dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 4 z 769
Pokaż wyniki od 61 do 80 z 15365
  1. #61
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar kawika
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Małopolska
    Posty
    6.055
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    441

    Domyślnie

    dzień dobry

    sił na nowy dzionek życzę


    ziewnięcie karsnala - zabójcze
    Gdy człowiek wpada na pomysł to jeszcze nie wie co sobie o niego rozbije

    Dom-prawie koniec...

    Komenty

  2. #62

    Domyślnie

    O jak pięknie!!
    Dobranoc Krasnoludku!
    I dzień dobry!! oby same dobre dni przed Tobą!!

  3. #63
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Gosiek33
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Posty
    16.690
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    326

    Domyślnie

    dopiero dziś tu dotarłam


    Bardzo się cieszę, niezwykle dzielni jesteście i AgnesK i Franio

  4. #64
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar helism
    Zarejestrowany
    Apr 2002
    Skąd
    prawie Tarnów
    Posty
    602

    Domyślnie

    Trzymam kciuki z Frania i jego Mamę !
    Pozdrawiam
    Monika
    My home is my castle.

  5. #65

    Domyślnie

    Śliczny ziewający smok !!! Dużo zdrowia dla Franusia i sił dla mamy !!!!
    Trzymam kciuki za Was !

  6. #66
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar kotek999
    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Posty
    507
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    86

    Domyślnie

    Droga Agnes bardzo, bardzo się cieszę że z Franeczkiem jest już ok, śledziłam losy krasnoludka od samego początku i wierz mi raz płakałam, raz się śmiałam (patrzyli się na mnie w pracy jak na wariatkę).

    Trzymam nadal za was kciuki, a zanim się obejrzysz Twój synek już nie będzie malutki, nie będzie się słuchał mamy, będzie miał zdanie na każdy temat, będzie psocił, rozrabał, bił się z kolegami, przynosił dziwne znaleziska do domu (które są najważniejsze na świecie), a jak narozrabia przyjdzie do Ciebie z anielskim uśmiechem przytuli się i powie kocham Cię mamo.

    Dla takich chwil warto żyć.

    Ściskam mocno

  7. #67
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tabaluga1
    Zarejestrowany
    Jan 2006
    Posty
    3.023
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    183

    Domyślnie

    Cytat Napisał AgnesK

    Tabaluga, czy rehabilitowałaś dzieciaczki? Jak się wchłoną wylew II stopnia? (takie wylewy dokomorowe ma też Franio).

    Agnes
    Nas rehabilitacja ominęła. Nasza panie neonatolog podejrzewała jakieś tam komplikacje (maluchy długo nie dźwigały główek, poza tym dość szybko zwiększał im się obwód głów i to było niepokojące), natomiast po konsultacji z neurologiem okazało się, że wystarczą proste ćwiczenia stymulujące. Podobnie było potem z przewracaniem się z brzucha na plecki i odwrotnie. Kilka dni ćwiczeń i zagrało. Wykonaliśmy oczywiście usg główek- ze względu na te wylewy i obwód. U Maciusia było wszystko ok (on miał wylew I stopnia), u Kuby tak na granicy (Kuba miał wylewy I i II stopnia). To znaczy wylewy wchłonęły się, ale jakaś tam przestrzeń międzykomorowa u Kuby była większa. Teraz jednak to Kuba szybciej się rozwija, już biega, wspina się gdzie tylko może i zaczyna mówić. Maciek też mówi i się wspina, ale później zaczął chodzić, siedzieć i raczkować.

    Franio też sobie poradzi. Trzymam za Was mooooocno kciuki

  8. #68

    Domyślnie

    Rośnij Franuś, rośnij. Potrzebujesz sił. Poradziłeś sobie z pierwszymi kłopotami i teraz przed tobą życie a to dopiero prawdziwe wyzwanie.
    "Śpieszmy się kochać ludzi - tak szybko odchodzą." (Ks. Jan Twardowski)

    Mój podróżniczo-przyrodniczy blog. Zapraszam.
    www.mysandyhome.wordpress.com

  9. #69
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Zazdrośnica
    Zarejestrowany
    Aug 2006
    Kod pocztowy
    05-505
    Posty
    1.582
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    38

    Domyślnie

    Hej uśmiechnięty Krasnalku jak miło Cię zastać w domku i taka ulga, że już mniej tego bólu, omijaj infekcje i słuchaj się mamy

    AgnesK Franiu zajmuje w moim sercu szczególne miejsce (myślę, że nie tylko w moim), tym bardziej, że chyba już nie zdecyduję się na drugie dziecko, czas goni zegar tyka a moje dziecię ma już 16 lat , a Franek jest taki cudaśny że hej

    dlatego przyłączam się do słów ciotek, że jak coś będzie potrzeba na rehabilitację czy leki, pisz po prostu, pomagaliśmy już tak Tomkowi licytacjami i wpłatami na konto, jakby coś to się nie wahaj pamiętaj

  10. #70
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar DPS
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    z 44 wysp
    Posty
    33.238

    Domyślnie

    Ziew Krasnala - bosssski!
    Pisz, Aga, pisz i wklejaj fotki, tak bardzo potrzebne nam są, bo każdy Twój wpis i każda fotka są potwierdzeniem cudów, które się zdarzają.
    Wklejaj więc ten nasz żywy cud...
    Dziennik
    Komentarze
    Blog ze wsi
    Nie próbuj mi wmawiać, że natura nie jest cudem, nie opowiadaj mi, że życie nie jest baśnią. Ktoś, kto jeszcze tego nie zrozumiał, być może pojmie to dopiero wtedy, gdy baśń zacznie się kończyć. /Jostein Gaarder/

  11. #71
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar AgnesK
    Zarejestrowany
    Sep 2002
    Posty
    8.360
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    525

    Domyślnie

    Depsiu, Twoje życzenie...
    Oto zdjęcie z inhalacji małego.
    Jutro napisze coś więcej, teraz lecę do Frania.
    Acha, waga! To takie ważne przecież!

    Dzisiaj 3280


  12. #72

    Domyślnie

    jejku Agnes...to teraz takie cuda juz są...nawet w kubusie puchatki...
    oddychaj Franek....buźka w stópki...

  13. #73
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar DPS
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    z 44 wysp
    Posty
    33.238

    Domyślnie

    Wooooow, jakie maszynerie tera robią!
    Franulek, oddychaj, kochany, wdech...wydech... głęboko...

    Cudny nasz maluszku, nie mogę, no nie mogę...
    Dziennik
    Komentarze
    Blog ze wsi
    Nie próbuj mi wmawiać, że natura nie jest cudem, nie opowiadaj mi, że życie nie jest baśnią. Ktoś, kto jeszcze tego nie zrozumiał, być może pojmie to dopiero wtedy, gdy baśń zacznie się kończyć. /Jostein Gaarder/

  14. #74
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar daggulka
    Zarejestrowany
    May 2006
    Posty
    15.932
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    319

    Domyślnie

    Franek .... muszę przyznać że dobrze Ci w niebieskim ...
    kto szuka ..... ten znajdzie ......

  15. #75
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Anna Wiśniewska
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Skąd
    z różanego raju, który stworzył Tato
    Posty
    8.706
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    277

    Domyślnie

    Ech...
    Te Kubusie Puchatki rewelacyjne
    Franulek! Jaki Ty już duży jesteś!

  16. #76
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar AgnesK
    Zarejestrowany
    Sep 2002
    Posty
    8.360
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    525

    Domyślnie

    Ten nebulizator to izraelski wynalazek. Bomba!
    Serce mi się krajało, gdy musiałam takiego maluch trzymać w pozycji siedzącej z maseczką na twarzy..

    Ps. To nie kubusie ino owieczki

  17. #77
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Anna Wiśniewska
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Skąd
    z różanego raju, który stworzył Tato
    Posty
    8.706
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    277

    Domyślnie

    Cytat Napisał AgnesK
    Ps. To nie kubusie ino owieczki
    Ups
    Ale kurcze można się pomylić, no sama zobacz

  18. #78
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Nefer
    Zarejestrowany
    Dec 2005
    Posty
    35.721
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2772

    Domyślnie

    Franuś - kosmonauta !!!
    Dziennik
    Kołmentarze,
    Nalewki - nowe hobby
    Suma inteligencji na świecie jest stała, ale liczba ludności ciągle rośnie.

  19. #79
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar AgnesK
    Zarejestrowany
    Sep 2002
    Posty
    8.360
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    525

    Domyślnie

    Franuś śpi, więc mogę kilka słów napisać.

    Jeszcze w tomkowym wątku chyba Ziaba napisała, że u Frania pojawiły się drgawki po odstawieniu leków wytłumiających (dostawał przez 2 miesiące we wlewie ciągłym dormicum, doraźnie gardenal/luminal i fentanyl). Jako leczenie p/drgawkowe neurolog zalecił podawanie luminalu (na osobną opowieść nadawałoby się opisanie prób zdobycia, już po wyjściu ze szpitala, luminalu w kroplach; w 3 aptekach odmówiono nam wykonania, bo..panie nie wiedziały jak je zrobić i prosiły nas o instrukcje!! ). Nic to. W każdym razie Franiu miał robione EEG. Kilka dni temu wysłałam je do Warszawy do pani doktor, która je zinterpretuje. Wczoraj dostałam wiadomość, że płyta dotarła i za 2-3 dni powinnam mieć opis (czyli gdzieś do tego piątku). Ależ jestem w stresie.. Udało się Franiowi wykonać także rezonans magnetyczny mózgu, który właściwie nic nowego nie wykazał (poza tym, co już wiedziałam z usg przezciemieniowego). EEG wyjaśni ostatecznie, czy drgawki Frania są powodowane detoksykacją organizmu czy to po prostu czynność mózgu, która może w ten sposób objawiać się do końca życia lub przyjąć formę padaczki..
    Boże, żeby się okazało, że to tylko objaw odstawienia leków..
    Oby do piątku.

    I jeszcze jedna ważna wiadomość: 1 grudnia jedziemy z małym do Wrocławia do neurologa dziecięcego. Namiar na panią dr dostałam od pań pielęgniarek we Wrocławiu. Jest to doktor, która zajmuje się konsultowaniem najcięższych przypadków neurologicznych na Dyrekcyjnej we Wrocławiu. Panie pielęgniarki powiedziały mi, że to jest najwłaściwszy adres na konsultację małego.

    A teraz siadam na telefon i postaram się umówić małego do dziecięcej poradni chirurgicznej we Wrocławiu. Mały musi być zakwalifikowany na operację.

    Ucałowania dla ciotek od kosmonauty.

  20. #80

    Domyślnie

    Mały musi być zakwalifikowany na operację.
    Boższeeeeeeee Agnes na jaką znów operację.....???????
    czekamy do piątku...mam nadzieję na dobre wieści

Strona 4 z 769

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony