dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 14 z 14
  1. #1

    Domyślnie Żelazko - jakie?

    Witam! Czeka mnie, niestety, zakup żelazka. Niestety, bo bo tej pory używałam Tefala (pewnie z 10 lat, albo więcej), ale zaczyna mi przeciekać, a byłam z niego naprawdę zadowolona.

    Przeszukałam forum, ale wątki są jeszcze z ubiegłego roku, albo i starsze.
    Proszę poradzcie, bo nie wiem, co mam wybrać.
    Napiszcie co macie, czy jesteście zadowoleni? Jaka funkcja w waszym żelazku jest według was niezbędna, super sie sprawdza, a jaka okazała sie zbyteczna?

    Na razie cena nie gra roli, ale zaznaczam, że ma być to w miarę zwykłe żelazko (bez jakiś stacji parowych itp)...

  2. #2

  3. #3

    Domyślnie

    Ja również mam tefala i jestem z niego bardzo zadowolona (tfu tfu )Dla mnie niezbędna jest para oraz funkcja samooczyszczania z kamienia czy jakoś tak, a z innych dobrodziejstw chyba nie korzystam...

  4. #4
    justyna_m
    Guest
    justyna_m

    Domyślnie

    Tefal, tefal i jeszcze raz tefal ... nie ma lepszych. Przynajmniej ja zawsze miałam Tefala, moja mama też i jestem baaardzo zadowolona, a nawet nie mam jakiegoś tam mega wypasionego modelu.

  5. #5

    Domyślnie Re: Żelazko - jakie?

    Cytat Napisał Agami
    Witam! Czeka mnie, niestety, zakup żelazka. Niestety, bo bo tej pory używałam Tefala (pewnie z 10 lat, albo więcej), ale zaczyna mi przeciekać, a byłam z niego naprawdę zadowolona.

    Przeszukałam forum, ale wątki są jeszcze z ubiegłego roku, albo i starsze.
    Proszę poradzcie, bo nie wiem, co mam wybrać.
    Napiszcie co macie, czy jesteście zadowoleni? Jaka funkcja w waszym żelazku jest według was niezbędna, super sie sprawdza, a jaka okazała sie zbyteczna?

    Na razie cena nie gra roli, ale zaznaczam, że ma być to w miarę zwykłe żelazko (bez jakiś stacji parowych itp)...
    a czemu nie stacja parowa ?

  6. #6

    Domyślnie

    Braun, szafirowa stopa i koniecznie strażak - jak dla mnie

  7. #7
    Lider FORUM (min. 2800)
    Renia

    Zarejestrowany
    Sep 2003
    Posty
    2.938
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    160

    Domyślnie

    ... a co to jest ten strażak ?
    niedouczona jestem
    życie jest zdecydowanie za krótkie...
    i beznadziejne bez kota w domu !

    Dziennik
    Komentarze

  8. #8

    Domyślnie

    Haha, żelazko samo się wyłącza po jakimś tam czasie nieużywania, że jak zapomnisz wyłączyć i wyjdziesz z domu to nie musisz się martwić, że Ci chałupa się spali

  9. #9
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Trociu

    Zarejestrowany
    Oct 2007
    Posty
    7.907

    Domyślnie

    Jak nam nasz wysłużony Tefal padł, to żona nie chciała o niczym innym słyszeć jak innym nowym Tefalu.

  10. #10

    Domyślnie

    askaaa - bo w moim małym mieszkaniu nie mam na to miejsca
    Dlatego mam blender, a nie robota kuchennego, dlatego mam Tefal Ingenio z osobna rączką, a nie zestaw berghoff, który widziałam na żywo i bardzo mi sie podobał Kwestia wyboru, po prostu...

    Co do żelazka - tak, faktycznie nadal zastanawiam się nad Tefalem (ja go miałam, mama też go ma), tylko zastanawiałam sie, czy za bardzo sie nie przywiązuje do marki , bo może jest coś lepszego...

    No i który model? Nie szaleć, kupić najprostszy Supergliss (co wiadomo, czasem wychodzi na najlepszy), czy może pokusić się na któryś z modeli Aquaspeed Ultra-Cord czy Ultimate Autoclean? A może jednak inny producent?

  11. #11
    Lider FORUM (min. 2800)
    Renia

    Zarejestrowany
    Sep 2003
    Posty
    2.938
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    160

    Domyślnie

    Cytat Napisał LeoAureus
    Haha, żelazko samo się wyłącza po jakimś tam czasie nieużywania, że jak zapomnisz wyłączyć i wyjdziesz z domu to nie musisz się martwić, że Ci chałupa się spali
    hmmmm ... to wymarzone dla mojego syna ... notorycznie zostawia włączone i wychodzi i zawsze sie martwie, że sie kiedys chalupa spali ....
    życie jest zdecydowanie za krótkie...
    i beznadziejne bez kota w domu !

    Dziennik
    Komentarze

  12. #12
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Krałl

    Zarejestrowany
    Mar 2016
    Skąd
    Wieruszów
    Kod pocztowy
    98-410
    Posty
    1

    Domyślnie

    Hej, jestem nowa. Ale wydaje mi się, że moge pomóc. Ja tez miałam problem z żelazkiem i wiecie co koleżanka poleciła mi prasowacz parowy czy jakoś tak czyli generator pary. No wspaniałe, pełno tego na rynku więc polecam Z łatwością wyprasujesz wszelakie koszule

    [moderowano linki reklamowe]
    Ostatnio edytowane przez Jarek.P ; 21-03-2016 o 13:42

  13. #13

    Domyślnie

    Ja mam philipsa, używam od ponad 10 lat również tej marki i nie mam na co narzekać. Jest tanie, dobrze prasuje i nic się nie psuje.

  14. #14

    Domyślnie

    Cytat Napisał Agami Zobacz post
    Co do żelazka - tak, faktycznie nadal zastanawiam się nad Tefalem (ja go miałam, mama też go ma), tylko zastanawiałam sie, czy za bardzo sie nie przywiązuje do marki , bo może jest coś lepszego...?
    Ja też bym wybrał tefala, zwłaszcza, jeśli Ci się sprawdzał tyle czasu. Ja też za jakiś czas będę coś kupować i raczej to będzie tefal. A ma ktoś z was może takie "żelazka" parowe, mniejsze niż te, które mają w sklepach z ciuchami? Moja żona zastanawia się nad czymś takim i nie powiem - wygodne by to było, bo u nas nikt nie lubi prasować w domu.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony