLI RAZEM POKONAĆ WSZYSTKIE TRUDNOŚCI I POTEM W SPOKOJU SOBĄ, DZIEĆMY I WNUKAMI SIĘ NACIESZYĆ!!! CAŁUJEMY TOMKU, MOOOCNO, MOOCNO!!!

  11. #7111
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) GRYFNY KARLUSFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar jamles
    Zarejestrowany
    Nov 2002
    Posty
    18.833

    Domyślnie

    Też się spóźniłem dopiero jak na fejsie zobaczyłem sure na największej mazurskiej kałuży
    ze Specjalem w dłoni to mnie oświeciło co miałem zrobić wczoraj, ale lepiej późno niż wcale
    Tomku dużo zdrowia

  12. #7112
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar malka
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Posty
    23.610
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    81

    Domyślnie

    Tomku, Komturze nasz

    i ja składam Ci najszczersze życzenia zdrowia, radości i miłości

    ...i jeszcze raz zdrowia


  13. #7113
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    Aga J.G

    Zarejestrowany
    Jul 2003
    Posty
    22.012
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    248

    Domyślnie

    Tomeczku wszystkiego najlepszego dużo zdrowia, zdrowia i jeszcze raz zdrowia ja cały czas wierzę że przyjdzie jeszcze czas na piwko w KK, miejsce czeka Buziaki wysyłam.
    Zeleciu Tobie dziękuję za taki opis, łzy ma w oczach.
    Majeczko trzymaj się


  14. #7114
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar DPS
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    z 44 wysp
    Posty
    33.238

    Domyślnie

    Tomeczku, kochany - 100 lat w zdrowiu i radości nam żyj, nie zmieniaj się bądź zawsze takim wspaniałym Człowiekiem jak dotychczas!
    I pamiętaj, zawsze będziesz nasz i zawsze będziesz z forum, bo dałeś nam kawał Twojego serca!
    Niech żyje, żyje nam...!!!




    Dziennik
    Komentarze
    Blog ze wsi
    Nie próbuj mi wmawiać, że natura nie jest cudem, nie opowiadaj mi, że życie nie jest baśnią. Ktoś, kto jeszcze tego nie zrozumiał, być może pojmie to dopiero wtedy, gdy baśń zacznie się kończyć. /Jostein Gaarder/

  15. #7115
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    swojaczka

    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Posty
    1.569

    Domyślnie

    Zdrowia,radości,optymizmu i wiary ,że nadejdą lepsze dni! NIECH ŻYJE NAAAAAAAAAAAAM!

  16. #7116
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) DOBRY DUSZEK FORUM...NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Żelka
    Zarejestrowany
    Mar 2005
    Posty
    16.874

    Domyślnie

    Tomku, Majeczko, pamiętamy.

  17. #7117

    Domyślnie

    Cieszę się, że do przodu Pozdrowienia i nieustająco dobre myśli

  18. #7118
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Nefer
    Zarejestrowany
    Dec 2005
    Posty
    35.721
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2772

    Domyślnie

    Tomku Jestem, pamiętam , całuję - i Majkę też.
    Dziennik
    Kołmentarze,
    Nalewki - nowe hobby
    Suma inteligencji na świecie jest stała, ale liczba ludności ciągle rośnie.

  19. #7119
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA OD ENERGOOSZCZĘDZANIAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar coulignon
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Posty
    6.267
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    26

    Domyślnie

    najlepszego!!!Jak to mówią - lepiej późno niż wcale...
    Nasz Dziennik

    "Z logiką jest tak, że gdy ktoś jej nie rozumie, to zwykle też nie rozumie że jej nie rozumie"

  20. #7120
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) GRYFNY KARLUSFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar jamles
    Zarejestrowany
    Nov 2002
    Posty
    18.833

    Domyślnie

    Tomek, dajesz radę w te upały

Strona 356 z 368

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony