dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 15 z 17
Pokaż wyniki od 281 do 300 z 322
  1. #281
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Gosiek33
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Posty
    16.690
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    326

    Domyślnie

    Hej ożyłam nieco po chorobie Zuz@anka wysyłam kasę na Gabrysię tak, a jak mam odebrać tęczę mą

  2. #282
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar bobiczek
    Zarejestrowany
    Oct 2001
    Posty
    5.014

    Domyślnie

    Pogubiłem się.
    Nie widzę mojej ikonki wylicytowanej.
    Abo prezes "ogupioł" albo gów..o wygroł.
    Jeżeli nie udało mi się wylicytować przez niekonsekwencję bywania w temacie , to proszę o przedmioty "które nie osiągnęły ceny minimalnej"
    Mogą być nawet te symboliczne.
    O wiarygodność tym razem chodzi -
    Autostrada przez mój nowo wybudowany dom


    Palę dużo bo lubię - i nie wstydzę się tego

  3. #283
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) GRYFNY KARLUSFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar jamles
    Zarejestrowany
    Nov 2002
    Posty
    18.833

    Domyślnie

    Cytat Napisał bobiczek
    Pogubiłem się.
    Nie widzę mojej ikonki wylicytowanej.
    Abo prezes "ogupioł" albo gów..o wygroł.
    Jeżeli nie udało mi się wylicytować przez niekonsekwencję bywania w temacie , to proszę o przedmioty "które nie osiągnęły ceny minimalnej"
    Mogą być nawet te symboliczne.
    O wiarygodność tym razem chodzi -
    ikonę przebiła Edzia
    możesz przebić kolczyki adiqqa i moją pracę Zelijki nr.6, przekazaliśmy to na następną licytację,
    która właśnie się skończyła ...... wygrałeś

  4. #284
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar zuz@nka
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Posty
    9.937
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    228

    Domyślnie

    Cytat Napisał Gosiek33
    Hej ożyłam nieco po chorobie Zuz@anka wysyłam kasę na Gabrysię tak, a jak mam odebrać tęczę mą
    Gosiek, ty zadajesz takie pytanie wstydz się

    dobierzesz w Raju albo w Warszawie albo mogę w wolnej chwili podrzucic

  5. #285
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    maksiu

    Zarejestrowany
    Jul 2002
    Posty
    12.216
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    382

    Domyślnie

    Cytat Napisał asia.malczewska
    nie byłam na zakończeniu aukcji, bo mieliśmy Przystanek Woodstock i byłam trochę zaganiana (np. byłam tłumaczką legendarnego Michaela Langa ), ale chciałam spytać czy jak będę robić przelew to mogę sobie nieco podbić własną licytację?
    Myślałam, że mnie ktoś przebije, a tu kurna nic - więc nieśmialo podpytuję ...
    Oczywiście że możesz sama siebie podbić

    ja tak zrobiłem

    pozdrawiam
    m.

  6. #286

    Domyślnie

    Witam. Przelew za Anioły od Ghosta poszedł na konto Gabrysi. Prosze Ghosta o podanie numeru konta na priva na który mam przesłać kaskę za wysyłkę Aniołów. Pozdrawiam.
    Na priva wysyłam mój adres.
    Pozdrawiam.

  7. #287
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar zuz@nka
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Posty
    9.937
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    228

    Domyślnie

    Cytat Napisał katarzyna kulpinska
    Witam. Przelew za Anioły od Ghosta poszedł na konto Gabrysi. Prosze Ghosta o podanie numeru konta na priva na który mam przesłać kaskę za wysyłkę Aniołów. Pozdrawiam.
    Na priva wysyłam mój adres.
    Pozdrawiam.
    Anioły są u mnie

    na PW podam Ci numer konta na który wyslesz kwotę za przesyłkę

  8. #288
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Gosiek33
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Posty
    16.690
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    326

    Domyślnie

    Cytat Napisał zuz@nka
    Cytat Napisał Gosiek33
    Hej ożyłam nieco po chorobie Zuz@anka wysyłam kasę na Gabrysię tak, a jak mam odebrać tęczę mą
    Gosiek, ty zadajesz takie pytanie wstydz się

    dobierzesz w Raju albo w Warszawie albo mogę w wolnej chwili podrzucic
    A mam Cię może będzie teraz okazja i mnie odwiedzisz

  9. #289

    Domyślnie

    Odmeldowuję , ze dzis rano zrobiłam wpłatę na konto Gabrysi za chustecznik Odbiorę jakoś od Zuzanki osobiście

    Zuzanka mam nadzieję,że przelew, o którym ostatnio rozmawialyśmy doszedł...Sprawdzałas?
    Marriage is a relationship in which one person is always right, and the other is a husband.

  10. #290
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Gosiek33
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Posty
    16.690
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    326

    Domyślnie

    kasa poszła

  11. #291

    Domyślnie

    adiqq- jak bywasz czasem w Gliwicach - to zapraszam na dobrą herbatkę ( lub kawkę....).Po odbiór kolczyków.Bo są do odbioru u mnie.

  12. #292

    Domyślnie

    Cytat Napisał zuz@nka
    Cytat Napisał katarzyna kulpinska
    Witam. Przelew za Anioły od Ghosta poszedł na konto Gabrysi. Prosze Ghosta o podanie numeru konta na priva na który mam przesłać kaskę za wysyłkę Aniołów. Pozdrawiam.
    Na priva wysyłam mój adres.
    Pozdrawiam.
    Anioły są u mnie

    na PW podam Ci numer konta na który wyslesz kwotę za przesyłkę
    Pieniądze za przesyłkę przelane, wysłałam Ci maila z adresem.

  13. #293
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar malka
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Posty
    23.610
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    81

    Domyślnie

    to ja mam taką nieśmiała propozycję....przy następnej aukcji fanty proszę zdeponować u mnie....może mnie w końcu ktoś odwiedzi









    pieniądze na konto Gabrysi poszły

  14. #294
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar galka
    Zarejestrowany
    Jun 2007
    Posty
    1.783

    Domyślnie

    Przekaz poszedł wczoraj Wylicytowałam zdjęcie Edzi "początek tęczy" i na to zdjęcie bardzo czekam.Nie wiem u kogo ono jest i komu wysłać pieniadze za przesyłkę.Wylicytowałam też kubeczek ze zlotu ale przekazuję go do następnej licytacji.Pomyślałam,że taki kubeczek to ja muszę wylicytować osobiście na zlocie-będę miała doping żeby się zorganizować
    Wszystko jest trudne nim stanie się proste

  15. #295
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    EDZIA

    Zarejestrowany
    Apr 2002
    Posty
    6.228

    Domyślnie

    Małe wyjaśnienie
    Wszystkie przedmioty od filtra do wody do Komody Bogatti włącznie znajdują się u zuz@anki.
    W sprawie wszystkich pozostałych proszę kontaktować się z darczyńcami

    Galko zatem w sprawie mojego obrazka kontaktuj się proszę z zuz@nką
    pozdrawiam

    Edzia

  16. #296
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar galka
    Zarejestrowany
    Jun 2007
    Posty
    1.783

    Domyślnie

    Dzieki,wszystko jasne
    pozdrawiam
    Wszystko jest trudne nim stanie się proste

  17. #297
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar agnieszkakusi
    Zarejestrowany
    Mar 2006
    Skąd
    Toruń
    Posty
    9.025
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    77

    Domyślnie

    wpłaciłam 30 zł za kubek i 10 zł na przesyłkę. Tylko nie wiem czy kubek idzie od Gabrysi...chyba nie.....jakby co, to przerzucę kolejne parę złotych na przesyłkę tylko nie wiem komu

  18. #298
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    EDZIA

    Zarejestrowany
    Apr 2002
    Posty
    6.228

    Domyślnie

    Cytat Napisał agnieszkakusi
    wpłaciłam 30 zł za kubek i 10 zł na przesyłkę. Tylko nie wiem czy kubek idzie od Gabrysi...chyba nie.....jakby co, to przerzucę kolejne parę złotych na przesyłkę tylko nie wiem komu
    Link do listy przedmiotów, które licytowaliśmy:
    http://forum.muratordom.pl/przedmiot...my,t163579.htm

    Agnieszko wyjaśniałam wyżej, że wszystkie przedmioty od filtra do wody do komody Bogatti włącznie są u zuz@nki.
    O pozostałe należy upominieć się u pozostałych darczyńców.

  19. #299
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar daggulka
    Zarejestrowany
    May 2006
    Posty
    15.932
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    319

    Domyślnie

    ode mnie także dziś poszedł przelew dla Tomcia
    kto szuka ..... ten znajdzie ......

  20. #300

    Domyślnie

    Witajcie, przepraszam, że tak długo nie dawałam znaku życia ale już jestem. Proszę o adresy osoby, które wylicytowały ramki - tak jak pisałam ramki wyślę na swój koszt - wpłaćcie więcej dla Tomka. Do Daggulki i Ponurego już wysłałam privy w sprawie tatuaży.
    Pozdrawiam!

Strona 15 z 17

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony