dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 113 z 769
Pokaż wyniki od 2.241 do 2.260 z 15365
  1. #2241
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar aneta s
    Zarejestrowany
    May 2007
    Posty
    6.958

    Domyślnie

    Żelka ależ Pięknie to Napisałaś!!! Nic dodać!
    Aga faktycznie żal patrzeć na Krasnala na tym zdjęciu...serce ściska... Wiesz ja nie zrobiłam ani jednego zdjęcia Okruszkowi w szpitalu, mój mąż zrobił jedyne przed samym wyjsciem i jak na niego czasem patrzę to serce mnie boli. Mam nadzieje, że to był Wasz ostatni pobyt w szpitalu - czego Wam życze z całego serca!Młoda zapewne nie narzeka na jadłospis jaki Tatus jej zafundował pod Twoja nieobecność...Mama w końcu wróciła i wszystko naprostuje.
    Co do naszych Mężów - czasem troszkę nieporadnych...no cóż, w koncu po to łączymy sie w pary, żeby sie nawzajem uzupełniać , są pewne aspekty życia w których to my jesteśmy niemal niezastapione ale jest i tak, że nie jestesmy w stanie wykonać pracy naszych partnerów...nie mogę narzekac na swojego, choć przyznaje, że czasem wydaje mi sie nieporadny, chociażby w kwesti ubioru naszego synka ale mnie to rozczula...miedzy innymi właśnie za to go Kocham, wiem że pomimo naszych niedoskonałości życie w pojedynke byłoby duzo trudniejsze i ...nudniejsze!
    Flawia po Twoich postach wnioskuję, że Maż dal Ci sie we znaki ostatnio...spobuj znalezć w tym galimatiasie dobre strony - na pewno takie są !
    Spokojnego wieczoru Wszystkim zyczę w tym jakże smutnym dla nas czasie.

  2. #2242
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar gabriela
    Zarejestrowany
    Dec 2002
    Posty
    869

    Domyślnie

    Ciesze sie, ze jestescie w domu, nie wiem co miala na mysli pani genetyk, ale Franus w kazdym calu wyglada na najnormalniejsze dzieciatko na swiecie, powiem wiecej, wyjatkowo ladne i slodkie dziecko!
    Gabriela

  3. #2243
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    swojaczka

    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Posty
    1.569

    Domyślnie

    Witajcie Niejadki,jak zdrówko? Mam nadzieję,że lepiej bo tylko taka odpowiedź mnie zadowoli. Robi się coraz ładniej,słoneczniej,więc trzeba spacerować i łapać kondycję.Serdecznie pozdrawiam.

  4. #2244
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    Aga J.G

    Zarejestrowany
    Jul 2003
    Posty
    22.012
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    248

    Domyślnie

    Aga cieszę że jesteście już w domku, teraz Franio dojdzie do siebie. Fotki nie zdążyłam zobaczyć ale na tych widzę że młody ma ogromną siłę i wszystko będzie dobrze, choc droga ciężka przed Wami ale na końcu wielki sukces

    Co do Natki to pewnie Cię nie pocieszę, ale artyści tak mają - moja gwiazda potrafi powędrować do szkoły w dwóch różnych skarpetach, bo do par nie ma czasu szukać na suszarce rano, a na zdjęciu klasowym jest z gołymi nogami Włos mi się jeży, ale co mam począć, wszytskiego nie przewidzę, a do szkoły z nią nie chodzę

    Pozdrawiam Was gorąco.

  5. #2245
    ELITA FORUM (min. 1000)
    ania klepka

    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Posty
    1.508
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    10

    Domyślnie

    Franiu Ty jesteś prawdziwy gwiazdor. Twoje miny są ekstra. miło tak przed snem spojrzeć na Ciebie. Dobrze, że umiesz dzielnie walczyć.

  6. #2246
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar kawika
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Małopolska
    Posty
    6.055
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    441

    Domyślnie

    Dzień dobry.

    Franuś - dziecko kochane, ile w Tobie radości i chęci do zycia
    Po tym co przeszedłeś nic Ci straszne nie będzie

    Aga - normalnie spokojnie, Franuś zacznie jeść daj mu chwilkę wytchnienia

    no i uczesz sie bo dziecko okrutnie straszysz
    Gdy człowiek wpada na pomysł to jeszcze nie wie co sobie o niego rozbije

    Dom-prawie koniec...

    Komenty

  7. #2247
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    Aga J.G

    Zarejestrowany
    Jul 2003
    Posty
    22.012
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    248

    Domyślnie

    Całuski wysyłam

  8. #2248
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar gabriela
    Zarejestrowany
    Dec 2002
    Posty
    869

    Domyślnie

    Pozdrawiam i czekam na nowe wiesci, juz dwa dni nic nie pisalas Agnes!
    Gabriela

  9. #2249
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar AgnesK
    Zarejestrowany
    Sep 2002
    Posty
    8.360
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    525

    Domyślnie

    Spacerujemy (dziś 3 razy! za każdym razem, gdy krasnal miał ochotę na sen ) - jaka to radość, gdy wreszcie jest tak pięknie na dworze!
    Rano wybraliśmy się z Frankiem po baaaaardzo poważny zakup - spacerówkę Zakup o tyle trudny, że sklepów z wózkami sztuk trzy a wymagania duże: oparcie musi sie rozkładać zupełnie na płasko, podnóżek podnosic do góry (wszak krasnal nie siedzi) no i cena nie mogła zwalac z nóg. Przyznam, że kilka dni wczesniej pokopałam zdrowo w sieci, także na allegro i... mamy! Czerwony wóz sportowy Powoli wózek głęboki robi się po prostu za krótki, nie mówiąc o tym jak Franula się wścieka, gdy nie śpi a z głębokiego to on ino niebo sobie pooglądać może. Przy okazji byliśmy odwiedzić naszego pana rehabilitanta, rozmawiałam z nim nt "lajtowej rehabilitacji pooperacyjnej" - takiej jak Franiu miał w IMiDz. Wprawdzie już za 2,5 tyg wracamy do szpitala, ale dobrze byłoby ten czas wykorzystać. Ja oczywiscie ćwiczę w domu z małym tak jak pokazał mi rehabilitant z IMiDz, ale co ręka fachowca to ręka fachowca.
    Z nowosci: w czwartek jedziemy na synagis do Wrocławia. To jest dopiero paranoja... Sezon RSV kończy się z końcem kwietnia, ale MZ przyznało refundację, więc trzeba wykorzystać.. Nie można zostawić ampulki na listopad, bo lek trzeba zużyc TERAZ. Co za kretynizm.. A w drugim roku życia dzieciaki z dysplazją nie mają najmniejszych szans na dofinansowanie Synagisu. Cały czas mam jednak nadzieję, że może na konto Franka w fundacji Dzieciom Zdążyć z Pomocą wpłyną jakieś pieniądze z 1% i będzie można za nie refinansowac zakup synagisu. Zobaczymy.
    Narazie Franula wraca do siebie, je coraz ładniej, śmiem nawet twierdzić, że chyba zaczyna nadrabiać ubytki wagi
    Jak wyjeżdżaliśmy do Wawy mały ważył 6.130, gdy po 3 tygodniach opuszczał szpital waga wskazywała...6.150 A dziś wieczorem...6.350!! 200 gramów kochanego tłuszczyku w tydzień!
    Nata ma rotawirusa Ale..czy to nie palec bozy, że Franek przechorował w Wawie pod fachową opieka naszej dr prowadzącej? Przecież jak bym miała iść z nim teraz na pediatrię do JG to chyba bym sobie żyły podcięła... Koleżanka ostatnio leżała z dzieckiem, też rotawirus. Powiedziała mi, że dzieci dostają...numery (skojarzenia..wiadomo jakie).. Jak się idzie do lekarza na rozmowę, to trzeba..posługiwac się numerem.. No a jak trafi na rodzica z dysnumerią?
    Kurka, kończę, czas karmić krasnala. Przez sen. Tłuszczyk niech rośnie..

    Dobrej nocy, kochani

  10. #2250
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar AgnesK
    Zarejestrowany
    Sep 2002
    Posty
    8.360
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    525

    Domyślnie

    Cytat Napisał gabriela Zobacz post
    Pozdrawiam i czekam na nowe wiesci, juz dwa dni nic nie pisalas Agnes!
    Szybko minęło kurcze.. Obowiązki w domu i rota u drugiej latorośli, więc rozumiesz.. Ale już się poprawiłam

  11. #2251
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    swojaczka

    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Posty
    1.569

    Domyślnie

    Trzymam kciuki za Królewnę.by wstrętny wirus mocno jej nie zmęczył. Utulam Franusia i życzę dobrej,spokojnej nocki.

  12. #2252
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Gosiek33
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Posty
    16.690
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    326

    Domyślnie

    Dzięki Agnes za dobre wieści, Franek tak trzymaj a skąd teraz znowu ten rotowiurus u córy

  13. #2253
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar kawika
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Małopolska
    Posty
    6.055
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    441

    Domyślnie

    Dzień dobry

    No to zdrówka dla Natki, wytchnienia dla matki, mililitrów bez liku i 100 gram tłuszczyku. Oczywiscie na dzisiaj

    buźka
    Gdy człowiek wpada na pomysł to jeszcze nie wie co sobie o niego rozbije

    Dom-prawie koniec...

    Komenty

  14. #2254
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar sylvia1
    Zarejestrowany
    Oct 2004
    Posty
    5.914
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    215

    Domyślnie

    OJ biedna Natka... TY też... Palec Boży z tym rotawirusem pamiętasz naszą rozmowę że czasem nie wiemy czemu służy to że cierpimy ale to na pewno ma jakiś cel? Dzielna kobieto. Buziaczki dla całej rodzinki.

  15. #2255
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Jagna
    Zarejestrowany
    May 2002
    Posty
    4.123
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    354

    Domyślnie

    Świeże powietrze działa cuda jeśli chodzi o apetyt. Będzie dobrze.
    Franusiowy uśmiech roztapia serducha.... Trzymaj się Aguś, dziura w rajstopach to nie koniec świata, ja jestem na stałe w domu a i tak nie zawsze wszystko jest idealnie. Ważne, że jesteście. Buziaki wielkie i gadam sobie z moimi Aniołami, żeby pogadały z Waszymi. Da się zrobić, mówią....

  16. #2256
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar DPS
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    z 44 wysp
    Posty
    33.238

    Domyślnie

    No właśnie, Jagna rację ma, anioły fajne są, zajrzą do Was.
    Cudnie, że Franuś śpi i je, że przybywa na wadze, że coraz lepiej się miewa.
    Kciuki niezmiennie trzymam, i jak zawsze wiem, że będzie dobrze, już niedługo.
    Aha - matka, ja czuję, że Franuś niedługo będzie chciał siadać. Do miesiąca czasu.
    No tak mi jakoś wychodzi.
    Oczywiście nie wiem, skąd wiem...
    Dziennik
    Komentarze
    Blog ze wsi
    Nie próbuj mi wmawiać, że natura nie jest cudem, nie opowiadaj mi, że życie nie jest baśnią. Ktoś, kto jeszcze tego nie zrozumiał, być może pojmie to dopiero wtedy, gdy baśń zacznie się kończyć. /Jostein Gaarder/

  17. #2257
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar galka
    Zarejestrowany
    Jun 2007
    Posty
    1.783

    Domyślnie

    Agnes ,ucałowania i uściski dla dzielnego facecika
    Szkoda mi Natki,że sie namęczy przy tym dziadostwie,miałam ostatnio bliskie spotkanie to wiem
    Dobrze ,że jest ciepło i możesz z Franulkiem wychodzić , Tobie tez sie przyda trochę slońca i spacerów.

    Pisałam już kiedyś ale powtórzę:uwielbiam jak Depsia napisze coś z całą stanowczością.Słuchaj jej bo ona widzi więcej niz inni.I jeszcze Ci powiem w tajemnicy,że Ona ma miotłę
    Wszystko jest trudne nim stanie się proste

  18. #2258
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar AgnesK
    Zarejestrowany
    Sep 2002
    Posty
    8.360
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    525

    Domyślnie

    Czarownico Depsiu, ja myślę, że...Franek będzie siedział. Może nie za miesiąc, ale za dwa na bank.
    A narazie...próbuje przewrotów!!!! Jeszcze trzeba mu pomagać, ale coraz mniej!!!! Już z pleców jak sie mu pomoze na boczek to tak pięęęęęęęęęęęknie ciąąąąąąąąągnie iiiii ciąąąąąagnie... Jaka radość!!!!! Bez tego wielgaśnego wora przepuklinowego (chirurdzy w Wawie mówili własnie "wór" a nie "worek") to zupełnie inna jakość!!!!!
    Franek je jak smok! Dziś wazył 6.420! 280 gramów w ciągu 6 dni! Jutro jedziemy na badania, ale sądze, ze wszystko będzie ok, bo co rano budzi się zlany po same pachy Żadna pielucha nie wytrzymuje pracy jego nerek

    Jaguś droga, chrzanić dziury, ważne, że w lepetynie wszystko poukładane jak trzeba (narazie przynajmniej

    Sylwia, ja tu chyba jeszcze nie pisałam, ale za Twą szyjkę kciuki trzymam tyz..

    Ciociu Kawiko, dziękujemy za coporanne uściski

    Gosieku drogi, wirusów teraz jak mrówków.. Ale młodziez czuje się coraz lepiej, w czwartek ma iść do szkoły. Idą z klasa na przegląd teatralny, Nata gra Królewnę Śnieżkę i...nikt z takim hukiem jak ona nie pada na podłogę po ugryzieniu jabłka... ergo: dublerki brak, ergo: wirusom mówimy zdecydowane dość

    Swojaczko, Gabrielo, Aniu, Ago, Aneta, Żelka, Artmag, madd i ciocie wszystkie pozostałe z imienia niewymienione (wujkowie coś zamilkli ostatnio) ...całusy nieustające
    Wszystkie bez wyjątku jesteście czarownice!

    Ciekawe jak tam czarownica Ziaba..czas powrotu się zbliża, ale czy przez dym wulkaniczny się przebiją?

  19. #2259
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Zbigniew100
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Posty
    5.440
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    6

    Domyślnie

    Jak tak dalej bedziesz karmić Frania to do mojego" klubu" będzie sie nadawał.

  20. #2260
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar AgnesK
    Zarejestrowany
    Sep 2002
    Posty
    8.360
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    525

    Domyślnie

    Cytat Napisał galka Zobacz post
    Agnes ,ucałowania i uściski dla dzielnego facecika
    Szkoda mi Natki,że sie namęczy przy tym dziadostwie,miałam ostatnio bliskie spotkanie to wiem
    Dobrze ,że jest ciepło i możesz z Franulkiem wychodzić , Tobie tez sie przyda trochę slońca i spacerów.

    Pisałam już kiedyś ale powtórzę:uwielbiam jak Depsia napisze coś z całą stanowczością.Słuchaj jej bo ona widzi więcej niz inni.I jeszcze Ci powiem w tajemnicy,że Ona ma miotłę
    Na spacery wychodzimy teraz kilka razy dziennie
    A co do DPS - właśnie napisałam

    Nawet nie potrafię opisać, ile jest we mnie nadziei i radości teraz, po tej operaci Franek tak ruszył.. Z dziecka leżącego na pleckach nagle zaczyna ciągnąć się na boczki!!!!

Strona 113 z 769

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony